Mucize Doktor Funda Kimdir? Gerçek Adı (Ebru Aytemur)

Fox TV ekranlarında perşembe akşamları yayınlanan Mucize Doktor dizisini yeni konuk oyuncular gelmeye devam ediyor. Diziye son katılan isim Funda karakteri oldu. Mucize Doktor dizisinde Funda kimdir gerçek adı soyadı nedir daha önce hangi dizilerde oynadı instagram adresi, okumuş olduğu okulları ve oynamış olduğu dizileri merak edenler için burada mucize doktorun Funda karakteri hakkında detaylı bilgileri sizlere sunmak istiyoruz.

Mucize Doktor Funda Kimdir?Mucize Doktor Funda Gerçek Adı (Ebru Aytemur)

Geçtiğimiz sezon Bir Zamanlar Çukurova’da Nihan rolünde oynayan ve oldukça başarılı bir oyunculuk çıkardığı için herkes tarafından takdir edilen Ebru Aytemur 23. bölümde Mucize Doktor dizisine Funda karakteri olarak dahil olacak ve konuk oyuncu olarak yer alacak. Mucize Doktor dizisi almış olduğu yüksek reyting oranlarına yeni gelen konuk oyuncu olarak dizide yer alan başarılı oyunculara borçlu. İşte Funda karakteri de mucize Doktor dizisinde oldukça başarılı bir rol çıkararak herkesi kendine yine hayran bırakacak.

Ebru Aytemur kimdir? (Mucize Doktor Funda)Mucize Doktor Funda oynadığı diziler

Ebru Aytemur 1988 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiş güzel bir dizi oyuncusudur. Eğitimini Bursa ve Ankara gibi metropol şehirlerde sürdüren Ebru Aytemur birçok dizide konuk oyuncu olarak yer almış daha sonra başrol oyunculuğuna kadar kendisini geliştirmiştir. Uludağ üniversitesi iktisadi ve idari bilimler fakültesinde iktisat bölümünü bitiren Ebru Aytemur bir süre iktisat mesleğini yapsa da oyunculuk konusundaki isteği daha ağır basınca oyunculuk eğitimleri almaya başlamıştır.

Ebru Aytemur 2015 yılında Beyaz yalan ve Nizama adanmış ruhlar gibi dizilerin oyuncu kadrosunda yer bulmuştur. Daha sonra Kanıt Ateş üstünde projesinde başrolde oynayan Ebru Aytemur son olarak Babamın Günahları dizisinde yer almıştır. 2019 da Bir zamanlar Çukurova dizisinde Nihan karakterini canlandıran Ebru Aytemur perşembe akşamları FOX TV’de yayınlanan Mucize Doktor dizisine Funda karakteri olarak dahil oldu.

Mucize Doktor Funda rolü Ebru AytemurMucize Doktor Funda hangi dizilerde rol aldı? (Ebru Aytemur)

Mucize Doktor (Funda – 2020)
Bir Zamanlar Çukurova (Nihan, 2019)
Beyaz Yalan (Ebru, 2015)
Sungurlar (Elif, 2014)
Nizama Adanmış Ruhlar (Elif, 2013-2015)
Kanıt: Ateş Üstünde (Melis, 2016)
Adanalı (2009)

Ebru Aytemur, Babamın Günahları, Kanıt, Nizama adanmış ruhlar ve Bir zamanlar Çukurova dizilerinde de rol almıştır. Ebru Aytemur Mucize Doktor dizisinde konuk oyuncu olarak yer alacak ve Funda karakterine hayat verecek. Sizlerde Mucize Doktor dizisinde yeni giren Funda karakteri hakkında yorum ve görüşünüzü aşağıya yazabilirsiniz. Şimdiden teşekkür eder iyi seyirler dileriz.

Yorum yaz

1 Yorum

Etiketler