Mucize Doktor Yeni Sezon Çekimleri Ne Zaman Başlayacak?

Fox TV ekranlarında yayınlanan mucize Doktor dizisinin yeni sezonu ne zaman başlayacak çekimleri başladı mı soruları izleyicinin en merak ettiği sorular arasında. FOX TV’de oldukça başarılı bir sezon geçiren ve Corona virüs nedeniyle çekimleri erken biten Mucize Doktor dizisinin yaz aylarında yeniden çekilip çekilmeyecek merak ediliyor.

Mucize Doktor dizisi 2. sezon çekimleri ne zaman başlayacak?

Yeni sezon için hazırlıklarını sürdüren mucize Doktor dizisinin oyuncuları Adil Hoca karakterini canlandıran Reha Özcan yaz tatilinin ardından yeni bölüm çekimlerinin başlayacağını duyurdu. Görülen o ki coronavirüs ülkemizden ve dünyadan tamamen temizlenene kadar dizilerin çekimleri başlamayacak görülüyor. Mucize Doktor dizisinin çekimleri de muhtemelen 2020 yılında Ağustos ayında başlayacak.

Mucize Doktor Yeni Sezon Çekimleri Ne Zaman Başlayacak?Mucize Doktor Yeni Sezon Çekimleri Ne Zaman Başlayacak?

Dizide hastanenin ortağı olan ve kıvılcım karakterine hayat veren Özge Özder de Mucize Doktor dizisi ile ilgili bir açıklama yaparak çekim zamanını duyurdu. Özge Özder mucize Doktor dizisinin yaz tatilinden sonra 2. Sezon hazırlıkları başlayacak diye duyurdu. Buna göre mucize Doktor dizisi haziran ya da temmuz ayında yayınlanacak mı diye bekleyenler ya da yeni bölüm olacak mı diye soranlara yanıt verelim. Mucize Doktor dizisinin ikinci sezon çekimleri Ağustos ayında başlayacak ve dizi yeni sezonuna Eylül 2020’de başlayacak.

Etiketler