Mucize Doktor Güneş Diziden Neden Çıktı Ayrıldı? Korhan Herduran

Bu konumuzda sizlere başarılı dizi Mucize Doktor’un sevilen karakterlerinden biri olan Güneş karakterinin diziden neden ayrıldığından, geri gelip gelmeyeceğinden bahsedeceğiz. Mucize Doktor Güneş Diziden Neden Çıktı Ayrıldı? Korhan Herduran neden Mucize doktordan ayrıldı, Güneş karakteri geri dönecek mi tekrar diziye girecek mi merak ediliyor.

2013 yapımı Güney Kore dizisi olan Good Doctor’dan uyarlama olan dizi, 2 sezonunda da aldığı reytinglerle zirvede ki yerini korumaya devam ediyor. Yönetmenliğini Yusuf Pirhasan’ın üstlendiği dizi anlattığı hikaye ve başarılı oyuncu kadrosuyla bizleri her perşembe Fox Tv ekranlarına bağlamayı başarıyor. Senaryosunu Pınar Bulut ve Onur Koralp’ın kaleme aldığı dizide, ilk bölümden beri Güneş karakterine hayat veren oyuncumuz Korhan Herduran diziden ayrılmıştır. Bizde sizlerle konu hakkında ki detayları paylaşacağız.Mucize Doktor Güneş Diziye geri dönecek mi niçin çıktı

Mucize Doktor Güneş Diziden Neden Çıktı?

Hepimizin bildiği gibi, Hastanede Kaybedilen dava sonrasında asistanların görevlerine son verilmesine ve içlerinden birinin görevine devam etmesi düşünülüyordu, aralarında yapılan anlaşma sonrasında yarım maaşa çalışabileceklerini açıklamıştı. Tanju ise daha sonra kararından vazgeçmiş ve kimseyi çıkarmayacağını açıklamıştı. Fakat Güneş kendi kararıyla ilk ayrılan isim oldumuştur. Güneş karakteri senaryodan yazan bu sahne dolayısıyla görevi bitmiş ve Güneş diziden senaryo gereği ayrılmıştır.

Mucize Doktor Güneş Diziden Neden Ayrıldı?

Haftaya 46. bölümü yayınlanacak olan dizide, Güneş karakteri hepimizin bildiği gibi ilk bölümden 45. bölüme kadar bizlerleydi, ancak 45. bölümde sürpriz bir şekilde diziye veda etmiş ve dizinin oyuncu kadrosundan ayrılmıştır. Oyuncunun ve dizinin sevenleri bu duruma oldukça üzülmüştür. Oyuncumuzun dizide ayrılma sebebi ise senaryo gereğidir. Oyuncumuz Korhan Herduran sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla diziden ayrıldığını duyurmuştur.

Korhan Herduran’ın sosyal medya hesabından yaptığı Veda Paylaşımı

Evet bir şekilde geldik Mucize Doktor serüveninin sonuna. İsmi gibi bizi mucizelere tanık eden bir proje oldu. Rol arkadaşlarım dostlarım oldu, birlikte oynamaya can attık, Berhayat Hastanesi’ne birlikte can verdik. Kamera arkasındaki tüm ekip alkışın çoğunu hak ediyor. Kendi adıma hepsini alkışlıyorum. Bizi evlerinize kabul eden siz sevgili seyircilerimize şükranlarımı sunmayı borç bilirim. Bizim işler böyledir birden başlar birden biter bazen. Sevginin, saygının, liyakatin, adaletin esas olduğu sağlıklı bir dünyada yeniden yeni hikayelerle buluşmak dileğiyle. Güneş’imin son sözünün altını çizmek isterim; Ben gerçekten inanıyorum. Her şey hepimiz için çok güzel olacak.”

Mucize Doktor Güneş Geri Gelir Mi?

Başarılı dizide sevilen karakterlerden biride Güneş karakteriydi. Dizinin izleyicileri Güneş’in diziden ayrılmasına oldukça üzülmüştür. Oyuncumuz diziden kendi isteği ile değil senaryo gereği ayrılığı için belki ilerleyen bölümlerde tekrar senaryoya eklenir ve diziye dahil olabilir.Mucize Doktor Güneş Diziden Neden Çıktı Ayrıldı

Mucize Doktor Güneş Kimdir?

Güneş, 20’li yaşlarında genç bir hemşiredir. Hastanenin dedikoducusu olarak bilinen Güneş ayaklı gazete gibidir ve hastanede olan her olaya hakimdir, aynı zamanda neşeli ve sevimli biri olan Güneş’in en büyük hayali de oyuncu olmaktadır ve Güneş bölüm sekreteri Gülin’i çok sevmektedir.

Bu konumuzda sizlere sevilen dizi Mucize Doktor’dan ayrılan Güneş karakterinin dizide neden ayrıldığını ve geri gelip gelmeyeceğini açıkladık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Mucize Doktor Güneş Diziden Neden Çıktı Ayrıldı konumuz şimdilik bu kadar.

Mucize Doktora Yeni Gelen ayrılan oyuncular konumuza göz atabilirsiniz. Sizce Mucize Doktor Güneş Diziden ayrıldıktan sonra geri gelmeli mi?

Yorum yaz

2 Yorum

Etiketler