Mucize Doktor Dizisi Tuğçe Kimdir? Yasemin Szawlowski

MF Yapım imzalı Mucize Doktor dizisi 12 Eylül 2019 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın’ın oturduğu Mucize Doktor dizisi, Kore yapım Good Doctor’dan uyarlanmıştır. Başrollerini Taner Ölmez, Sinem Ünsal ve Onur Tuna’nın paylaştığı Mucize Doktor dizisine yeni bir oyuncu dahil olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda mucize Doktor dizisine yeni katılan Tuğçe karakterini daha yakından tanıtacağız ve Mucize Doktor Tuğçe kimdir? Mucize Doktor Tuğçe karakterine hayat veren oyuncumuzun adını, soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Mucize Doktor Tuğçe Karakteri Kimdir?

Mucize Doktor Dizisi Tuğçe rolü Yasemin SzawlowskiHer perşembe Fox Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkan Mucize Doktor dizisine yeni katılan Tuğçe Karakteri, 61. bölümde diziye dahil olacaktır. Ancak Tuğçe karakterini nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler Tuğçe karakteri hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Mucize Doktor Tuğçe Kimdir?

61. bölümde izleyici karşısına çıkacak olan Tuğçe karakterine güzel oyuncumuz Yasemin Szawlowski hayat verecektir. Izleyiciler tarafından Tuğçe karakteri kadar güzel oyuncumuz Yasemin Szawlowski de merak konusu olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Mucize Doktor dizisinin oyuncu kadrosuna yeni katılan oyuncumuz Yasemin Szawlowski’yi daha yakından tanıtacağız.Mucize Doktor Dizisi Tuğçe Kimdir Yasemin Szawlowski

Yasemin Szawlowski

29 yaşındaki genç oyuncumuz 1 Ocak 1992 yılında İngiltere’nin Londra şehrinde dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı bale bölümünden mezun olan oyuncumuz, AKM’de sözleşmeli dansçı olarak yer almaktadır. Profesyonel olarak dans eden Yasemin Szawlowski, daha önce birçok kez de sahne almıştır. Kamera karşısında ilk defa 2014 yılında yayınlanan Büyük Sürgün Kafkasya dizi ile geçen oyuncumuz, 2018 yılında Selçuk Yöntem, İbrahim Aköz, Taro Emir Tekin gibi başarılı isimlerin yer aldığı İngilizce bir film olan Akis filminde de boy göstermiştir. 2016 yılında Vatanım Sensin dizisinde boy gösteren oyuncumuz iki sezon boyunca Vatanım Sensin dizisinde Elini karakterine hayat vermiş ve kariyerindeki asıl çıkışıda bu dizi sayesinde yakalamıştır. Bir süredir ekranlara ara veren oyuncumuz bu arayı Mucize Doktor dizisiyle kapatacak ve ilk defa Türk bir karaktere hayat verecektir.

Yasemin Szawlowski Yer Aldığı Diziler

2021 Mucize Doktor (Tuğçe)
2016 – 2018 Vatanım Sensin (Eleni)
2014 Büyük Sürgün Kafkasya

Yasemin Szawlowski Resmi İnstagram Hesabı

Mucize Doktor dizisinde Tuğçe karakterine hayat verecek olan güzel oyuncumuz Yasemin Szawlowski, sosyal medyada oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından sık sık paylaşım yapan oyuncumuzun instagram da 207 gönderisi ve 11 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Güzel oyuncumuz Yasemin Szawlowski’nin resmi instagram hesabı: @yaseminszawlowski

Yasemin Szawlowski Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

29 yaşındaki güzel oyuncumuz Yasemin Szawlowski, henüz evli değildir. Özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden oyuncumuzun sevgilisinin olduğu bilinmektedir. Ancak Yasemin Szawlowski’nin sevgilisinin kim olduğu hakkında henüz bir bilgi yoktur.

Mucize Doktor Tuğçe – Yasemin Szawlowski Kıyafetleri

Yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz Yasemin Szawlowski, tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biri olan oyuncumuzun sevenleri de onun giydiği kıyafetleri merak edip araştırmaktadır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde güzel oyuncumuz Yasemin Szawlowski’nin özel hayatında ve Mucize Doktor dizisinde giydiği etek, pantolon, hırka, ceket, kaban, kazak, tişört, elbise, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat belirterek sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizlere Mucize Doktor dizisine yeni katılan Tuğçe karakterini ve Tuğçe karakterine hayat veren güzel oyuncumuz Yasemin Szawlowski’yi yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Mucize Doktor Dizisine yeni gelen oyuncular

Etiketler