Mucize Doktor Nazlı Ölecek Mi (Nazlı’ya Virüs mü Bulaştı?)

Mucize Doktor Nazlı Ölecek Mi (Nazlı’ya Corona Virüsü mü Bulaştı?) Mucize Doktor dizisinin yeni bölüm fragmanını izleyenler neler olup bittiğini anlamadan Nazlı’nın bakışlarına odaklandı. Çünkü dizide Çin’de başlayan Koronavirüsünden dolayı Uzakdoğu’dan gelen uçakta o virüsü Türkiye’ye getiren hastalar Berhayat hastanesine geldiler.Hastalara müdahale eden Nazlı virüsün etkisinde kalarak baş dönmesi ve bulantı gibi şikayetlerle başbaşa kaldılar. Çünkü virüs çok hızlı bir şekilde bulaşmış ve bu virüsten Nazlı, Güneş ve Açelya etkilenirken büyük ihtimalle Ali Vefa’da kalp krizi geçirecek ve hastanede olağanüstü hal ilan edilecek.

Doktor Ferman ise bu olup bitenlere en hızlı şekilde müdahale etmek amacıyla Berhayat Hastanesinde olağanüstü hal ilan eder ve hastaneyi karantina altına alır. Durumu gittikçe kötüye giden Nazlı Mucize Doktor dizisinde neler yaşayacak? Virüsten nasıl etkilenecek hatta Korona virüsü Nazlı’yı öldürecek mi gibi sorular akılları kurcalasa da Nazlı bir süre yoğun bakımda kalarak bu virüsün etkisini atlatacaktır. Ona hayati müdahaleyi ise Doktor Ferman yapacaktır.

Mucize Doktor Nazlı ölecek miMucize Doktor (Nazlı’ya Virüs mü Bulaştı?)

Ancak bizim tahminimize göre Ferman müdahale etse bile Nazlı’yı asıl kurtaracak kişi Ali Vefa olacak. Böylelikle Ali Vefa Nazlı’nın hayatını kurtaran bir kahraman olacak. Dizi de Sinem Ünsal’ın canlandırdığı Nazlı karakteri elbette ölüp diziden çıkmayacak çünkü en sevilen ve başarılı bulunan oyunculardan birisi. Nazlı Mucize Doktor dizisindeki en önemli oyuncuların başında geliyor.

Son haftalarda Çin’de başlayan ve kısa sürede bir çok ülkede görülen Korona Virüsü çok hızlı bir şekilde yayılmaya devam ederken ülkemizde de bu konuya dikkat çekmek ve insanları bilinçlendirmek için Çin’den yayılan bu virüs ele alınacak.  Malezya’dan uçakla İstanbul’a gelen yolculardan bulaşan Korona Virüsü genellikle temas edilince veya havadan yayıldığı için çok tehlikeli bir virüstür.  Bu virüsün önlemi alınmazsa tüm insanlığa bulaşıp çok sayıda ölüme sebep olabilir. Çok tehlikeli ölümcül bir virüstür.

Dizide geçen olayın benzeri ise geçtiğimiz hafta Çin’den gelen ve İstanbul Büyükçekmece’de Mimar Sinan Hastanesine gelmiş bir hastada görülmüş olan Korona Virüsü tüm hastanenin karantina altına alınmasına sebep olmuştu. Mucize Doktor dizisinin çekildiği Berhayat Hastanesi dizi de karantina altına alınarak virüsün yayılması ve başkasına bulaşması engellenmiştir.

Mucize Doktor Nazlıya virüs mü bulaştıNazlı Korona Virüsünden Ölecek Mi?

Elbette dizinin başrol oyuncularından birisi olan Nazlı karakterinin her ne kadar virüs bulaşsa bile dizide ölmesi ya da diziden çıkması gibi bir durum söz konusu değildir. Kesinlikle Nazlı ölmeyecek ve diziden çıkmayacaktır. Mucize Doktor dizisinde Korona Virüsüne değinerek insanların bilinçlenmesi sağlanmış her koşulda önlemlerini alması beklenmiştir.

Fragmanda gösterilen 3 hastanın ölmesinin ardından Ferman Hoca çok hızlı gelişen ve birkaç saatte insanları öldüren bu virüsü nasıl durduracağını  araştırırken acil servisteki herkesin karantina altına alındığını ve hastaneye giriş çıkışın durdurulması gerektiğini duyurur. Ferman Hoca bu virüs ile mücadele konusunda çok dikkatlidir. Ferman Hoca doktorlardan umarım kimseye bulaşmamıştır derken virüsün bulaştığı Nazlı gözleri yaşlı bir şekilde görülünce herkes Nazlı’nın virüsten ölüp ölmeyeceğini merak etti. Ancak dediğimiz gibi Nazlı kesinlikle ölmeyecek Ferman Hoca’nın mücadelesi ve Ali Vefa’nın dahi fikirleri ile hayat bulacak.

Sizler de Mucize Doktor Nazlı’ya virüs mü bulaştı, ölecek mi konumuza yorum ve görüşlerinizi yazabilirsiniz. Mucize Doktor dizisinin merakla beklenen yeni bölümü 30 Ocak Perşembe akşamı saat 20.00 FOX TV’de ekrana gelecek, Mucize Doktor 20. yeni bölüm fragmanını sayfanın altından izleyebilirsiniz.

Etiketler