Mucize Doktor Ela Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri Amacı Nedir?

Mucize Doktor dizisi Ela karakteriMucize Doktor dizisi Ela karakteriMucize Doktor dizisine yeni gelen Ela Kimdir? Mucize Doktor Ela’nın Gerçek Adı Bilgileri ve Amacı Nedir? Mucize doktor dizisini yeni gelen oyunculardan birisi olan Ela karakteri kimdir gerçek adı nedir daha önce hangi dizilerde oynadı bu konularda sizleri bilgilendirmek ve mucize doktor dizisinin yeni doktoru olan Kıvılcım ve Tanju tarafından hastaneye getirilen Dr. Ela hakkında detaylı bilgileri burada sizlere sunmak istiyoruz.

Mucize Doktor Ela gerçek adı nedirMucize Doktor Ela Kimdir?

Öncelikle bilmenizi isteriz ki Dr. Ela aslında Berhayat Hastanesi’nde tüm yönetimi ele geçirmek isteyen Tanju ve Kıvılcım’ın ortak bir projesidir. Bildiğiniz üzere Kıvılcım yönetimi tamamen ele geçirebilmek ve Tanju ile birlikte hastanede tek başına söz sahibi olmak için hem Adil hocaya hem de Ferman’a karşı ellerinde koz bulundurmak amacıyla yeni bir doktor olan Ela’yı hastaneye getirmişlerdir. Kıvılcım’ın bir başka amacı da Beliz’e karşı elinde güçlü bir doktor olması ve kendi istek ve arzularına o doktor üzerinden yani Ela hanım üzerinden ulaşmak istemesidir.

Mucize Doktor Ela Kıvılcım ve Tanjunun yeni doktoruGörünen o ki doktor Ela Tanju ve kıvılcım arasında adeta kullanılan bir doktor durumuna düşecek ve kötü amaçları için Ela’yı alet edecekler. Peki gelelim doktor Ela’nın kim olduğuna gerçek adının ne olduğu konusunda merak edenlerin bilgilerine Dr. Ela hakkında tüm detayları sunalım. Dr. Ela Berhayat hastanesine yeni gelen ve Kıvılcım ile Tanju tarafından getirilmiş olan doktordur.

Mucize Doktor Ela Nazlı tarafından kıskanılacak mıMucize Doktor Dr. Ela Rolü Kimdir?

Mucize doktor dizisine yeni katılan oyunculardan birisi olan Dr. Ela karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Yasemin Ergene‘dir. Yasemin Ergene daha önce birçok dizide rol almış başarılı ve rolünün hakkını veren dizi oyuncularından biridir. Yasemin Ergene mucize doktor dizisine katılan son oyuncu oldu ve oyuncu dizide Ela karakterine hayat verecek. Yasemin Ergene daha önce de Doktorlar dizisinde oynadığı için hem hastane çekimlerine hem de doktor sahnelerine oldukça alışkın oyunculardan birisidir.Mucize Doktor Ali Vefa ve Ela doktor

NOT: Mucize Doktor dizisine konuk oyuncu olarak katılan Yasemin Ergene Özilhan yıllar önce oynadığı Doktor Ela karakterini canlandıracak. Yasemin Ergene Özilhan Mucize Doktor dizisinde rol alması karşılığında alacağı ücreti bir vakfa bağışlayacağını söyledi. Kendisini bu davranışından dolayı tebrik ediyoruz.

Mucize Doktor Ela KimdirDr. Ela rolündeki Yasemin Ergene Kimdir?

Yasemin Ergene 22 Ocak 1985 tarihinde Almanya’da dünyaya gelmiştir. Yasemin Ergene’nin ikiz erkek kardeşi ve bir de büyük abisi vardır. Yasemin Ergene Almanya’dan ülkemize dönüş yaptıktan sonra Tekirdağ şehrimize yerleşmiş daha sonra ise 2003 yılında katılmış olduğu Miss Turkey yarışmasında ilk 10 sırada yer alarak kendisini göstermiştir. Yarışmadan sonra Yasemin Ergene’nin yıldızı parlamaya başlamıştır.

Mucize Doktor Ela rolü Yasemin ergene ve eşiYasemin Ergene daha sonra Müjdat Gezen sanat merkezi’nde tiyatro eğitimi almış ve kendisini oyunculuk konusunda oldukça geliştirmiştir. Yasemin Ergene almış olduğu oyunculuk eğitimleri sonrasında ilk olarak 2002 yılında koçum benim dizisinde ve 2004 yılında ah be İstanbul isimli dizilerde rol almıştır. Yasemin Ergene 2004 yılında vizyona girmiş olan Vizontele Tuba filminde ilk sinema deneyimini yaşamış böylelikle hem dizi sektöründe hem de film alanında kendisini kanıtlamıştır.

Yasemin Ergene daha sonra 2005 yılında aşk oyunu isimli dizide yer almış 2006-2010 yılları arasında ise en uzun süre oynamış olduğu Doktorlar dizisinde Ela karakterini canlandırmıştır. Mucize doktor dizisinde de Ela doktor olarak diziye giriş yapan Yasemin Ergene Doktorlar dizisinde Ela olarak tanınacak ve o diziyi izleyenlerin yakından göreceği ve tanıyacağı bir isim olacaktır. Yasemin Ergene 2010 yılında Doktorlar dizisinin bitmesinden sonra farklı bir dizide yer almamış uzun süredir özel hayatı ile ilgilenmiştir.

Mucize Doktor Ela doktorlar dizisinden tanıyanlarYasemin Ergene 2011 yılında iş adamı olan İzzet Özilhan ile evlenmiş Emine ve Ela isimli iki kızı olmuştur. Yasemin Ergene evlendikten sonra eşinin soyadı olan Özilhan soyadını almıştır. Doktorlar dizisindeki Ela karakteri son olarak 2019 yılının sonlarına doğru mucize doktor dizisine yine Ela doktor olarak katılarak dizideki yerini almıştır. Bakalım seyredenler Ela doktoru sevecek mi yoksa nefret mi edecekler..Mucize Doktor Ela kimdir amacı nedir

Yasemin Ergene İzzet Özilhan ile evlendikten sonra Yasemin Özilhan olarak tanınsa da asıl tanınmış olduğu isim olan Yasemin Ergene hem de Doktorlar dizisindeki Ela karakteri olarak oldukça tanınmış ve tüm Türkiye’nin bildiği bir dizi oyuncusu haline gelmiştir. Mucize doktor dizisinde ise yine ela doktor olarak yer alacak olan Yasemin Özilhan bu kez Tanju ve Kıvılcım’ın Berhayat Hastanesi’nde Beliz’e karşı kullanacakları bir doktor olan Ela karakterine hayat verecek.

Mucize Doktor Ela Kıvılcımın yeni kozu olacakBakalım mucize doktor dizisinin sevenleri diziye yeni katılan Ela karakterini nasıl bulacak beğenecekler mi yoksa bir an evvel diziden çıkmasını mı isteyecekler zamanla göreceğiz. Sizde mucize doktor dizisinde Ela karakterini canlandıran yeni doktor hakkında yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız. Doktor Ela’yı nasıl buldunuz, doktor Ela’yı beğendiniz mi mucize doktor dizisinde devam etmesini ister misiniz yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz. Ela’dan sonra Kutsinin de Mucize doktor dizisine katılmasını ister misiniz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Yorum yaz

3 Yorum

  1. ben pek memnun olmdım katıltasına umarım konu saomaz otizmli ve savant sendromlu bi doktorun hayatından ask entirika dizisin ecevirmezler

Etiketler