Mucize Doktor Dizisi Bir Zamanlar Çukurovayı Reytinglerde Ezdi Geçti

Mucize Doktor Dizisi Bir Zamanlar Çukurovayı Reytinglerde Ezdi Geçti. Mucize Doktor dizisi perşembe akşamlarının efsane dizisi oldu. Bu sezonun reyting rekortmeni dizisi belli oldu. Foxtv ekranlarında yayınlanan ve henüz sadece 2 bölüm yayınlanan Mucize Doktor dizisi reytinglere ilk sıradan adını yazdırıyor. Hem de yaz sezonunda tüm dizilerin başlangıç reytinginden daha yüksek bir reyting oranıyla.

Mucize Doktor dizisi geçen hafta başlamasına rağmen geçen sezonun birincisi olan Bir Zamanlar Çukurova dizisine fark attı. Bir Zamanlar Çukurova dizisi de çok merak edilen bir yer de kalmıştı. Ama tüm merak edilenlere karşılık Mucize Doktor’u geçemedi. Bir Zamanlar Çukurova dizisi reytingleri de kötü değil elbette. Mucize Doktor dizisi reytinglerde 1. olurken Bir Zamanlar Çukurova dizisi 2. oldu. İzlenme oranlarında ise büyük bir fark var. Reyting grafiğini sizlerle paylaşarak tablo üzerinden de yorum yapabiliriz.

Mucize Doktor Mu Bir Zamanlar Çukurova Mı Reyting Birincisi Kim Oldu?

Mucize Doktor dizisi bu haftaki reytingler ile yine Bir Zamanlar Çukurova dizisini reytinglerde geçecektir diye tahmin ediyoruz. Geçen sezon zirveyi kimseye bırakmayan Bir Zamanlar Çukurova dizisi bu sezon sezona 2. likle başlamak zorunda kaldı. Çünkü kendinden bir hafta önce başlayan Mucize Doktor dizisi seyircisini ilk bölümden etkiledi ve Bir Zamanlar Çukurova dizisinin seyircisini elinden aldı.

Bir zamanlar Çukurıva ve Mucize Doktor arasında geçen reyting savaşının 26 eylül perşembe kazananı da önceki hafta olduğu gibi Mucize Doktor oldu. Total reyting grafiğinde 1. liği Mucize Doktor alırken Bir Zamanlar Çukurova 2. oldu.

19 eylül perşembe total reyting sıralamasına baktığımızda Mucize Doktor dizisinin birinci olduğunu görüyoruz. 1. olan Mucize Doktor dizisi 12.36 reyting alırken 2. olan Bir Zamanlar Çukurova dizisi 9.14 reyting aldı. İlerleyen haftalarda bu reyting oranları nasıl etkilenecek? Bilgilerini sizlerle paylaşacağız.

19 eylül perşembe akşamı Mucize Doktor dizisi ve Bir Zamanlar Çukurova dizisi arasında büyük bir reyting rekabeti vardı. Bu reyting rekabetinin kazananı Mucize Doktor dizisi oldu. Mucize Doktor dizisi Total reytinglerde birinci sırada yer alırken Bir Zamanlar Çukurova dizisi de ikinci oldu. Bu sezon iki dizi arasında kıyasıya mücadele izleyeceğiz. Kazanan gelecek hafta hangi dizi olacak acaba? Gelecek hafta 26 eylül perşembe akşamı reyting birincisi hangi dizi olacak?

Mucize Doktor Dizisi Reytinglerde Neden Birinci Oldu?

Mucize Doktor dizisi hikayesi gereği ile diğer dizilerden hata doktor dizilerinden bile farklı. Bu yüzden de reytinglerde her zaman birinciliği göğüsleyeceğini söyleyebiliriz. Doktor dizileri her sezonda sevildi ve böyle bir doktor dizisi daha çok sevilecektir. Özellikle otizm ve savant sendromlu bir doktorun mucizelerini yapabildiklerini insanlara ve kendine karşı tutumlarını izlemek bazen gülümsetiyor bazen üzüyor seyircileri. Karmaşık duygular yaşatsa da Mucize Doktor dizisi bu sezonun reyting rekortmeni dizileri arasında yerini alacaktır.

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Reytinglerde  Tekrar 1. Olur mu?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni sezonun ilk bölümü 19 eylül perşembe günü yayınlandı. Yeni sezonun ilk bölümünde total reytinglerde birinci olan Bir Zamanlar Çukurova dizisi bu haftadan sonra da ikincilikte kalacak mı? Yoksa eski yerine zafer koltuğuna oturacak mı? Bir Zamanlar Çukurova dizisinin karşısında geçen sezon çok güçlü bir rakip yoktu bu yüzden de birincilik hep onundu.

Yeni sezonda karşısında çok iddaalı bir rakip gördü. Bir Zamanlar Çukurova dizisi seyircisinin isteğine yani Yılmaz Züleyha aşkına yoğunlaştığı sürede reytinglerde istediği yere 1. lik koltuğuna oturacaktır diye tahmin ediyoruz.

Siz perşembe akşamları hangi diziyi izlemeyi tercih ediyorsunuz? Bir Zamanlar Çukurova mı yoksa Mucize Doktor dizisi mi sizce hangisi bu sezonun reyting savaşının kazananı olacak? Yorumlarınızı aşağı yazınız.

Yorum yaz

3 Yorum

Etiketler