Mucize Doktor Kıvılcım (Özge Özder) ve Damla (Merve Dizdar) Neden Yok Ayrıldı?

12.06.2020
149

Mucize Doktor Kıvılcım (Özge Özder) ve Damla (Merve Dizdar) Neden Yok Ayrıldı? MF Yapım imzalı olarak yayınlanan Mucize Doktor dizisi ilk sezonunu koronavirüs sebebiyle 26 Mart tarihinde bitirmişti. Mucize Doktor dizisi 2. sezon çekimleri temmuz ayının ortasında başlayacak Mucize Doktor dizisi yeni bölümleri muhtemelen Ağustos ayında yayınlanmaya başlarken seyircileri merakla ve sabırsızlıkla bekliyor. Mucize Doktor dizisi ikinci sezonu ile ilgili yeni bir haber geldi. Mucize Doktor dizisi 2. sezonunda iki önemli oyuncu yer almayacak. mucize doktor dizisinden kimler ayrıldı

Mucize Doktor Dizisi Özge Özder (Kıvılcım) Yeni Sezonda Neden Yok Ayrıldı?

Mucize Doktor dizisi 2. sezonunda Kıvılcım karakterini canlandıran Özge Özder ve Damla karakterini canlandıran Merve Dizdar dizide olmayacak. Özge Özder Mucize Doktor dizisinin ilk bölümünden beri dizide yer alıyordu. Beliz’in babasının sevgilisi olan Kıvılcım hastaneyi ele geçirmek ve söz sahibi olmak için Beliz ile sürekli atışma içerisinde. Babası vefat ederken Beliz’e hastaneye yönetirken Kıvılcım’ın da sözlerini dinle dediği için Beliz onu bir türlü hastaneden gönderemiyor. Kıvılcım hırslı birisi bu yüzden de çeşitli oyunlarla hastanede söz sahibi olmak için Tanju ile ortak planlar yapıyor.

Mucize Doktor dizisi yeni sezonunda Kıvılcım rol almayacak. Kıvılcım karakteri tamamen mi diziden çıkacak yoksa Özge Özder’in yerine başka bir isim mi Kıvılcım’ı canlandıracak şimdilik belli olmasa da Özge Özder’in Mucize Doktor dizisinden ayrıldığı kesin. Büyük ihtimal yeni sezonda Kıvılcım karakteri ile anlaşılamadı veya yüksek ücret vermek istemediği için oyuncu ile Mf yapım yollarını ayırmış olabilir. Mucize Doktor dizisinde Kıvılcım karakterini canlandıran Özge Özder kararın kendi kararı olmadığını instagram hesabından yazdı, bu da sözleşmede bir sorun yaşayıp diziden ayrılmak zorunda kaldığını gösteriyor.

Özge Özder yaptığı açıklamada ayrılık kararı ile ilgili şunları söyledi: Canlarım, ulaşabildiğiniz her mecradan bana yazıyorsunuz ve bana kızıyorsunuz ama mucize doktor un Kıvılcım ile ilgili aldığı karar benim kararım değil! Çıkan haberlerde ki “ayrıldı” başlığı çok yanıltıcı. Karar benim değil ve sizden çok daha fazla üzgünüm.. Sevgilerimlemucize doktor dizisi özge özder neden ayrıldı

Mucize Doktor 2. Sezon Merve Dizdar (Damla) Neden Yok?

Mucize Doktor dizisi ikinci sezonunda yer almayacak bir diğer oyuncu da Merve Dizdar. Merve Dizdar Mucize Doktor dizisine 25. bölümde dahil oldu. Mucize Doktor dizisinde Merve Dizdar Damla karakterini canlandırıyordu. Hırslı çalışkan zeki bir asistan. Hastaneye ilk geldiği günden itibaren asistanların arasında en iyi olduğunu göstermek için çalışıyor. Tüm ameliyatlarda ve doktorlarla konuşmalarında Ali Vefa’ya sorulan soruları bile cevaplayarak kendini gösterme çabasında.

Damla’nın hırslı davranışı Ali Vefa’yı ilk başlarda biraz şaşırtmıştı. Ali Vefa’nın üzüleceğini düşünerek Nazlı hemen duruma el attı ve Damla ile Nazlı bozuşmuştu. Mucize Doktor dizisinde yeni asistan Damla hastanedeki bazı sırları doktorlara ileterek arkadaşlıklara ihanet etmiş ve hastanede en önemli asistan olmaya çalışmıştı. Damla karakterini canlandıran Merve Dizdar’da Mucize Doktor 2. sezonunda yer almayacak . merve dizdar mucize doktordan neden ayrıldı

Damla karakteri Mucize Doktor dizisinden nasıl çıkacak, ayrılacak bilgileri netleştikçe konumuza eklenecektir. Mucize Doktor dizisi 2. sezonunda Özge Özder ve Merve Dizdarı görmeyeceğiz.  Kıvılcım ve Damla yeni karakteri gibi Mucize Doktor 2. sezon yeni oyuncuları bilgilerini görmek için TIKLAYIN..

Mucize Doktor dizisinin iki önemli karakteri olan Özge Özder ve Merve Dizdar’ın diziden ayrılması nasıl yorumluyorsunuz? Sizce doğru bir karar mı yoksa diziye devam etmeliler mi yorumlarınızı aşağıdaki yorum kısmından yazabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.