Mucize Doktor Gülin Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri (Merve Bulut)

Mucize Doktor dizisinde Gülin karakterini canlandıran oyuncunun kim olduğu gerçek adı soyadı merak edilmeye başlandı. Bizde bu konumuzda Mucize Doktorda Gülin karakterini canlandıran güzel oyuncunun kim olduğu gerçek adını bilgilerini daha önce oynadığı dizileri ve özel hayatına dair merak edilen her türlü detayı ve Güneş ile sevgili olacak mı konularında sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

Muzice Doktor Gülin rolü gerçek adı soyadıMucize Doktor Gülin Kimdir?

Mucize Doktor isimli dizide Gülin karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Merve Bulut‘tur. Merve Bulut hakkında her türlü detayı ve oyuncunun Mucize Doktor dizisinde canlandırmış olduğu Gülin karakteri hakkında sizlere detaylı bilgileri burada sunmak ve Merve Bulut hakkında detayları sizlere yazmak istiyorum.

Merve Bulut Gülin karakterini canlandırdığı Mucize Doktor dizisinde ilk bölümden itibaren yer alıyor. Gülin 20’li yaşlarda üniversitede okuyan ve Hukuk Fakültesi’nde öğrenim gören bir kızdır. Ancak sekreter olarak hastanede çalışan Gülin kantine takıldığı zaman burada Güneş ile tanışmış ve güneş kendisine sevgili olmayı teklif ettiği halde Gülin bir türlü kabul etmemiştir. Ancak Güneş Gülin’den ümidi kesmemiş bu nedenle onunla sürekli ilgilenmekte ve ona güzel tekliflerde bulunmaktadır. Merak edenler için >> Mucize Doktor Oyuncu Kıyafetleri Elbiseleri

Muzice Doktor dizisi Gülin Kimdir

Gülin hem Hukuk Fakültesi’nde okurken hem de bir hayat Hastanesi’nde cerrahi bölümde sekreterlik yapmaktadır. Daha önce yaşamış olduğu olumsuz bir aşk deneyiminden sonra kendisini aşka kapatan sevgili kabul etmek istemeyen Gülin Güneş’ten gelen teklifleri de bu nedenle kabul etmemekte ve kendini yarı yolda bırakacağını düşünmektedir. Kısaca Mucize Doktor dizisinde Gülin karakterini canlandıran Merve Bulut hakkında detaylı bilgileri sizlere aktaralım.

Muzice Doktor Güneşin sevdiği kız GülinMerve Bulut Kimdir? Mucize Doktor Gülin Hakkında Bilgiler

Merve Bulut 1998 yılında Kocaeli’de dünyaya gelmiş güzel bir dizi oyuncusudur. 1.72 cm boyunda ve 59 kg ağırlığında olan Merve Bulut kahverengi gözleri kahverengi saçları ela gözleri ile dikkat çekici bir güzelliğe sahiptir. Oldukça sempatik bir rolde oynayan Merve Bulut instagram’da 7 bine yakın takipçiye ulaşmış ve özellikle hayvan sevgisini gösteren resimleriyle ilgi odağı olmaya devam ediyor.

Merve Bulut 2012 yılında ilk dizi oyunculuğu deneyimini Uçurum isimli dizisi ile yaşamıştır. Merve Bulut, daha sonra 2015 yılında Hazal Kaya ve Aras Bulut İynemli ile birlikte Tv8 de yayınlanan Maral Dizisinde Hamiş rolünde oynamıştır. Merve Bulut daha sonra 2017 yılında Kara Yazı dizisinde Zeynep Çamcı ile birlikte rol almış ve Sedef rolünü canlandırmıştır.

Merve Bulut son olarak 2017 yılında Star tv de yayınlanan Yıldızlar Şahidim isimli dizide Mercan rolünde karşımıza çıkmıştı. Diziler dışında 2018 yılında tiyatro da Ölümcül Çocuk Parkı Yaraları oyununda yer almış olan Merve Bulut 2014 yılında bir sinema filmi olan Bir Küçük Eylül Meselesi filminde Garson Emine karakterini canlandırmıştır.

Merve Bulut 2019 yılında Fox Tv ekranlarında başlayan Mucize Doktor dizisinde karşımıza çıktı. Yeni sezonda Fox tv ekranlarında perşembe günleri yayınlanan Mucize Doktor dizisinde Sekreter Gülin karakterini oynayan Merve Bulut hem oyunculuğu hem de sevimli hareketleri ile herkesin merak ettiği bir oyuncu olmayı başardı. Gülin karakteri olarak Mucize doktorda oynayan güzel oyuncu hastahanenin sahibi olan Beliz ile arası çok iyidir ve onun her dediğini yapar. Sekreter Gülin karakteri aynı zamanda Beliz hanıma içten içe bir hayranlık da duyar. Diğer merak edilen sekreter için Tıklayın >>Mucize Doktor Selvi Kimdir? Bilgileri (Bihter Dinçel)

Muzice Doktor Gülin karakteri Merve BulutMerve Bulut (Mucize Doktor Gülin) Hangi Dizilerde Oynadı?

Merve Bulut’un rol aldığı tiyatro, sinema ve dizileri merak edenler için hemen yazalım:

  • 2019 – Mucize Doktor Dizisi (Gülin)
  • 2018 – Ölümcül Çocuk Parkı Yaraları (Tiyatro Oyunu)
  • 2017 – Yıldızlar Şahidim (TV Dizisi) (Mercan)
  • 2017 – Karayazı (Sedef) (TV Dizisi)
  • 2015 – Maral (Hamiş) (TV Dizisi)
  • 2014 – Bir Küçük Eylül Meselesi (Garson Emine) (Sinema Filmi)
  • 2012 – Uçurum (TV Dizisi)

Merve Bulut kimdir Muzice Doktor Gülin rolüMucize Doktor Gülin ve Güneş Sevgili olacak mı?

Mucize Doktor dizisinde Güneş Gülin’e hayrandır. Onun güzelliği karşısında güzel sözlerle aşkını ifade etmek isteyen Güneş Gülin’den gelen tekliflere hiç sıcak bakmaz. Ancak Güneşin ısrarcı tavırlarına da hayır diyemeyen Gülin dizinin ilerleyen bölümlerinde Güneş ile arkadaş olacaklar. Gülin ve Güneş bakalım kaçıncı bölümde sevgili olacaklar dizide birlikte aşk yaşayacaklar izleyip göreceğiz.

Mucize Doktor dizisi Gülin ve Güneş aşkının ilk kıvılcımı:

Etiketler