Mucize Doktor Ferman’ın Hasta Kız Kardeşi Fatoş’u Kim Oynuyor Bilgileri

Mucize Doktor Ferman’ın Sakladığı Hasta Yakını Kim Bilgileri Hastalığı. Mucize Doktor dizisi yeni bölümünde Ferman sırrını birine açmaya karar veriyor. Ferman dizinin başından beri Ali’ye karşı herkesten daha hassas davranıyor. Hassaslık ona anlayış olarak değil de öfke olarak ortaya çıktı ilk başlarda. Sonrasında Ferman haksızlık yaptığını düşünerek ona karşı daha yumuşak bir tavır takıntı. Hatta onu korumaya çalıştı.

Ferman’ın kardeşi Fatoş DİLEK KÖSEMucize Doktor Ferman’ın Hasta Kız Kardeşi Fatoş Kimdir?

Mucize Doktor Ferman’ın Hasta Kız Kardeşi Fatoş’u oynayan oyuncu oldukça merak edildi. Hemen gerçek adını yazalım. Fermanın kız kardeşi Fatoş rolünde hasta bir kızı canlandıran oyuncumuzun gerçek adı Dilek Köse‘dir. Kastamonu ilimizde doğan Dilek Köse 1995 yılında dünyaya gelmiş ve bir oyunculuk ajansına bağlı olarak çalışmaya devam ediyor. Daha önce hiç bir dizi veya filmde yer alamayan Dilek Köse ilk kez ulusal bir kanalda bir dizide oynuyor. Dilek Köse‘ye Fermanın kız kardeşi rolünde başarılar diliyoruz.

Fermanın kız kardeşiFerman’ın böyle bir tavır takınmasında özel bir sebep vardı çünkü. Mucize Doktor dizisinin ilk bölümünden beri Ferman’ın bir sırrı olduğu belliydi. Hatta bu sır yüzünden kaç sefer Beliz’le ayrılık noktasına geldiler. Beliz Ferman’ın kendinden bir şey saklamasından hoşlanmasa da bu Ferman için anlatması çok zor olan bir sır. Ancak bu sırrı yeni bölümde Ali’ye açmaya karar veriyor. Ferman Ali Vefayı kız kardeşi Fatoşun yaşadığı bakım evine götürüyor. Fatoş rolünde izlediğimiz oyuncunun gerçek adı Dilek Köse.

Ferman’ın Sırrı Ne? Ferman’ın Sakladığı Kişi Kim?

Ferman yeni bölümde Ali’yi alarak bir eve götürüyor. Evde biri var ancak fragmanda yüzü görülmüyor. Bu kişi Ferman’ın kardeşi. Büyük ihtimalle kardeşi ve aynı gün hastaneye gelen kişi ile hastalığı aynı. Hastaneye gelen hasta agresif kişilik özellikleri göstermesi üzerine annesi denilen her şeyi yaptık diyor. Ali ise buna cevap olarak bakım evi düşündünüz mü diyor. Buna Ferman sinirleniyor. Çünkü o anne ile aynı şeyleri yaşıyor Ferman. Ali’ye nasıl böyle bir şey söylersin aileye diyor. Ali ise bu hastalıkla alakalı Ferman’ın bir şey bilmediğini söylüyor. İşte Ferman o anda Ali’ye bu hastalığı bildiğini ve birebir yaşadığını göstermek için Ali’yi büyük sırrının olduğu eve götürüyor. Ev aslında bir bakım evi. Burada yaşayan ise Fermanın hasta kız kardeşi Fatoş. Fatoş rolünde oynayan oyuncumuz Dilek Köse‘dir.

Mucize Doktor dizisi 5 Aralık perşembe yayınlanacak olan 13. bölümünde Ferman’ın büyük sırrı ve sakladığı kişiyi görüyor. Ferman gözyaşları içinde Ali’ye sakladığı kişiyi gösterirken Ali ise şaşkınlık içinde. Peki Ferman’ın sakladığı kişi kim ve yakınlığı nedir? Evet Ferman hocanın hep sakladığı sırlar yavaş yavaş ortaya çıkıyor ve bakımevinde bulunan kız kardeşini Ali Vefa ile birlikte ziyaret ettiler.

Ferman’ın Hasta Olan Yakını Kim? Mucize Doktor Yeni Gelen Oyuncu Kim?

Ferman’ın sakladığı o kişi büyük ihtimalle kardeşi. Çünkü Beliz’e bir kişiyi daha kurtaramamaktan korkuyorum gibi bir şey demişti önceki bölümde. Beliz ısrarla kimi kurtaramadın söyle dese de cevap alamadı bir türlü. İşte Ferman o cevabı Ali’ye veriyor. Ferman’ın hasta kızkardeşini kim canlandırıyor? Hangi oyuncu diziye katılıyor. Şimdilik fragmanda yüzü görülmüyor ancak tahminimiz konumuzun devamında.Fermanın kız kardeşini kim oynuyor

Mucize Doktor dizisi 13. bölümde diziye katılan oyuncunun bilgilerini en kısa sürede sizlerle paylaşacağız. Mucize Doktor dizisine katılan oyuncu muhtemelen konuk oyuncu olacak. Çünkü Ferman aktif çalıştığı için sürekli hasta olan kardeşini görmesi mümkün olmuyor. Bu zamana kadar gizli gizli gidiyordu. Artık Ali ile birlikte ara sıra onu ziyaret edebilirler. Bildiğimiz kuralcı sert Ferman’ın yumuşak hassas tarafını gördük. Ve Adil Hoca’dan bile sakladığı sırrını sadece Ali’ye açması da büyük gelişme elbette.

Orijinal Senaryoya Göre Fermanın Sakladığı Kişi Kim?

Mucize Doktor dizisi bildiğiniz üzere The Good Doctor dizisinden uyarlama. Orijinal senaryoya göre Ferman’ın sakladığı kişi kız kardeşi. Ferman’ın kız kardeşi otizmli. Ferman otizmli kız kardeşini sorumluluk alması için okula yalnız gönderiyor. Kız kardeşi okul yolunda kaza geçiriyor ve felç kalıyor. Ferman’da bu yüzden kendini her zaman suçlu hissediyor. Ferman’ın kız kardeşi Ayça karakterini oyuncu daha önce ekranda görmediğimiz bir isim. Başarılı oyuncunun ismini en kısa sürede konumuza ekleyeceğiz.

Ferman’ın kardeşi FatoşFerman’ın sırrı ortaya çıktı

Ferman Ali ile sırrını  paylaştı. Onu kardeşinin yanına götürdü. Serebral Palsi hastalığı olan kardeşinin kendi yüzünden olduğunu söyledi Ali’ye. Sarılıp ağladılar. Bölüm başından beri kimseye dokunamayan sevdiği Nazlı’ya bile dokunamayan Ali Ferman’a dokundu hatta sarıldı. İzleyenlerin gözyaşlarını tutamadığı bu sahne de Beliz’de onları takip etti ve Ferman’ın ondan ne sakladığını öğrenmek istedi. Ferman’ın hasta kardeşini gördü ancak kim olduğunu henüz bilmiyor. Ferman artık sırrını Beliz’e de anlatacak mı? Sizce nasıl bir bölümdü? Yorumlara yazınız.

Sizce Ferman hoca son bölümde nasıl oynadı? Ali vefa ile birlikte engelliler haftasına çok iyi bir vurgu yaptılar bize göre.. Sizde yorumunuzu aşağı yazın lütfen… Dilek Köse’nin canlandırdığı Fermanın kız kardeşi Fatoş rolünü nasıl buldunuz?

Yorum yaz

3 Yorum

  1. Avatar Turit Yildiz

    Tek kelimeyle harikaydilar;yüregimize dokundular.Ferman ah ah ne ağlattı oynamıyor yaşıyor.

Etiketler