Mucize Doktor Dizi Oyuncuları Bölüm Başına Ne Kadar Para Alıyor? Haftalık Maaşları

08.10.2019
1.027

İzleyici rekorları kıran ve reytinglerde tavan yapan Mucize Doktor Dizi Oyuncuları Bölüm Başına Ne Kadar Para Alıyor? Haftalık Maaşları ne kadar oldukça merak edildi. Mucize Doktor dizisi yayınlanmaya başlayalı henüz 1 ay olsa da seyirciler diziyi oyuncuları ve konuyu çok beğendi. Mucize Doktor dizisi oyuncuları da tanınıyordu elbette ancak bu dizi ile tekrar meşhur oldular diyebiliriz. Mucize Doktor dizisi oyuncuları ve bölüm başı aldıkları ücretleri konumuzun devamında paylaşıyoruz.

Mucize Doktor Dizi Oyuncuları Bölüm Başına Ne Kadar ücret alıyorMucize Doktor Oyuncuları Bölüm Başı Ne Kadar Ücret Alıyor?

Mucize Doktor dizisi oyuncuları bu diziden ne kadar maaş alıyor? Oyuncular ücretlerini bölüm başı kazanırlar. Haftalık alınan ücretler seyirciye fazla gibi görünebilir ama her sektörün bir fiyatı vardır. Mucize Doktor dizisi oyuncuları da hakettikleri ücreti alıyorlar elbette. Mucize Doktor dizisi yayınlandığı ilk bölümden itibaren reytinglerde hep birinci oldu. Birinci oldukça da oyuncuların değerleri her geçen gün artıyor. Özellikle baş roller dizinin en yüksek ücretli çalışanı oluyorlar.

Mucize Doktor Ali Vefa Bölüm Başı Ne Kadar kazanıyorMucize Doktor Başrolü Ali Vefa Bölüm Başına Ne Kadar Para Alıyor?

Doktor Ali Vefa’nın aldığı ücret elbette diğer oyunculara göre biraz daha fazla. Ali Vefa karakterini ve otizmli bir doktoru canlandıran Taner Ölmez Mucize doktor dizisinden bölüm başına 70.000 lira kazanıyor. Hemen 70 bin bölüm başına kazanıyorsa ayda en az 280 bin lira gibi bir rakam kazandığını çıkarabiliriz. Oldukça popüler olan ve dizinin başrolü olan Taner Ölmez gerçekten rol kabiliyeti ile herkesin takdirini kazandı. Aldığı ücret fazlasıyla helal olsun ona. Ali Vefa karakteri ile hem otizme farkındalık kazandırdı hemde kabiliyeti ile rol yeteneği ile herkesin takdirini kazandı Taner Ölmez. İlerleyen günlerde ücretine zam isterse şaşırmayız. Çünkü bir çok dizinin başrolü çok daha yüksek oranlarda paralar alıyor.

Mucize Doktor dizisinde rol alan oyuncular bölüm başı aldıkları ücretleri hakediyorlar sizce de öyle değil mi? Taner Ölmez bölüm başı 70.000 TL kazanıyor ancak bir bölüm için hafta boyunca çalışıyorlar gece gündüz her sahne için onlarca tekrar çekim yapıyorlar. Bu yüzden de oyuncular zorlu şartlarda çalışıyor kendilerine başarılar dileriz.

Mucize Doktor Ferman Hoca Bölüm Başına Ne Kadar para alıyorMucize Doktor Ferman Hoca bölüm başına ne kadar ücret alıyor?

Doktor Ali Vefadan sonra Mucize doktor dizisinde en belirgin rollerden birisi Ferman hoca. Doktor Ferman karakterini canlandıran Onur Tuna’nın aldığı para da merak edildi. Onur Tuna ise Mucize doktor dizisinin yapımcısından bölüm başına 60 bin lira alıyor. Yaptığı ameliyatlar ile herkesin beğenisini kazanan ve gizemli bir doktor olan Ferman hoca aynı zamanda hastanenin patronu olan Beliz ile sevgili. Koskoca patron dizide ne kadar alıyor derseniz bölüm başına 20 bin lira aldığını hemen belirtelim.

Mucize Doktor Nazlı Bölüm Başına Ne Kadar maaş alıyorMucize Doktor Oyuncularından Nazlı bölüm başına kaç lira para alıyor?

Dizide en güzel karakterlerden birisi olan Nazlı rolünde izlediğimiz Sinem Ünsal’da geçtiğimiz yıl oynamış olduğu Kızım dizisinden sonra oldukça merak edilen ve aldığı ücretin ne kadar olduğu sorulan oyunculardan birisi. Mucize Doktor dizisinde Nazlı bölüm başına 40 bin lira alırken yanındaki diğer asistan doktorlar da bölüm başına 10’ar bin lira alıyorlar. Mucize Doktor dizisindeki diğer önemli rollerin aldıkları ücret ve maaşları da öğrendikçe sizlere yazmaya çalışacağız.

Mucize Doktor Dizi Oyuncularının maaşları kazançlarıTaner Ölmez ile birlikte Onur Tuna, Murat Aygen, Sinem Ünsal, Özge Özder, Hazal Türesan, Bihter Dinçel, Fırat Altunmeşe, Hayal Köseoğlu, Korhan Herduran ve Reha Özcan gibi ünlü oyuncuların yer aldığı Mucize Doktor dizisindeki oyuncuların kaçar lira maaş aldıkları bölüm başın alınan ücretlerin ne olduğuna dair bilgilendirmelerimiz devam edecek. Özellikle baş hekim olan Adil hocanın aldığı ücret, Tanju ve Kıvılcım’ın aldığı ücretler Mucize doktorda diğer merak edilen oyuncu paraları oldu. Güneş, Demir, Açelya ve Selvi’nin Mucize Doktor dizisinden aldığı ücret maaş bilgilerini buldukça yazacağız.

Mucize Doktor Oyuncuları kaç para alıyor diziden bölüm başıSizlerde Mucize Doktor dizisinin oyuncu ücretleri hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen. Sizce Ali Vefa karakterinin bölüm başı 70 bin lira, Ferman hocanın 60 bin ve Nazlı rolünün de 40 bin gibi ücret alması uygun mu? Maaşları az veya çok mu? Yorumlarınızı bekliyoruz.

YORUMLAR

 1. boykot dedi ki:

  yorumların çoğunu okudum. genelde hep şuna odaklanmışız. kim ne kadar alıyor. daha fazla almalıydı falanda fistan. arkadaşlar bir diziyi severek izlemek ayrı mal olmak ayrı. bunlar sizleri tepeleye tepeleye avanak yerine koya koya alıyorlar. bide şöyle düşünün hani sizler ünlü ünsüz diyorsunuz ya. zaten parayı hamuduyla götüren ünlüler hani bide tvlerde kullanmakdıkları halde bizleri aptal yerine koyarak reklamını yaptıkları o ürünler. rahmetli kemal sunal oynadığı film aklıma geldi. aptal olmayalım

 2. Alnaz dedi ki:

  Bence hepsine 3000 dolar verin sonuçta 24 saat çalışıyorlar

 3. isimsiz dedi ki:

  bence hepsi iyi bende oyuncu olmak istiyorum (maaş için değil)

 4. mucize dedi ki:

  hepsi okadar maaş alıyo nazlı da fazla almalı 70 000 ₺ falan yani az iş yapmıyo o

 5. Atakan dedi ki:

  Ali vefanın maaşı bence az 75 bin TL olsun

 6. BERKECAN dedi ki:

  Bence fermanın en fazla 75.000 alması lazım adamda birde karizma var hayran kalıyorum birde o güzel tavirlariylada bu parayı hak ediyor bence nazlınınki ise tam olmuş ona bütün oyunculara burdan başarılar diliyorum

 7. Atakan dedi ki:

  Taner ölmez bence 100 bin TL almalı çünkü hakediyor

 8. ali dedi ki:

  ben az dil ben bile 10 bin alimiyorum bence cok bile

 9. Anonim dedi ki:

  Taner Ölmez 70 bin tl yi sonuna kadar hakediyor hatta ilerde 100 bin tl yapmalılar.Sinem Ünsal’ınkide en fazla 60 bin tl olmalı.Onur Tuna’ninki bence falza çünkü Sinem Ünsal’ın Onur Tuna’dan daha fazla alması gerekiyor.Onur Tuna 35 bin tl gibi bir maaş alsaydı daha adaletli olurdu.Diyeceklerim bu kadar.

 10. Zeynep dedi ki:

  Bence Nazlı 50.000 alabilirdi ama bence hepsi emeğinin karşılığını alıyor özellikle Taner çok büyük bir görev üstlenmiş gerçekten zor yanii. Diğerlerinde maaşı en az 10.000 en fazla 30.000 dir yani değişir rollere göre ama çoğu 20.000 lerdedir diye TAHMİN ediyorum

 11. Yusuf dedi ki:

  Doktor un ta kendisi rol yapan doktorlarin 10/1 i kadar maas aliyor…bu isin bi adaletini dusunun

 12. Arya dedi ki:

  Abartılı ücretler çok yazık adamın 1 bölümde aldığı parayı 3 yıl asgari ücretle yemeden içmeden zar zor kazanan insanlar var ülkenin yüzde 80i asgari ücrete razıyken. Bu paralar nasıl konuşuluyor. Diğer rollerde oynayanların da en düşüğü aylık 100bin kazanıyor.

  1. AHMET EFE dedi ki:

   BENCE SİNEM ÜNSAL 60.000 TL ALMASI GEREKİYO YA DA 65.000 TL ALMASI GEREKİYO ÇÜNKÜ SİNEM ÜNSAL FERMAN HOCA DAN DAHA ÇOK ROL OYNUYO BEN CE DE NAZLI NIN FERMAKHOCADAN DAHA ÇOK PARA ALMASI GEREKİYO ÇÜNKÜ NAZLI DİZİNİN AKKINI VERİYO AYNI ALİ GİBİ

  2. isimsiz dedi ki:

   ne yani almasınlar mı onlarda sonuçta bu mesleği yapabilmek için yıllarca üniversite okuyorlar ve belki bi yardım kuruluşu gibi biryerede bağışlıyo olabilirler (birazını)

 13. Recep dedi ki:

  Sonuna kadar alsınoar hak ediyorlar

 14. levent dedi ki:

  kimsrnn p srsnda gozumz yok ama ki bi bn 30 senelik santakrm aykbi yapip herk s giyiniuio aldgm maas 4 bin bile degi l cocu herksn pislgni temzlyio 3 bin kuafor 4 bn koskoca doktor purofosor 10 bin alaclak bi oyuncu 300 milayar kazanacak adaletmi bu sizce onlar yoruluyo tabiki ki 60 saat calsyorum haftada aldgm 4 bin yazklar olsun adaltin bumu dunya demiyevm dunyanin adalti degil insanlarin adaleti bu yazkk

 15. Anonim dedi ki:

  Taner ölmezin maaşını çok az vermişler

 16. Ibrahim dedi ki:

  Bence dizi mukemmel her oyuncuya zam yapmalari lazim,,

 17. Anonim dedi ki:

  Bence nazlı az alıyo

 18. Sudenaz bakar dedi ki:

  Millet fabrikada çalışırken aylık 3 bin lirayı beklerken bunlar 1 2 sayfa yazı ezberliyor 70 60 bin kazanıyor ama yalan yok oyunculuğun hakkını veriyorlar oyuncuları bu kadar alırken acaba film ne kadar kazanıyor ama bayılıyorum bu filme❤❤❤

 19. Asgari ucret dedi ki:

  Vay anasını be kardeşim ne bu anlamak garip ben işsizim kapı kapı iş arıyorum altı üstü 2200 tl için haftalık 70bin böyle bir iş bulsam bodoslama hemen dalarım da benim bahtım kapalı

 20. Anonim dedi ki:

  Ali ile ferman daha cok hakkediyor ozellikle ferman

 21. Halkın sesi dedi ki:

  Bu oyuncular aldiklari paranin ceyregini fakire fukaraya dagitsa ulkede yoksul kalmaz insanlar asgari ucrete gevim derdinde siz de aldiklari paralari begenmeyenlerin derdinde … ulkemin baskaninin maasini elestirenler nerdeler muhalefetin sesi neden cikmiyor… cumhurbaskani bile bu kadar almiyor arkadas neyin tasasi bu …

  1. Xxxx dedi ki:

   Kardeşim sen gidip o rolü yap sanada 70000 TL verirler adamlar gece gündüz uyumadan çalışıyorlar en az 10 kere tekrar ediyorlar sadece 2-3 dakikalık bir sahne için yani aldıkları parayı fazlasıyla hak ediyorlar

   1. Anonim dedi ki:

    ver elime bi şans yapayım en iyisini, bi’ de bunu savunuyo ya

  2. Anonim dedi ki:

   Bence fazlasıyla hak ediyolar aldıkları uçretidaha faslasıni hakediyolar

 22. Barış kar dedi ki:

  Valla abi bana aylık 10 bin TL verin tuvalet temizlerimmm

  1. isimsiz dedi ki:

   tuvalet temizleyenlerde 10bin tl almıyor asgari ücret çalııyolar

 23. Yağmur yokuşoğlu dedi ki:

  Nazlının aldığı para azıcık az fermanla aynı parayı almslıydı

 24. hilal dedi ki:

  mesela bu tenpoda çalışmasına rağmen düşük

 25. yakup akbaş dedi ki:

  Ali vefa nazli ferman hoca daha fazla hak ediyor rollari harika .helal hoş olsun başarlar dilerim

 26. Mira dedi ki:

  Aldıkları ücret yeterde artar bile asgari ucretle geçinmeye çalışan insanlara göre

 27. Adsız dedi ki:

  Bu ücret niye fazla bile biz insanlar biraz şakşakçı gördümu hemen peşin gider az ve eşit şekilde almalı bu kadar çok para kafa sisiren reklamdan çıkıyor

 28. Tezcan dedi ki:

  Muhteşem yüzyıl dizisinde Halit Ergenç 150 bin alıyordu hemde kaçyıl önce ..Hürrem sultanda 130 bini beğenmediği diziden ayrılmıştı ..Fatih terim gibi adam yılda 8 kez milli maça çıktığı dönemde aylık 900 bin alıyorsa..sıradan bir futbolcu bile dünya para kazanırken..Bu diziye katkı sağlayan herkesin hakkının verilmesi gerekir..çünkü her yönüyle mükemmel bir dizi..kesinlikle farkındalık yarattı..

  1. @bekirs00 dedi ki:

   Zeki insan bunların yaptığında bişey yok insanlar o işçiler ameleler nasıl calisiyo sen biliyomusun adam sabah 5 akşam 8 bu ne böyle aldığında bişey yok 2 bin lira bunlar hem ünlü olsunlar hem zengin varmı boyle hayat

  2. Anonim dedi ki:

   millet asgari ücretle yemek alamıyoken bunu mu savunuyosun cidden cahil insan

 29. Yusuf dedi ki:

  Benim düşüncem fermanla ve nazlını aldığı ücret az çünkü onların oynadığı rolde zor bence hakkı verin

 30. Gökhan dedi ki:

  Bu kanalları izliyoruz adamlar hem eyleniyor hem para kazanıyor biz burda dişimizi tırnamıza takıp 2000 lira askeri ücret alıp 1000 lira kira verip nefesimiz koka koka yaşayalım hep birlikte zaten bu ülkede çalışana para yok oyun ve eylenceye para bol keseden veriliyor ama şunu bilin sizin senin benim nefesim koksun vergiden firmalar reklam baskın kanala sizden gidip aldığınız ürününü 2 katı fiyatına alın hep birlikte nefesimiz kokarak izleyelim bravo…

  1. İsmail dedi ki:

   Bencede çok fazla alıyorlar doğru söylüyorsunuz biz askeri ücretle iş bulalım derdindeyiz bunlar çok alıyor o parayı kim alırsa alsın her türlü işi yapar bunların aldığı paranın %20 sini bağışsalar Dünya ekonomisi kurtulur işsiz kalmaz.

  2. İsmail dedi ki:

   Bencede çok fazla alıyorlar doğru söylüyorsunuz biz askeri ücretle iş bulalım derdindeyiz bunlar çok alıyor o parayı kim alırsa alsın her türlü işi yapar bunların aldığı paranın %20 sini bağışlasalar Dünya ekonomisi kurtulur işsiz kalmaz.

 31. Nur dedi ki:

  Daha fazla almalı 70 bin genele vurulursa az bi rakam.oyunculuğu çok çok iyi

 32. Hayati KADAKAL dedi ki:

  Bölüm, oyuncuları ne kadar alıyor.

 33. Hakan dedi ki:

  Yönetmen dizinin tutacağını bildiği için oyuncuların ücretini baştan ucuza kapatmış..Uyanık yönetmen 🤨

 34. Burak özcivit 325 bin alırken Taner ölmez 70 alıyor arada fark göremiyorum. En çok izlenmesine rağmen dedi ki:

  Burak özcivit 325 bin alırken Taner ölmez 70 alıyor arada fark göremiyorum. En çok izlenmesine rağmen

 35. HAVVA dedi ki:

  gözümü kirpmadan izlediğim dizi ali vefa nin ücreti rolüne göre az 100 binden aşağı olamaz hem başrol hem en zor rolüne sahip

  1. Nesip dedi ki:

   bence fazla alıyorlar insanlar fabrikalarda durmadan çalışıp 3 tl alıyolar bunlar haftada bir dizi çekip 60,70 bin tl alıyorlar

   1. Anonim dedi ki:

    iyide insanlar orda dizinin 1 sahnesi için kaç kere deneme yaptıklarını biliyomusun da burda yazıyosun.Kolaysa sen yap da görelim

 36. Tuncer dedi ki:

  Bu paraları duyunca film soğudum. çok basit para kazanılmamalı.

 37. Demir dedi ki:

  Ali vefa 150bin almalı.en zor rol onun ve oda hakkını veriyor doğrusu.basarilarinin devamını dilerim

 38. Ceylan dedi ki:

  Ali Vefa 100 bin lira
  Ferman Hoca 90 bin lira
  Nazlı’ nın ise 70 bin lira almasi tam yerinde olurdu..

 39. Anonim dedi ki:

  Taner ölmezinki az