Mucize Doktor Muhsin Kimdir? (Serkan Keskin)

FOX TV’de yayın hayatına devam etmekte olan Mucize Doktor dizisi büyük bir heyecanla yayın hayatına devam ederken oyuncu kadrosuna da yeni isimler ekliyor. Mucize Doktor dizisine yeni dahil olan karakter ise Muhsin karakteri oldu. Mucize Doktor dizisi izleyicileri büyük bir merakla Muhsin karakterini araştırırken, biz de sizlerle bu konumuzda Muhsin karakterinden ve ona hayat veren oyuncumuzdan bahsedeceğiz.Mucize Doktor Muhsin Karakteri

Mucize Doktor Muhsin Karakteri

Mucize Doktor dizisinde ilerleyen bölümlerden itibaren göreceğimiz Muhsin karakteri oldukça kültürlü bir insandır. Ancak hayatında çok büyük çelişkileri bulunmaktadır. Pek çok konuda takıntılı olan Muhsin karakteri, gizemli bir kişiliğe de sahiptir. Ali Vefa karakterinin ve hastanenin hayatına adeta bir bomba edasıyla düşecek olan Muhsin karakteri, gelişi ile isminden sık sık söz ettirecektir.

Mucize Doktor Muhsin Kimdir?

Oyuncu kadrosunda birbirinden başarılı isimleri barındıran Mucize Doktor dizisi bu oyunculara bir yenisi daha ekledi. İlerleyen bölümlerde Muhsin karakteri ile diziye dahil olacak oyuncumuz Serkan Keskin oldu. Serkan Keskin’i merak edip araştırmak isteyen kişiler adına haberimizin devamında da Serkan Keskin’in hayatından ve bilgilerinden bahsedeceğiz.

Serkan Keskin Kimdir?

Serkan Keskin Kimdir?Serkan Keskin, 25 Kasım 1977 yılında İzmit’te dünyaya gelmiştir. Oyunculuğun yanı sıra tiyatro, yönetmenlik ve müzisyenlik ile de yakından ilgilenmektedir. 1998 yılından bu yana aktif olarak mesleğini sürdürmekte olan Serkan Keskin, daha önce pek çok tiyatro oyununda boy göstermiş bunun yanı sıra birden çok tiyatro oyununu da yönetmiştir. Birçok sinema filmi ve dizide de oyunculuğunu göstermiş olan Serkan Keskin, mesleki başarısından ötürü ödüllere layık görülmüştür.

Serkan Keskin’in Yer Aldığı Diziler

2020 – Ya İstiklal Ya Ölüm
2020 – Öğretmen (Yılmaz)
2019 – Jet Sosyete (Serdar)
2019 – Bir Aile Hikayesi
2017 – Masum
2015 – Beş Kardeş
2013 – Ben de Özledim
2013 – Şubat
2011 – Leyla ile Mecnun
2011 – Behzat Ç “Bir Ankara Polisiyesi”
2010 – Gönülçelen : Cevdet Mercan
2010 – Deli Saraylı :
2009 – Ey Aşk Nerdesin
2009 – Bu Kalp Seni Unutur mu?
2008 – Mert İle Gert
2008 – Avrupa Yakası
2008 – Derdest
2007 – Bıçak Sırtı
2005 – Hırsız Polis
2004 – Sevinçli Haller
2003 – Çaylak

Serkan Keskin’in İnstagram Hesabı

Serkan Keskin instagramda da oldukça aktif bir kullanıcıdır. Serkan Keskin’in resmi instagram hesabında 37 gönderisi ve 134 bini aşkın takipçisi bulunmaktadır. Serkan Keskin’in resmi instagram hesabını yakından incelemek isterseniz @enistesigelmis kullanıcı isimli hesaba bakabilirsiniz.

Serkan Keskin’in Sevgilisi Var Mı? Evli Mi?

Serkan Keskin'in Sevgilisi Var Mı Evli MiSerkan Keskin hakkında en çok merak edilen konulardan bir tanesi de başarılı oyuncumuzun sevgilisinin olup olmadığı oldu. Oyuncumuz Serkan Keskin bir süredir Meriç Aral ile birliktelik yaşamaktadırlar. Geçtiğimiz aylarda el ele görüntülenen çiftimiz sosyal medya hesaplarında da beraber fotoğraf karelerini takipçilerinin beğenisine sunmuşlardır.

Mucize Doktor Muhsin Karakterinin Kıyafetleri

Sizlerin de bildiği üzere Mucize Doktor dizisindeki pek çok karakterin kıyafetleri merak ediliyor. Muhsin karakterinin diziye gelişiyle onun kıyafetleri de merak edilecek gibi görünüyor. Mucize Doktor dizisine Muhsin karakteri dahil olduğu zaman karakterin kullanmış olduğu kıyafetleri marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

Mucize Doktor dizisine dahil olacak Muhsin karakterinden ve ona hayat veren oyuncumuz Serkan Keskin’den bahsetmek istedik. Sizlerin de karakter ve oyuncumuz hakkındaki görüş düşünce ve yorumlarınızı büyük bir merakla bekliyoruz. Mucize Doktor dizisine yeni gelen oyuncularımızı yakından tanımak isterseniz  Mucize Doktor dizisine yeni gelen oyuncular başlıklı konumuza bakabilirsiniz.

Etiketler