Mucize Doktor Dizi Oyuncuları Kadrosu Kanalı (Ne Zaman Başlıyor)

Yorum Yap 3.417 kez izlendi

FOX TV ekranlarında 2019-2020 yeni sezonunda yayınlanması planlanan yeni diziler için çalışmalar başladı. Geçtiğimiz sezon yani 2019 Mayıs ayında birçok dizisi biten ve final yapan dizilerin ardından birçok boş günü olan FOX TV 2019-2020 yeni sezon için birçok diziyi ekrana getirmeyi planlıyor. Yeni sezon planlarını şimdiden başlatan FOX Tv’de Amerikan yapımı Mucize Doktor isimli yeni bir dizinin çalışmaları da başladı. The Good Doctor dizisinin uyarlaması olacak olan yeni dizinin kod adı olarak Mucize Doktor belirlendi.

Mucize Doktor Dizi Oyuncuları kesinleşmeye başladı. İlk tanıtım fragmanı da ekrana gelen dizinin oyuncuları kesinleşirken yeni oyuncular da diziye dahil olmaya devam ediyor. Mucize Doktor dizisinin baş rolünde Taner Ölmez yer alırken, kadroda Gökçe Akyıldız, Reha Özcan, Onur Tuna, Murat Aygen, Hazal Türesan, Özge Özder ve Sinem Ünsal gibi başarılı isimler yer alacak.

Mucize doktor dizisi oyuncularıMucize Doktor Dizi Oyuncuları ve Karakterleri şöyle: Taner Ölmez (Ali), Onur Tuna (Ferman), Özge Özder (Kıvılcım), Reha Özcan (Adil), Murat Aygen (Tanju), Hazal Türesan (Beliz), Sinem Ünsal (Nazlı), Fırat Altunmeşe (Demir), Hayal Köseoğlu (Açelya), Korhan Herduran (Güneş).. Mucize Doktor Dizi Oyuncuları şimdilik bu kadar ama yenileri de gelecek görünüyor.

Mucize doktor dizisinin oyuncularıMucize Doktor Dizi Oyuncuları Kimler: Başrollerinde Taner Ölmez, Sinem Ünsal, Onur Tuna, Özge Özder, Murat Aygen, Hazal Türesan ve Reha Özcan’ın yer aldığı, yönetmenliğini Yusuf Pirhasan’ın üstlendiği dizinin kadrosuna Bihter Dinçel, Fırat Altunmeşe, Hayal Köseoğlu ve Korhan Herduran dahil oldu.

Mucize Doktor dizisinin başrolünde Taner ÖlmezNOT: Mucize Doktor dizisi oyuncularını konumuzun alt kısmına ekledik ve yeni oyuncular geldikçe eklemeye devam ediyoruz. FOX TV yeni sezondaki planları arasında öncelikle çarşamba perşembe cuma günlerine yeni diziler ekleyerek bugünlerdeki dizi boşluğunu bitirmek istiyor. The Good Doctor dizisinin yerli versiyonu olacak uyarlanacak olan dizinin adı büyük ihtimalle Mucize Doktor olacak.

Pazartesi günü yasak elma salı günü ise kadın dizisinin yer aldığını düşünecek olursak Mucize Doktor dizisinin çarşamba perşembe veya cuma günlerinden birinde yayınlanması bekleniyor. Çünkü cumartesi günü bir aile hikayesi pazar günü de savaşçı dizisinin yeni sezonda da devam etmesi kesinleşti.

Mucize Doktor dizisi hakkında bilgiler detaylar başrollerFOX TV yeni sezonda yayınlayacağı Mucize Doktor dizisinin çalışmaları için haziran ayından itibaren işbaşı yapacak ve dizinin oyuncu ekibi bir bir seçilecek. Daha önce yine bir Amerikan uyarlaması olan Bizim Hikaye dizisi oldukça iyi tutmuş ve Fox TV ekranlarında 2 yıl boyunca çok yüksek reytingler almıştı. Yine benzer bir başarıyı Mucize Doktor dizisi ile de yaşamak isteyen Fox TV dizinin hazırlık çalışmalarına yani cast çalışmalarına haziran ayında başlayarak temmuz ayına kadar kadroyu şekillendirmek ve Ağustos ayında da çekimlerde başlayarak Eylül ayına Mucize Doktor dizisinin yetiştirmek istiyor. Yeni sezonda ekrana getirmeyi planladığı Mucize Doktor isimli dizinin yapımcısına ve yönetmenine kısa bir göz atalım.

Mucize Doktor dizisinin yapımcısı yönetmeni ve senaristi

Mucize Doktor isimli yeni diziyi MF Yapım’ın hazırlayacağı öğrenildi. Orijinali Amerika’da yayınlanan ve 2. sezonun sonunda gelen The Good Doctor dizisinin uyarlaması olan Mucize Doktor adlı dizinin MF yapım tarafından kısa sürede şekillendirileceği ve oyuncu seçmeleriyle detaylı senaryoların en kısa sürede ortaya çıkması için yoğun bir çalışma temposuna başlayacağı öğrenildi. Mucize Doktor dizisinin yönetmenini merak edenler için de hemen yazalım. FOX tv için hazırlanan Mucize Doktor isimli dizinin yönetmeni Yusuf Pirhasan olacak.

Mucize Doktor dizisi kadrosu oyuncuları kanalı özetiFox tv de ekrana gelecek olan yapımın senaryosunu ise ‘Ezel’, ‘Suskunlar’, ’20 Dakika’, ‘Maral’, ‘İkimizin Yerine’, ‘Cingöz Recai’ gibi bir çok dizi ve filmi de kaleme almış olan Pınar Bulut yazacak. Senarist Pınar Bulut bakalım Mucize Doktor ile yeni bir efsane ortaya çıkara bilecek mi? Fox TV baktığımızda bu sezon dizi konusunda çok fazla yüzünün gülmediğini söyleyebiliriz. Çarşamba günleri hangi diziyi koyduysa kısa sürede erken final yapan ve son olarak Vurgun dizisini yayınlayan ancak 6 bölüm süren dizi çarşamba günleri Diriliş Ertuğrul ve sen anlat Karadeniz gibi dizilerin gölgesinde kalmış bu yüzden hiç yüksek reyting alamamıştı. Perşembe günleri de bizim Hikaye dizisi ilk sezonuyla sürekli reytinglerde birinci olsa da 2. sezonunda yeni başlayan diziler ile birlikte özellikle bir zamanlar Çukurova dizisinin olumsuz etkisiyle bizim hikaye dizisinin reytingleri çok çok düşmüş ve bu yüzden erken final yapmak zorunda kalmıştı. Cuma günleri yayınlanan 4N 1K isimli dizi de düşük reytinglerden dolayı final yaparak internet üzerinden devam etmeye başlayınca FOX TV’de haftanın üç günü boşa çıkmıştır. 2019-2020 yeni sezonunda Fox tv Mucize Doktor Dizisini çarşamba perşembe veya cuma günü yayınlayacak.

Mucize Doktor Dizisinin hikayesi Konusu Özeti Ne anlatacak?

Mucize Doktor Dizisi orijinal versiyonunun yayınlanmış olduğu Amerikan The Good Doctor dizisinden ülkemizde uyarlanacak olup olayların bir özel hastanede geçmesi planlanıyor. İşin özünde Mucize Doktor birçok hastalıkla mücadele etmek zorunda kalan bir doktorun hayat hikayesini anlatıyor. Kendisi doktor olsa da birçok hastalıkla mücadele etmek zorunda kalan Otizm ve Savant sendromlu bir doktorun çalışmış olduğu hastanede neleri göğüsleyeceğini, başından gelen geçen her şeyi özgün şekilde anlatılarak seyirci adeta gözyaşlarına boğacak.

Mucize Doktor dizisi ne zaman hangi kanalda başlayacakOrjinalinde doktor Shaun Murphy’nin yaşadıklarını konu alan dizi ülkemizde yayınlanacak olan versiyonu Mucize Doktorda nasıl bir senaryo ortaya konacak Amerikan orijinali gibi mi olacak yoksa dizi senaryosu değiştirilecek mi izleyip zamanla göreceğiz. Bildiğiniz üzere daha önce bizim hikaye dizisinde olduğu gibi bazı unsurlar ülkemize uymadığı için sansürlenmiş ya da orjinaline sadık kalınmayarak yeni senaryolar ortaya konulmuştu. Bakalım Mucize Doktor dizisinde bir senaryo değişikliği olacak mı yoksa orijinal senaryo ilham yayınlanacak izleyip göreceğiz.

Mucize Doktor Dizisinin Oyuncuları Kimler?

Ülkemizde Doktor dizileri deyince akla ilk gelen isimlerden birisi Kutsi bir diğeri de şu sıralar zengin ve Yoksul dizisinde oynamaya devam eder ancak 26 Mayıs 2019 pazar günü dizisi final yapacak olan Gökhan Alkan doktor oyunculuğu konusunda akla gelen ilk isimler. Daha önce Kutsi Doktorlar isimli bir dizide başrol oynamış ve oldukça iyi bir doktor görünümüyle kaliteli bir işçilik çıkarmıştı.Mucize Doktor dizisi konusu hikayesi özeti nedir

Kutsi yeni sezonda yayınlanacak olan Mucize Doktor dizisinin baş rolünde oynar mı yoksa farklı bir dizi ile mi ekrana gelecek şimdilik belirsizliğini korusa da Kutsi’nin Mucize Doktor dizisinde başrol oynamasını ben şahsen isterim. Eğer Kutsi olmazsa geniş bir hayran kitlesi olan ve daha önce kalp atışı isimli dizide oldukça başarılı oyunculuk çıkaran Gökhan Alkan da Mucize Doktor dizisinin diğer başrol adayı olabilir. Bir süre önce Verda dizisi ile adı anılmaya başlanan Kutsi’nin bu dizisi ertelenmiş ve yeni sezonda yayınlanmayacağı açıklanmıştı. Yapımcı şirketin Verda dizisinden vazgeçmesi ile birlikte boşa çıkan Kutsi büyük ihtimalle Mucize Doktor dizisinin baş rolünde oynayacak olan erkek oyuncudur. Eğer Kutsi baş rolde oynayacak olursa onunla birlikte hangi kadın oyuncu Mucize Doktor dizinin baş rolünü paylaşır, Mucize Doktor Dizisinde başka hangi oyuncular yer bulacak zamanla kadrosu ve karakterleri belli oldukça sizlere yazmaya devam edeceğiz.

The Good Doctor Mucize Doktor konusu dizinin hikayesi özeti:

2 sezon boyunca Fox TV ekranlarında izlemiş olduğumuz Shamaess uyarlaması Bizim Hikaye dizisi çok sevildiği için şimdi The Good Doctor dizisinin uyarlaması olan ve çok sevileceğini düşündüğümüz Mucize Doktorun oldukça sıra dışı bir konusu var. Hastalıklarla mücadele eden ve çok çeşitli hastalıkları barındıran doktor Shaun Murphy’nin çocuklukta yaşamış olduğu çeşitli travmaları ve hastaneye kabul edilme sürecini en başından itibaren izleyecek ve doktor da olsa bir kişinin başına gelen ve mücadele etmenin oldukça zor olduğu hastalıkları ve yaşadıklarını hep birlikte izleyip göreceğiz. Mucize Doktor dizisi sevilir mi tutulur mu izlenir mi sorularına şimdilik dizi başlamadan bir yanıt vermekte dizinin tutmayacağını söylemek gerçekten çok zor. Çünkü birçok diziyi güçlü bütçelerle başlasa bile zamanla izleyicinin merak etmediği sevmediği bir diziye dönüşerek kısa sürede erken final yapıyor. Oysa bazı diziler izleyicinin gönlünü fethedip çok iyi reytingler alabiliyor. Mesela Kanal 7 ekranlarında yayınlanan günlük dizi olan yemin hiç beklenmedik reytinglere ulaşarak her gün 3-4 civarında Total reyting kazanıyor. Bu da gösteriyor ki reyting elde edebilmenin en önemli şartlarından birisi samimiyet.

Mucize Doktor dizisi oyuncu kadrosu karakterleriMucize Doktor isimli dizide Oyuncu olmak istiyorum nasıl oyuncu olabilir?

Evet siz de oyuncular meraklı ve ülkemizde yeni başlayacak olan dizilerden birisi olan Mucize Doktor dizisinde yan rollerde oyuncu olmak ya da figüran olarak görev almak istiyorsanız sizin de bir şansınız var demektir. Öncelikle nasıl dizi oyuncusu olunur dizi oyuncusu olmak için neler gerekir konumuza göz atmanızı rica ediyorum.
FOX TV’de devam etmekte olan 4 dizinin dışındaki günler boş olduğu için çarşamba perşembe ve cuma günlerine yeni dizilerin gelmesi ve bu dizilerden biri olarak planlanan Mucize Doktor dizisinin yayına başlaması için öncelikle oyuncu seçimlerinin bitmesi ve seçmelerin ardından küçük roller için veya figüranlar için sizler de devreye girebilirsiniz. Yeni sezonda FOX TV’de yayınlanacak olan Amerikan dizisinden uyarlama Mucize Doktor dizisi ile ilgili yeni gelişmeleri sizlere yazmaya bu konumuzda devam edeceğiz. Mucize Doktor dizisinin oyuncu seçmeleri son hızıyla devam ediyor. Bu konumuzda kendisine güvenen ve Mucize Doktor dizisinde oynamak istiyorum diyenleri MF yapım ile buluşmaya davet ediyorum. Bu konuda kendine güvenen yan ve figüran rollerde yer almak isteyenler MF Yapım ile temasa geçebilirler ve aşağıya yorum bırakabilirler.

Mucize Doktor Dizisi bilgileri kanalı yapımcısı yönetmen detayları:

Mucize Doktor Dizisinin Kanalı: FOX TV
Mucize Doktor Dizisi Yönetmeni: Yusuf Pirhasan
Mucize Doktor Dizi Senaristi: MF Yapımın senaristi.
Mucize Doktor Dizisinin Yapımcısı: MF Yapım
Mucize Doktor Dizisi Oyuncu Kadrosu: Mucize Doktor dizisinin oyuncuları haziran ayı sonunda ve Temmuz’da seçilmeye başlanacak.

The Good Doctor Mucize Doktor dizisi fox tv deMucize Doktor Dizisi Nerede Çekiliyor:

Mucize Doktor dizisi ile ilgili çekim yerleri ve Mucize Doktor dizisi nerede çekildi ile ilgili meraklı soruları da sizlerden bekliyoruz. Ancak daha dizi çekimleri başlamadı ve tanıtım fragmanı yayınlanmadığı için Mucize Doktor nerede çekiliyor sorusuna net bir cevap veremeyeceğiz ancak özel bir hastanede çekimlerin olacağı bu özel hastanenin büyük ihtimalle İstanbul’da Balat semtinde olduğu ve hastane yönetimi ile görüşerek hasta sayısının az olduğu saatlerde bazı bölümlerin çekilmesi için kiralanacağı öğrenildi. Bu konuda Mucize Doktor dizisi cast aşamasında olduğu için henüz çekim mekanları belli değil. Ancak özel bir hastane ile anlaşılacağı ve dizinin orjinalinde olduğu gibi sakin zamanlarda çekimlerin olacağını biliyoruz.

FOX TV ekranlarında 2019/2020 yeni sezonunda yayınlanacak olan Mucize Doktor isimli dizinin çarşamba perşembe veya cuma günleri yayınlanacağı ve Amerikan The God Doctor dizisinden uyarlama olacağı ve muhtemelen adının da Mucize Doktor olacağını bir kez daha hatırlatalım. FOX TV ekranlarında yeni sezonda başlaması tahmin edilen Mucize Doktor ne zaman başlayacak konusundaki planlamaları daha sonraki konu güncellemelerinizi sizlere duyurmaya devam edeceğiz.The Good Doctor uyarlaması Mucize Doktor dizisi

Not: Bu sayfamızda Mucize Doktor Dizisinin detaylarını oyuncu kadrosunu ve tüm bilgilerini siz değerli ziyaretçilerimize sunmaya devam edeceğiz. Mucize Doktor dizisinde oyuncu olmak için konumuza göz atın lütfen..

Mucize Doktor Dizisi Oyuncu Kadrosu

Mucize Doktor Başrol Oyuncusu Ali Kimdir? (Taner Ölmez)

Mucize Doktor dizisi Foxtv ekranlarında 2019 eylül ekim ayı gibi başlayacak. Mucize Doktor dizisi için bir süredir başrol oyuncusu arayışları devam ediyordu. Mucize Doktor dizisi başrolü Taner Ölmez oldu. Taner Ölmez kimdir bilgileri daha önce rol aldığı diziler neler?

Taner Ölmez 1986 yılında İstanbul da doğdu. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünden mezundur. Taner Ölmez birçok dizi ve reklam filminde rol aldı. 2009 yılında ilk kez Kapalıçarşı dizisinde rol aldı. Taner Ölmez’in rol aldığı diziler şöyle; Kapalıçarşı, Kül ve Ateş, İstanbulun Altınları, Kayıp Şehir, Medcezir, Tatar Ramazan, Yüzyüze, Dudullu Postası, Hakan Muhafız dizilerinde rol aldı. Taner Ölmez 1,75 cm boya ve 65 kiloya sahip. Taner Ölmez sempatik tavırları ile Ülker Albeni, Ülker Sunny, Piyale Pigafest reklamlarında da oynamıştır.

Star Tv ‘de yayınlanan Medcezir dizisinde Mert Serez karakterini canlandırdı ve bu rolü ile çok sevildi. 2014 yılında Katil Joe tiyatro oyununda rol aldı ve başarılı oyunculuğu ile Afife Jale Tiyatro Ödülü’ne layık görüldü. 2016 yılında Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde Genç Osman karakterini canlandırdı. 2018 yılında vizyona giren Müslüm filminde Müslüm Gürses’in kardeşi ‘Ahmet Akbaş’ karakterini canlandırdı.

Taner Ölmez Mucize Doktor dizisinde başrol olacak. Başroldeki doktor otizmli bir doktoru canlandıracak. Bu yüzden hem tıp eğitimi almaktadır hemde otizmli doktoru canlandıracağı için psikolojik destek alacaktır. Taner Ölmez rol aldığı dizilerde dram ve komediyi aynı potada eritebilen başarılı bir oyuncu. Bu yüzden de yeni dizisi Mucize Doktor onun için biçilmiş kaftan.

Mucize Doktor Kıvılcım Karakteri Kimdir? (Özge Özder)

Mucize Doktor dizisi ekibine katılan Özge Özder kimdir? Özge Özder 1978 yılında Ankara’da doğdu. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünden mezundur. 2000 yılında Ankara Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümünden mezun oldu. BKM nin kadrosuna katılan Özge Özder 2001 yılından beri sahnelerde yer almaktadır.

2005 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrolarında kadrolu olarak çalışmaya başladı.Onu en çok tanıdığım dizi 2007-2008 sezonunda yayınlanan ve Reşat Nuri Güntekin’in 1925 Dudaktan Kalbe romanından uyarlama olan ve aynı adı taşıyan Dudaktan Kalbe dizisinde rol aldı. Dudaktan Kalbe dizisinde Aslı Tandoğan, Burak Hakkı, Yiğit Özşener ve Fadik Sevin Atasoy ile rol arkadaşlığı yaptı.

Özge Özder’in rol aldığı dizi ve projeler; 1993 yılında Ferhunda Hanımlar, Dadı, Çifte Bela,Aşkın Mucizeleri, Haziran Gecesi, Emret Komutanım, Ömre Bedel, Dudaktan Kalbe, Umutsuz Ev Kadınları, Kehribar, Umuda Kelepçe Vurulmaz ve en son Rüya dizisinde rol aldı. Özge Özder karakterleri ile her zaman rol aldığı dizilerde parlamış birisi. Yeni dizisi Mucize Doktor’daki Kıvılcım karakteri ile de başarılı olacağına eminiz.

Mucize Doktor Aleyna Solaker Kimdir? Hangi Rolde Oynayacak?

Mucize Doktor dizisinin kadrosu netleşmeye başladı. Mucize Doktor dizisi başrol oyuncularından olan Aleyna Solaker Kimdir? Daha önce hangi projelerde yer aldı konumuzda bunu paylaşacağız.

Aleyna Solaker 1994 yılında İstanbul’da doğdu. Aleyna Solaker henüz 25 yaşında olmasına rağmen bu yaşına bir çok başarılı yapım sığdırmış bir oyuncu. Aleyna Solaker ilk önceleri mankenlik yaptı ve podyumlarda boy gösterdi. Sonrasında 2006 yılında Kuş Dili isimli dizi de rol aldı. 2009 yılında Dersimiz Atatürk filminde rol aldı ve burada kendini göstermiş oldu.

2013 yılında da Altındağlar dizisinde rol aldı ve en son rol aldığı Kırgın Çiçekler dizisi ile ününe ün kattı. Kırgın Çiçekler dizisinde Meral karakterini canlandırıyordu ve dizi de söylediği şarkı ile herkesi hem oyunculuğuna hem sesine hayran bırakmıştı. Oyuncunun fotoğraflarını ekledik. Oyuncunun instagram hesabından diğer resimlerine ulaşabilirsiniz. İnstagram hesabını adres çubuğuna kopyalayıp ulaşabilirsiniz…  https://www.instagram.com/aleynasolakerr/

Mucize Doktor Şükrü Özyıldız Kimdir Karakteri Rolü?

Mucize Doktor dizisi kadrosunda yer alan Şükrü Özyıldız 1988 yılında İzmir’de doğdu. İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Gemi Makineleri Mühendisliğini kazanıp 1 yıl okuduktan sonra tekrar sınava girmiş ve Ege Üniversitesi İşletme bölümünü kazanmıştır. Okurken de erasmusla Portekiz’e gitmiştir.Bir ara Portekiz’de kafes dövüşlerine katılmıştır. Oyunculuğa olan ilgisini keşfettikten sonra da Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde eğitim almıştır. Oyuncunun instagram hesabı: https://www.instagram.com/sukruozyildiz/

Bir çok reklam filminde ve dizi filmlerde tiyatrolarda rol almıştır. 2011 yılında ilk dizisi olan Derin Sular’da rol almıştır. Uçurum, Benim Hala Umudum Var, Şeref Meselesi, Tatlı Küçük Yalancılar,Kış Güneşi, Çoban Yıldızı ve en son 2018 yılında Nefes Nefese dizisinde rol almıştır.

Mucize Doktor dizisinde Şükrü Özyıldız doktor rolündedir ancak karakter adı henüz netleşmedi.

Mucize Doktor Deniz Can Aktaş Kimdir Karakteri Rolü?

Mucize Doktor dizisinde rol alacak olan Deniz Can Aktaş 1993 İstanbul doğumludur. Piri Reis Üniversitesi Gemi Makineleri ve İşletme mezunudur. İlk olarak 2015 yılında Tatlı Küçük Yalancılar ile oyunculuğa başlamıştır.  Sonrasında yer aldığı diziler Hayat Bazen Tatlıdır, Nerdesin Birader. Son olarak Avlu dizisinde rol aldı ve çok sevildi. Başarılı oyuncu yeni dizisi Mucize Doktor’da hangi karakterde olacak henüz netleşmedi. Deniz Can Aktaş fotoğrafları için İnstagram adresini paylaşıyoruz: https://www.instagram.com/denizcanaktasofficial/

Mucize Doktor dizisi kadrosunda yer alan ve doktor rolünde oynayacak olan bir diğer oyuncu da Gökçe Akyıldız. Gökçe Akyıldız Kimdir? Mucize Doktor dizisinde hangi rolde detayları için TIKLAYIN…

Mucize Doktor Dizisi Adil Kimdir Karakteri Rolü? (Reha Özcan)

Mucize Doktor dizisi kadrosunda yer alan Reha Özcan Kimdir? Reha Özcan 1965 Bingöl doğumlu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde eğitimini tamamladı. Bir çok tiyatro oyununda sahneye çıktı. Başarılı oyuncu Reha Özcan ilk dizi oyunculuğu Naciye’yi Kim Sevmez dizisi olmuştur. Bahtı Kara filmindeki rolü ile ödül almıştır.

Trabzon, Antalya ve İstanbul Devlet Tiyatrolarında ödül almıştır. Reha Özcan’ın rol aldığı diziler; Dördüncü Osman, Üsküdara Giderken, Suskunlar, Karadayı, Saklı Kalan, Fetih 1453, Maral ve Bizim Hikaye dizilerinde rol almıştır. Rol aldığı son dizi Foxtv ekranlarında yayınlanan Bizim Hikaye olmuştur.

Mucize Doktor Dizisi Melisa Aslı Pamuk Kimdir Karakteri Rolü?

Mucize Doktor dizisi oyuncu kadrosu netleşmeye devam ediyor. Oyuncularla görüşmeler ve yeni imzalar atılıyor. Mucize Doktor dizisi kadrosuna yeni katılan isim Melisa Aslı Pamuk oldu. Melisa Aslı Pamuk kimdir? Mucize Doktor dizisinde Melisa Aslı Pamuk hangi rolde oynayacak?

Melisa Aslı Pamuk Kimdir? Melisa Aslı Pamuk 1992 yılında Hollanda’nın Harleem kentinde doğmuştur. 2009 yılında katıldığı Best Model of Turkey adlı yarışmada Umut Vaat Eden Model ünvanını kazanmıştır. 2011 yılında Miss Turkey yarışmasında birinci olmuştur.  Sonrasında Türkiye’yi Brezilya da temsil etmiştir. Hollanda Amsterdam Üniversitesi’nde psikoloji okurken Miss Turkey yarışması için okulu dondurmuştur. Melisa Aslı Pamuk 14 yaşından beri modellik yapmaktadır. Oyuncunun instagram hesabından daha fazla fotoğrafa ulaşmak isterseniz instagram adresi; https://www.instagram.com/melisapamuk/

Melisa Aslı Pamuk Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde Temel Oyunculuk dersleri almıştır. Türkiye’deki oyunculuk hayatı ise bir reklam filmi ile başlamıştır. Melisa Aslı Pamuk bu zamana kadar bir çok projede yer almış ve güzelliği ile herkesi etkilemiştir. Melisa Aslı Pamuk’un rol aldığı yapımlar; 2014 yılında ilk dizisi Her Sevda Bir Veda,Kurt Seyit ve Şura, Kara Sevda, Düş Bahçesi ve Çarpışma. Melisa Aslı Pamuk’un son dizisi Çarpışma olmuştur.

Mucize Doktor Dizisi Nil Peri Şahinkaya Kimdir Karakteri Rolü?

Mucize Doktor dizisinde Nil Peri Şahinkaya da yer alacak. Nil Peri Şahinkaya kimdir, daha önce hangi dizilerde rol aldı? Nil Peri Şahinkaya instagram hesabını sizler için paylaşıyoruz. Biz görsellerle konumuzu süsledik daha fazla resme Nilperi Şahinkaya’nın instagram hesabından ulaşabilirsiniz. https://www.instagram.com/nilperi/?hl=tr

Nilperi Şahinkaya Kimdir? 1988 yılında Senegal Dakar’da doğdu. Babası diplomat olduğu için Senegal’de dünyaya geldi. Babasının mesleği sebebiyle bir çok ülke de geçti çocukluğu. Duseldorf, Senegal, Paris ve Bern bunlardan bazıları. Anne ve babası ayrılınca 15 yaşından itibaren de Türkiye’de yaşamıştır.

Ankara’da Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesinde eğitimini tamamladı. Nilperi Şahinkaya ilk olarak Deniz Yıldızı dizisinde rol aldı. Nilperi Şahinkaya’nın rol aldığı projeler; 2009 yılında Deniz Yıldızı’nda rol almasından sonra Öyle Bir Geçer Zamanki, Kayıp, Kiraz Mevsimi, N’olur Ayrılalım, Bu Şehir Arkandan Gelecek ve en son 2018 yılında Yaşamayanlar dizisinde rol aldı.

FOX’un MF Yapım imzalı yeni sezondaki iddialı dizisi Mucize Doktor’un kadrosuna 4 isim daha dahil oldu. Başrollerinde Taner Ölmez, Sinem Ünsal, Onur Tuna, Özge Özder, Murat Aygen, Hazal Türesan ve Reha Özcan’ın yer aldığı, yönetmenliğini Yusuf Pirhasan’ın üstlendiği dizinin kadrosuna Bihter Dinçel, Fırat Altunmeşe, Hayal Köseoğlu ve Korhan Herduran dahil oldu. Senaryosunu Pınar Bulut ve Onur Koralp’in kaleme aldığı Mucize Doktor, yakında FOX’ta.Mucize doktor dizisinin oyuncuları

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba