Mucize Doktor Duygu Kimdir? Ali Nazlı ile mi Duygu ile mi Sevgili Olacak?

Mucize Doktor Duygu Kimdir? Ali Nazlı ile mi Duygu ile mi Sevgili Olacak? Mucize Doktor dizisi 10. bölümünde dizide yeni bir oyuncu görüldü. Mucize Doktor dizisine katılan Duygu karakteri kimdir? Duygu’nun karakteri rolü ve gerçek hayatta kim olduğunu bu konumuzda sizlerle paylaşacağız. Mucize Doktor dizisine katılan Duygu karakterini canlandıran oyuncu Melis Gürhan oldu.

Mucize Doktor Duygu Melis Gürhan Kimdir?

Mucize Doktor dizisi 10. bölümünde Ali Vefa’yı cerrahiden uzak tutmak için Ferman Hoca Patolojiye verdi. Ali Vefa bu durumdan hiç memnun kalmadı çünkü onun abisine verilmiş bir sözü var. Ali Vefa Cerrah olmak istiyor. Ancak henüz halletmesi gereken bazı sorunları olduğundan dolayı hocalarının başını belaya sokabiliyor. Biliyorsunuz ki az kalsın Adil Hoca istifa etmek zorunda kalacaktı eğer Ali Vefa için kurul kararı işten ayrılması olsaydı. Adil Hoca Ali Vefa bu işi başaramazsa kendide başhekimliği bırakacağına dair söz vermişti. Ferman Hoca’da bunu bildiği için ben Ali Vefa’sız yapamam diyerek kuruldan kurtardı Ali Vefa’yı yani dolaylı olarak Adil Hoca’yı. Bu olayın tekrar yaşanmaması için de Ferman Hoca Ali Vefa’nın Patoloji de çalışmasını istedi. Ali Vefa bu duruma razı olmadı ancak kabul etmek zorunda kaldı.

Duygu Kimdir? Ali Vefa Patolojiye girdiğinde ise onu güler yüzlü bir asistan doktor karşıladı. Ali Vefa’yı hoş bir şekilde karşılayan Duygu patolojide asistan doktor. Ali Vefa’ya yardımcı olmak için elinden geleni yaptı. Ali Vefa Patolojide olduğu sürece Duygu’yu sıkça göreceğiz. Duygu’yu canlandıran oyuncu Melis Gürhan. Peki Melis Gürhan kimdir bilgileri;

Melis Gürhan Kimdir?

Melis Gürhan 1994 Adana doğumludur. Adana’da lise sonuna kadar yaşayan Melis Gürhan sonrasında Akdeniz Üniversitesi Tiyatro Bölümünde eğitim almıştır. Melis Gürhan henüz yeni bir yetenek sayılır. Tiyatro sahnelerinde rol alan oyuncunun ilk dizisi Dila Hanım oldu. Dila Hanımın sonrasında Star TV de yayınlanan ve fenomen olan Avlu dizisinde Özge karakterini canlandırdı. Bu rolü ile tanındı ve çok sevildi. Melis Gürhan şimdi de Mucize Doktor dizisinde Duygu karakterini canlandırıyor.

Ali Duygu ile Sevgili Olacak Mı? Nazlı Ne Yapacak?

Mucize Doktor dizisine Duygu’nun dahil olması ile dizi de kıskançlık rüzgarları esmeye başlayacak. Nazlı bu bölüme kadar Ali’nin en yakınındaki insandı. Ali Nazlı’yı seviyor ancak Nazlı erkeklere karşı Ferman Hoca hariç o gözle bakmadığı için sadece arkadaşça seviyor. Ama yeni bölümden itibaren Duygu diziye dahil olacak ve Ali ile yakınlaşacak yakın arkadaş olacak. Böyle olunca da Nazlı sadece kendi ile dertleşen ve sohbet eden Ali’nin yeni arkadaşını kıskanacak. Bu durum ileride  Duygu ve Ali arasında aşka dönüşür mü bilinmez. Ancak Ali Nazlı’dan etkileniyor ve ona sevgisini söyleyecek fırsat arıyordu. Bu yüzden de Duygu’ya karşı bir şey hissetmez. Ama Duygu Ali’ye karşı bir şeyler hissedebilir ve bunu Nazlı anlarsa daha çok kıskanır. 

Mucize Doktor dizisine katılan Duygu rolü hakkında ne düşünüyorsunuz? Mucize Doktor dizisinde Ali ile Nazlı’nın mı yoksa Duygu’nun mu yakınlaşmasını istersiniz? Yorumlarınızı aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz.

Etiketler