Mucize Doktor Dizisi 2. Yeni Sezon Devam Edecek mi, Kaç Sezon Sürecek?

31.10.2019
340

Mucize Doktor Dizisi 2. Yeni Sezon Devam Edecek mi, Kaç Sezon Sürecek? Mucize Doktor dizisi reytingleri ne durumda? 2. sezon onayı alır mı? Mucize Doktor dizisi 2. sezonunda devam edecek mi yoksa  1. sezon sonunda sezon finali mi yapacak? Mucize Doktor dizisi 2. sezonunda devam ederse kaç bölüm devam eder bilgileri konumuzun devamında sizlerle.

Mucize Doktor Dizisi 2. Sezon Devam Edecek Mi?

Mucize Doktor dizisi MF Yapım imzası taşırken yapımcılığını Asena Bülbüloğlu yaparken senaryosunu Pınar Bulut ve Onur Koralp yazıyor. Mucize Doktor dizisi yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan oturuyor. Mucize Doktor dizisi dram türünde yayınlanıyor ve her bölümde küçük tebessümlerle dram ağırlıklı temasını seyirciye yansıtıyor. Mucize Doktor dizisi başrollerini Taner Ölmez ve Onur Tuna üstlenirken oyuncu kadrosunda Murat Aygen, Sinem Ünsal, Özge Özder, Hazal Türesan, Bihter Dinçel, Fırat Altunmeşe, Hayal Köseoğlu, Korhan Herduran ve Reha Özcan yer alıyor.

Mucize Doktor dizisi reytinglerine bakarak yeni sezonda devam edecek mi anlayabiliriz. Mucize Doktor dizisi reyting sıralaması;

Sıra Tarih RTG (%)
1. Mucize Doktor 24 Ekim 2019 Perşembe Reytingleri 16
1. Mucize Doktor 17 Ekim 2019 Perşembe Reytingleri 15
1. Mucize Doktor 10 Ekim 2019 Perşembe Reytingleri 15
1. Mucize Doktor 3 Ekim 2019 Perşembe Reytingleri 15
1. Mucize Doktor 26 Eylül 2019 Perşembe Reytingleri 15
1. Mucize Doktor 19 Eylül 2019 Perşembe Reytingleri 12
1. Mucize Doktor 12 Eylül 2019 Perşembe Reytingleri 8

Mucize Doktor dizisi reytinglerine bakacak olursak ilk bölümden beri her zaman 1. sırada yer alıyor. Mucize Doktor dizisi ilk bölümü 12 eylül 2019 da yayınlandı. Mucize Doktor dizisi 1. bölümünden itibaren reyting oranını sürekli artırdı ve sıralaması her zaman 1. oldu. Mucize Doktor dizisi yeni bölümleri de reytinglerde 1. olduğu sürece 2. sezonu olacaktır.

Mucize Doktor dizisi 2. sezon onayını alacaktır şimdilik reytinglerine bakarak söylersek. Ancak sezon sonunda yani mayıs ayında tekrar reyting sıralamasına bakılarak 2. sezonu olup olmayacağı yorumlanabilir. Şimdilik erken bir karar olur Mucize Doktor için sezon finali ya final demek.Sezon sonuna doğru yorumlarımızı tekrar paylaşırız.

Mucize Doktor Dizisi Kaç Sezon Sürecek?

Mucize Doktor dizisi 2. sezonu devam edecek mi? Mucize Doktor dizisi uyarlama bir dizi. Amerika’da yayınlanan versiyonu ile tanınsa da aslında Mucize Doktor’un orijinali Kore yapımı. Good Doctor isimli Kore yapımı olan dizi ilk versiyonu sezonu 2013 yılında çekilmiş. 2. sezonu 2017 yılında çekilen Good Doctor dizisi 3. sezonu da 2018 yılında çekilmeye başlanmış ve hala çekimleri sürüyor. İnternet üzerinden orijinal bölümlerine baktığımızda şimdilik 3. sezona ait sadece 5 bölüm olduğunu görüyoruz. Sezon bölümleri de Türkiye deki gibi değil elbette. Orijinal bölümler 40 dakikadan oluşuyor ve her sezon sadece 16 bölüm. Türkiye’de ise sezonlar genel de 30-40 bölümden oluşuyor ve bölümler 2 saat sürüyor.

Mucize Doktor dizisi ilk sezonu Türkiye de en az 35 bölüm yayınlanacaktır. Konuları orijinal gibi devam ederse 2 sezonu biz 1 sezonda tüketiriz. Ancak senaryo genişletiliyor ve Türk izleyicisine sunuluyor. Bu yüzden de reytinglerde başarılı olan yapımlar yeni sezon onayı alır. Bu yüzden de senaryo bir şekilde devam eder ve Mucize Doktor dizisi başarısı devam ettiği sürece yayınlanmaya devam eder.

Siz Mucize Doktor dizisi hakkında ne düşünüyorsunuz? Mucize Doktor dizisi 2. sezon onayını sadece siz desteklediğiniz sürece alabilir. Mucize Doktor dizisini izliyor musunuz? Mucize Doktor dizisi 2. sezonu olmalı mı sizce? Yoksa bir sezon sonunda bitmeli mi? Yorumlarınızı aşağı yazınız.

YORUMLAR

 1. CAN dedi ki:

  Kesinlikle çok uzun süre devam etmeli… Türkiye, kesinlikle bu tür dizileri hak ediyor. Arka Sokaklardan daha fazla ilgi çekiyor. Demek ki; Ülkemizin böyle dizilere ihtiyacı var. Her perşembe günü bu diziyi bekliyorum. Lütfen devam etsin…

 2. Vitalina dedi ki:

  Çok güzel seriler. Devam filmini bekliyorum 😊

 3. T. dedi ki:

  En az üç sezon olsun.Umarım arka sokaklar kadar ömür olur.

 4. İlayda dedi ki:

  Lütfennnnnn bitmesin bayılıyorum bu diziye

 5. Doğa dedi ki:

  Lütfen ama lütfen bitmesin biterse çok üzülürüz hayranıyım şu ana kadar tek ilgi ile merak ile izlediğim ve çok iyi bir dizi olduğu için lütfen yalvarıyorum bitirmeyin diziyi lütfen lütfen

 6. banu dedi ki:

  Tabi ki bitmesin çok güzel dizi ferman ile beliz evlensinler

 7. Oya dedi ki:

  Tabiki bitmesin biz ailece heyecanla izliyoruz yetmiyor innernette tekrer izliyoruz

 8. yunus emre dedi ki:

  mucize doktor devam etsin güzel dizi

 9. Ali Aydın dedi ki:

  Bencede devam etsin güzel bir dizi

 10. Mrv dedi ki:

  Kesinlikle devam etmeli