Mucize Doktor Ezo’nun Annesi Vuslat Kimdir? (Zerrin Tekindor)

Bu konumuzda sizlere Fox Tv’nin sevilen dizilerinden biri olan Mucize Doktor dizisine yeni katılan başarılı oyuncu Zerrin Tekindor’u ve dizide hayat vereceği Vuslat karakterini yakından tanıtacağız. Med Yapım ve MF Yapım imzalı dizi, 2013 yapımı Güney Kore dizisi olan Good Doctor dizisinden uyarlanmıştır. Yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan’ın oturduğu dizinin başrolünde Taner Ölmez,Onur Tuna ve Sinem Ünsal vardır. Oldukça başarılı isimlerin yer aldığı diziye yeni bir isim dahil olmuştur. Dizinin sevenleri tarafından bu oyuncumuz oldukça merak edilmiştir ve araştırılmıştır. Bizde sizler için Mucize Doktor dizisine yeni katılan oyuncu Zerrin Tekindor’u ve dizide hayat vereceği Vuslat karakterini yakından tanıtacağız.

Mucize Doktor Vuslat Karakteri Kimdir?

Vuslat, Ezgi Asaroğlu’nun hayat verdiği Ezo karakterinin annesi olarak diziye dahil olmuştur. Ezo’yu yıllardır uzaktan takip eden Vuslat, Kızının Ali Vefa ile arkadaşlık ettiğini öğrendiği zaman herkesin hayatına bomba gibi düşecek ve dizinin tüm seyrini değiştirecektir. Vuslat aynı zamanda asil ve soğuk bir kadındır.Mucize Doktor Ezo’nun Annesi Vuslat Kimdir

Mucize Doktor Vuslat Kimdir?

2 sezondur Fox Tv’nin en çok izlenen dizilerinden biri olan Mucize Doktor dizisine yeni dahil olan Vuslat karakterine başarılı oyuncumuz Zerrin Tekindor hayat vermektedir. Vuslat karakteri kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz da oldukça merak edilmiştir. Bizde sizler için Vuslat karakterine hayat veren başarılı oyuncu Zerrin Tekindor’u yakından tanıttık ve Zerrin Tekindor kimdir? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalıştık.

Zerrin Tekindor Kimdir?

5 Ağustos 1964 yılında Balıkesir de dünyaya gelen oyuncu, Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur ve mezun olduğu yıl Ankara Devlet Tiyatrosu’nda göreve başlamış, birçok çok oyunda da yer almıştır. Tiyatro kariyerine devam ederken  Bilkent Üniversitesi Resim Bölümü’ne eğitim gören oyuncumuz, Halil Akdeniz Atölyesi’nde eğitim almıştır. Bugüne kadar birçok resim sergisi açan oyuncumuz, hâlâ aktif olarak tiyatro yapmaktadır ve en son 2019 yılında 9. Engelsiz Yaşam Vakfı ve Galatasaray Üniversitesi EN Ödülleri’nde En İyi Kadın Tiyatro Sanatçısı seçilmiştir. Bugüne kadar birçok ödüle layık görülen oyuncu kamera karşısına ilk defa Cafe Casablanka dizisiyle geçmiştir. Kariyerinde ki asıl çıkışı Aşk-ı Memnu dizisiyle yakalayan oyuncumuz kamera karışısına en son Zemheri dizisiyle geçmiştir.

Zerrin Tekindor’un Rol Aldığı Diziler

Cafe Casablanka
Mars Kapıdan Baktırır
Aşk-ı Memnu, Deniz de Courton – 2008-2010
Yaprak Dökümü, Gişe Memuru (Konuk Oyuncu) – 2010
Kuzey Güney, Gülten Çayak – 2011-2013
Kurt Seyit ve Şura, Yazar – 2014
Kara Sevda, Leyla Acemzade – 2015-2017
Şahin Tepesi, Tuna Akdora – 2018
Zemheri, Aliye – 2020

Zerrin Tekindor Resmi İnstagram Hesabı

Aşk-ı Memnu dizisinde hayat verdiği Deniz (Matmazel) karakteriyle hayatımıza giren başarılı oyuncu sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından sık sık paylaşım yapan oyuncumuz instagramda 556 gönderisi ve 2 milyon takipçisi vardır. Başarılı oyuncu Zerrin Tekindor’un resmi instagram hesabı: @zerrintekindor Zerrin Tekindor Mucize Doktorda Vuslat rolünde

Zerrin Tekindor Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyuncumuz şuan evli değildir. Daha önce 1987 yılında Çetin Tekindor ile dünya evine giren oyuncumuz yaklaşık bir yıl sonra ayrılmıştır ve ayrıldıktan hemen sonra tekrar barışmışlardır. 1989 yılında oğulları Hira Tekindor’u kucaklarına alan çift daha sonra tekrar yollarını ayırmaya karar vermişlerdir. Oyuncumuzun şuan ise hayatında bilinen biri yoktur.

Zerrin Tekindor Kıyafetleri Elbiseleri

56 yaşındaki başarılı oyuncumuz, yaşına rağmen oldukça fit vücudu ve güzelliğiyle herkesi kendine hayran bırakmayı başarıyor. Tarzıyla da dikkatleri üzerine çeken oyuncumuzun giydiği kıyafetlerde merak konusu oluyor. Bizde sizler için ilerleyen günlerde oyuncumuzun Mucize Doktor dizisinde giydiği kıyafetleri ve kullandığı aksesuarları marka ve fiyat belirterek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşıyor olacağız.

Bu konumuzda sizlere Fox Tv’nin reyting rekortmeni Mucize Doktor dizisine yeni katılan başarılı oyuncu Zerrin Tekindor’u ve dizide hayat vereceği Vuslat karakterini yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiklerinizi bize yorum kısmından iletebilirsiniz. Mucize Doktor dizisine yeni gelen oyuncular konumuza da göz atabilirsiniz.

Etiketler