Mucize Doktor Nazlı Kimdir? Bilgileri Oynadığı Diziler (Sinem Ünsal)

12 Eylül Perşembe akşamı Fox tv de başlayan Mucize Doktor dizisinde Nazlı karakterini canlandıran oyuncu Kimdir? Mucize Doktor Nazlı Bilgileri, Mucize Doktor Nazlı’nın daha önce Oynadığı Diziler hangileri gibi merak edilen sorulara yanıt vereceğiz. Mucize Doktor Nazlı karakteri Sinem Ünsal‘dır. Ali ile en yakın ilgilenen ve onunla arkadaş olan Nazlı karakteri Muzice doktorda en sevilen isimlerden birisi.

Mucize Doktor Nazlı KimdirMucize Doktor Dizisi Nazlı Kimdir? Sinem Ünsal Bilgileri, Sinem Ünsal Oynadığı Diziler, Sinem Ünsal Mucize Doktor Nazlı rolünü canlandıracak.

Yeni sezonda başlayacak olan Mucize Doktor isimli dizide başrol oyuncularından birisi olan Nazlı karakterini kim oynayacak diye merak edenler için bu sayfayı oluşturuyoruz. Mucize Doktor orijinali Amerika’da yayınlanan bir uyarlanmış olan ve oldukça sıra dışı bir konusu olan yeni sezonda en çok ses getirecek dizilerden birisi olarak görülüyor. Çeşitli hastalıklarla mücadele eden bir doktorun başından geçen olayları konu edilen Mucize Doktor dizisinde Nazlı karakterini canlandıran oyuncunun kim olduğu yaşı boyu kilosu ve daha önce okumuş olduğu okulları ile oynamış olduğu dizi ve filmleri burada sizlere aktaracağız.

Mucize Doktor Nazlı KimdirMucize Doktor Nazlı Kimdir?

Mucize Doktor dizisinde Nazlı karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı nedir diye merak edenlere hemen yazalım. Mucize Doktorda Nazlı karakterini oynayan güzel oyuncu Sinem Ünsal’dır. Geçtiğimiz sezon kızım dizisinde oynamış olduğu Sevgi öğretmen karakteri ile oldukça sevilen de rol becerisi ile mutlaka baş rolde oynaması gerekir diye düşündüğümüz Sinem Ünsal yapımcıların dikkatinden kaçmadı ve yeni sezonda baş rolü kaptı.

Mucize Doktor Dizi Oyuncuları Kadrosu Kanalı (Ne Zaman Başlıyor)

Güzel oyuncu kızım dizisindeki Sınıf öğretmeni Sevgi karakteri ile oldukça dikkat çekici bir rolde oynamış ve dizinin baş rolünde oynayan Öykü’nün öğretmeni olmuş Sevgi aynı zamanda Uğur ile yaşamış olduğu aşk diziye damga vurmuştu. Sevgi öğretmenin bu dizide göstermiş olduğu başarının ardından yeni sezonda mutlaka yeni bir dizi ile karşımıza çıkacağı belliydi. sonunda Mucize Doktor dizisinin başrol oyuncularından biri olarak karşımıza çıktı ve dizide Nazlı karakterini canlandıracak. Sinem Ünsal Mucize Doktor dizisindeki Nazlı karakterinden önce hangi dizilerde rol aldı hayatı ile ilgili bilgileri resimleri detayları sizler için bu sayfada sunuyoruz.

Mucize Doktor Nazlı Kimdir bilgileriKızım dizisinin Sevgi öğretmeni Mucize Doktorda Nazlı karakterini canlandıracak:

Kızım dizisindeki Sevgi öğretmen karakterini başarıyla canlandırmış olan Sinem Ünsal dizi de oldukça sevilmiş ve hem Öykü’nün öğretmeni olarak hem de Uğur’un büyük bir tutkuyla aşık olmuş olduğu kız olarak dizide en çok merak edilen isimlerden birisi olmuştu. Sinem Ünsal’ın kızım dizisindeki Sevgi karakteri ile ön plana çıktığını ve yeni sezonda mutlaka bir dizide rol alacağını belirtmiştik. Kızım dizisinin Sevgi öğretmen rolünde oynayan Sinem Ünsal Mucize Doktor dizisi ile anlaştı ve yeni dizisinde Nazlı karakterini canlandıracak.

Kızım dizisinden sonra Sinem Ünsal Mucize Doktor dizisinde Nazlı KarakteriMucize Doktor Dizisi Nazlı kimdir?

Mucize Doktor dizisinde Nazlı karakterini canlandıracak olan Sinem Ünsal dizide oldukça yetenekli ve dizinin baş rolü olan Ali ile yakın ilişki içerisinde olacak olan bir güzel kızı canlandıracak. Nazlı karakteri Mucize Doktor dizisinin en önemli rollerinden birisi olduğu için gözler onun üstünde olacak. Nazlı karakteri Mucize Doktor dizisinde en çok sahnesi olan oyuncuların başında yer alıyor. Ali ile birlikte dizinin baş rolünde oynayacak olan Nazlı rolündeki Sinem Ünsal kimdir hayat hakkında kısa bilgileri sizlere yazmak istiyorum.

Sinem Ünsal Mucize Doktor dizisinde Nazlı Karakteri olduMucize Doktor Nazlı: Sinem Ünsal kimdir?

1 Ocak 1993 tarihinde İzmir’de doğmuş olan Sinem Ünsal ilk orta ve lise yıllarını İzmir’de geçirdikten sonra Eskişehir Osmangazi Üniversitesi karşılaştırmalı edebiyat bölümünden mezun olmuştur. Sinem Ünsal kızım dizisinden önce iki dizide daha rol almıştır. Sinem Ünsal kızımdan önce Çoban yıldızı ve Siyah Beyaz Aşk gibi dizilerde rol almıştır. Sinem Ünsal’ın boyu: 1.62, kilosu ise 54’tür. Sinem Ünsal Son olarak kızım dizisinde Öykü’nün öğretmeni rolünde oynamış ve Sevgi Günay karakterini canlandırmıştı. Tv8 ekranlarında yayınlanan kızım dizisindeki bu başarının ardından Sinem Ünsal Mucize Doktor dizisinin kadrosuna katıldı ve dizide Nazlı karakterine hayat verecek.mucize doktor dizisi 1

Mucize Doktor Nazlı ile Ali sevgili mi olacak?

Mucize Doktor dizisinde Nazlı ile Ali sevgili mi olacak sorusuna daha ilk bölümden itibaren geleceği düşünerek evet diyoruz. Dizide Nazlının Aliyle ilgilenmesi ve ona her konuda yardımcı olup onunla arkadaş olması Ali’nin de çok hoşuna gitti. Herkes dışlarken Nazlı Aliye sahip çıktı ve onunla iyi bir arkadaş olacağını gösterdi. Dizinin orijinalinde de Ali ve Nazlının ilerleyen bölümlerinde sevgili olacağını söyleyebiliriz.

Konu Güncellendi. Mucize Doktor dizisinde Nazlı dizinin en güzel asistan doktoru olarak dikkat çekiyor. Bir taraftan da hocasına gizli hayran olan Nazlı Aliye ettiği yardımlarla oldukça sevilen bir isim haline geldi ilk bölümden. Ancak Nazlıyı çok seven ve aşkını açıkça söyleyen biri daha var.. Oda asistan cerrahı Demir. Demir Nazlı’dan hoşlanıyor ancak sevgisini dile getirmek için her yolu denese de Nazlı anlamıyor. Ya da anlamamazlığa vuruyor. Çünkü Demir’i onun ev arkadaşı seviyor.

Etiketler