Mucize Doktor Dizi Oyuncuları Bölüm Başına Ne Kadar Para Alıyor? Haftalık Maaşları

2 Yorum 278 kez izlendi

İzleyici rekorları kıran ve reytinglerde tavan yapan Mucize Doktor Dizi Oyuncuları Bölüm Başına Ne Kadar Para Alıyor? Haftalık Maaşları ne kadar oldukça merak edildi. Mucize Doktor dizisi yayınlanmaya başlayalı henüz 1 ay olsa da seyirciler diziyi oyuncuları ve konuyu çok beğendi. Mucize Doktor dizisi oyuncuları da tanınıyordu elbette ancak bu dizi ile tekrar meşhur oldular diyebiliriz. Mucize Doktor dizisi oyuncuları ve bölüm başı aldıkları ücretleri konumuzun devamında paylaşıyoruz.

Mucize Doktor Dizi Oyuncuları Bölüm Başına Ne Kadar ücret alıyorMucize Doktor Oyuncuları Bölüm Başı Ne Kadar Ücret Alıyor?

Mucize Doktor dizisi oyuncuları bu diziden ne kadar maaş alıyor? Oyuncular ücretlerini bölüm başı kazanırlar. Haftalık alınan ücretler seyirciye fazla gibi görünebilir ama her sektörün bir fiyatı vardır. Mucize Doktor dizisi oyuncuları da hakettikleri ücreti alıyorlar elbette. Mucize Doktor dizisi yayınlandığı ilk bölümden itibaren reytinglerde hep birinci oldu. Birinci oldukça da oyuncuların değerleri her geçen gün artıyor. Özellikle baş roller dizinin en yüksek ücretli çalışanı oluyorlar.

Mucize Doktor Ali Vefa Bölüm Başı Ne Kadar kazanıyorMucize Doktor Başrolü Ali Vefa Bölüm Başına Ne Kadar Para Alıyor?

Doktor Ali Vefa’nın aldığı ücret elbette diğer oyunculara göre biraz daha fazla. Ali Vefa karakterini ve otizmli bir doktoru canlandıran Taner Ölmez Mucize doktor dizisinden bölüm başına 70.000 lira kazanıyor. Hemen 70 bin bölüm başına kazanıyorsa ayda en az 280 bin lira gibi bir rakam kazandığını çıkarabiliriz. Oldukça popüler olan ve dizinin başrolü olan Taner Ölmez gerçekten rol kabiliyeti ile herkesin takdirini kazandı. Aldığı ücret fazlasıyla helal olsun ona. Ali Vefa karakteri ile hem otizme farkındalık kazandırdı hemde kabiliyeti ile rol yeteneği ile herkesin takdirini kazandı Taner Ölmez. İlerleyen günlerde ücretine zam isterse şaşırmayız. Çünkü bir çok dizinin başrolü çok daha yüksek oranlarda paralar alıyor.

Mucize Doktor Ferman Hoca Bölüm Başına Ne Kadar para alıyorMucize Doktor Ferman Hoca bölüm başına ne kadar ücret alıyor?

Doktor Ali Vefadan sonra Mucize doktor dizisinde en belirgin rollerden birisi Ferman hoca. Doktor Ferman karakterini canlandıran Onur Tuna’nın aldığı para da merak edildi. Onur Tuna ise Mucize doktor dizisinin yapımcısından bölüm başına 60 bin lira alıyor. Yaptığı ameliyatlar ile herkesin beğenisini kazanan ve gizemli bir doktor olan Ferman hoca aynı zamanda hastanenin patronu olan Beliz ile sevgili. Koskoca patron dizide ne kadar alıyor derseniz bölüm başına 20 bin lira aldığını hemen belirtelim.

Mucize Doktor Nazlı Bölüm Başına Ne Kadar maaş alıyorMucize Doktor Oyuncularından Nazlı bölüm başına kaç lira para alıyor?

Dizide en güzel karakterlerden birisi olan Nazlı rolünde izlediğimiz Sinem Ünsal’da geçtiğimiz yıl oynamış olduğu Kızım dizisinden sonra oldukça merak edilen ve aldığı ücretin ne kadar olduğu sorulan oyunculardan birisi. Mucize Doktor dizisinde Nazlı bölüm başına 40 bin lira alırken yanındaki diğer asistan doktorlar da bölüm başına 10’ar bin lira alıyorlar. Mucize Doktor dizisindeki diğer önemli rollerin aldıkları ücret ve maaşları da öğrendikçe sizlere yazmaya çalışacağız.

Mucize Doktor Dizi Oyuncularının maaşları kazançlarıTaner Ölmez ile birlikte Onur Tuna, Murat Aygen, Sinem Ünsal, Özge Özder, Hazal Türesan, Bihter Dinçel, Fırat Altunmeşe, Hayal Köseoğlu, Korhan Herduran ve Reha Özcan gibi ünlü oyuncuların yer aldığı Mucize Doktor dizisindeki oyuncuların kaçar lira maaş aldıkları bölüm başın alınan ücretlerin ne olduğuna dair bilgilendirmelerimiz devam edecek. Özellikle baş hekim olan Adil hocanın aldığı ücret, Tanju ve Kıvılcım’ın aldığı ücretler Mucize doktorda diğer merak edilen oyuncu paraları oldu. Güneş, Demir, Açelya ve Selvi’nin Mucize Doktor dizisinden aldığı ücret maaş bilgilerini buldukça yazacağız.

Mucize Doktor Oyuncuları kaç para alıyor diziden bölüm başıSizlerde Mucize Doktor dizisinin oyuncu ücretleri hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen. Sizce Ali Vefa karakterinin bölüm başı 70 bin lira, Ferman hocanın 60 bin ve Nazlı rolünün de 40 bin gibi ücret alması uygun mu? Maaşları az veya çok mu? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Yorum yaz

2 Yorum

  1. Ali Vefa 100 bin lira
    Ferman Hoca 90 bin lira
    Nazlı’ nın ise 70 bin lira almasi tam yerinde olurdu..