Mucize Doktor Dizi Oyuncuları Bölüm Başına Ne Kadar Para Alıyor? Haftalık Maaşları

İzleyici rekorları kıran ve reytinglerde tavan yapan Mucize Doktor Dizi Oyuncuları Bölüm Başına Ne Kadar Para Alıyor? Haftalık Maaşları ne kadar oldukça merak edildi. Mucize Doktor dizisi yayınlanmaya başlayalı henüz 1 ay olsa da seyirciler diziyi oyuncuları ve konuyu çok beğendi. Mucize Doktor dizisi oyuncuları da tanınıyordu elbette ancak bu dizi ile tekrar meşhur oldular diyebiliriz. Mucize Doktor dizisi oyuncuları ve bölüm başı aldıkları ücretleri konumuzun devamında paylaşıyoruz.

Mucize Doktor Dizi Oyuncuları Bölüm Başına Ne Kadar ücret alıyorMucize Doktor Oyuncuları Bölüm Başı Ne Kadar Ücret Alıyor?

Mucize Doktor dizisi oyuncuları bu diziden ne kadar maaş alıyor? Oyuncular ücretlerini bölüm başı kazanırlar. Haftalık alınan ücretler seyirciye fazla gibi görünebilir ama her sektörün bir fiyatı vardır. Mucize Doktor dizisi oyuncuları da hakettikleri ücreti alıyorlar elbette. Mucize Doktor dizisi yayınlandığı ilk bölümden itibaren reytinglerde hep birinci oldu. Birinci oldukça da oyuncuların değerleri her geçen gün artıyor. Özellikle baş roller dizinin en yüksek ücretli çalışanı oluyorlar.

Mucize Doktor Ali Vefa Bölüm Başı Ne Kadar kazanıyorMucize Doktor Başrolü Ali Vefa Bölüm Başına Ne Kadar Para Alıyor?

Doktor Ali Vefa’nın aldığı ücret elbette diğer oyunculara göre biraz daha fazla. Ali Vefa karakterini ve otizmli bir doktoru canlandıran Taner Ölmez Mucize doktor dizisinden bölüm başına 70.000 lira kazanıyor. Hemen 70 bin bölüm başına kazanıyorsa ayda en az 280 bin lira gibi bir rakam kazandığını çıkarabiliriz. Oldukça popüler olan ve dizinin başrolü olan Taner Ölmez gerçekten rol kabiliyeti ile herkesin takdirini kazandı. Aldığı ücret fazlasıyla helal olsun ona. Ali Vefa karakteri ile hem otizme farkındalık kazandırdı hemde kabiliyeti ile rol yeteneği ile herkesin takdirini kazandı Taner Ölmez. İlerleyen günlerde ücretine zam isterse şaşırmayız. Çünkü bir çok dizinin başrolü çok daha yüksek oranlarda paralar alıyor.

Mucize Doktor dizisinde rol alan oyuncular bölüm başı aldıkları ücretleri hakediyorlar sizce de öyle değil mi? Taner Ölmez bölüm başı 70.000 TL kazanıyor ancak bir bölüm için hafta boyunca çalışıyorlar gece gündüz her sahne için onlarca tekrar çekim yapıyorlar. Bu yüzden de oyuncular zorlu şartlarda çalışıyor kendilerine başarılar dileriz.

Mucize Doktor Ferman Hoca Bölüm Başına Ne Kadar para alıyorMucize Doktor Ferman Hoca bölüm başına ne kadar ücret alıyor?

Doktor Ali Vefadan sonra Mucize doktor dizisinde en belirgin rollerden birisi Ferman hoca. Doktor Ferman karakterini canlandıran Onur Tuna’nın aldığı para da merak edildi. Onur Tuna ise Mucize doktor dizisinin yapımcısından bölüm başına 60 bin lira alıyor. Yaptığı ameliyatlar ile herkesin beğenisini kazanan ve gizemli bir doktor olan Ferman hoca aynı zamanda hastanenin patronu olan Beliz ile sevgili. Koskoca patron dizide ne kadar alıyor derseniz bölüm başına 20 bin lira aldığını hemen belirtelim.

Mucize Doktor Nazlı Bölüm Başına Ne Kadar maaş alıyorMucize Doktor Oyuncularından Nazlı bölüm başına kaç lira para alıyor?

Dizide en güzel karakterlerden birisi olan Nazlı rolünde izlediğimiz Sinem Ünsal’da geçtiğimiz yıl oynamış olduğu Kızım dizisinden sonra oldukça merak edilen ve aldığı ücretin ne kadar olduğu sorulan oyunculardan birisi. Mucize Doktor dizisinde Nazlı bölüm başına 40 bin lira alırken yanındaki diğer asistan doktorlar da bölüm başına 10’ar bin lira alıyorlar. Mucize Doktor dizisindeki diğer önemli rollerin aldıkları ücret ve maaşları da öğrendikçe sizlere yazmaya çalışacağız.

Mucize Doktor Dizi Oyuncularının maaşları kazançlarıTaner Ölmez ile birlikte Onur Tuna, Murat Aygen, Sinem Ünsal, Özge Özder, Hazal Türesan, Bihter Dinçel, Fırat Altunmeşe, Hayal Köseoğlu, Korhan Herduran ve Reha Özcan gibi ünlü oyuncuların yer aldığı Mucize Doktor dizisindeki oyuncuların kaçar lira maaş aldıkları bölüm başın alınan ücretlerin ne olduğuna dair bilgilendirmelerimiz devam edecek. Özellikle baş hekim olan Adil hocanın aldığı ücret, Tanju ve Kıvılcım’ın aldığı ücretler Mucize doktorda diğer merak edilen oyuncu paraları oldu. Güneş, Demir, Açelya ve Selvi’nin Mucize Doktor dizisinden aldığı ücret maaş bilgilerini buldukça yazacağız.

Mucize Doktor Oyuncuları kaç para alıyor diziden bölüm başıSizlerde Mucize Doktor dizisinin oyuncu ücretleri hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen. Sizce Ali Vefa karakterinin bölüm başı 70 bin lira, Ferman hocanın 60 bin ve Nazlı rolünün de 40 bin gibi ücret alması uygun mu? Maaşları az veya çok mu? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Mucize Doktor Dizi Oyuncuları Bölüm Başına Ne Kadar Para Alıyor? Haftalık Maaşları (22 Yorum)

 1. Vay anasını be kardeşim ne bu anlamak garip ben işsizim kapı kapı iş arıyorum altı üstü 2200 tl için haftalık 70bin böyle bir iş bulsam bodoslama hemen dalarım da benim bahtım kapalı

 2. Bu oyuncular aldiklari paranin ceyregini fakire fukaraya dagitsa ulkede yoksul kalmaz insanlar asgari ucrete gevim derdinde siz de aldiklari paralari begenmeyenlerin derdinde … ulkemin baskaninin maasini elestirenler nerdeler muhalefetin sesi neden cikmiyor… cumhurbaskani bile bu kadar almiyor arkadas neyin tasasi bu …

 3. Ali vefa nazli ferman hoca daha fazla hak ediyor rollari harika .helal hoş olsun başarlar dilerim

 4. Bu ücret niye fazla bile biz insanlar biraz şakşakçı gördümu hemen peşin gider az ve eşit şekilde almalı bu kadar çok para kafa sisiren reklamdan çıkıyor

 5. Muhteşem yüzyıl dizisinde Halit Ergenç 150 bin alıyordu hemde kaçyıl önce ..Hürrem sultanda 130 bini beğenmediği diziden ayrılmıştı ..Fatih terim gibi adam yılda 8 kez milli maça çıktığı dönemde aylık 900 bin alıyorsa..sıradan bir futbolcu bile dünya para kazanırken..Bu diziye katkı sağlayan herkesin hakkının verilmesi gerekir..çünkü her yönüyle mükemmel bir dizi..kesinlikle farkındalık yarattı..

  • Zeki insan bunların yaptığında bişey yok insanlar o işçiler ameleler nasıl calisiyo sen biliyomusun adam sabah 5 akşam 8 bu ne böyle aldığında bişey yok 2 bin lira bunlar hem ünlü olsunlar hem zengin varmı boyle hayat

 6. Benim düşüncem fermanla ve nazlını aldığı ücret az çünkü onların oynadığı rolde zor bence hakkı verin

 7. Bu kanalları izliyoruz adamlar hem eyleniyor hem para kazanıyor biz burda dişimizi tırnamıza takıp 2000 lira askeri ücret alıp 1000 lira kira verip nefesimiz koka koka yaşayalım hep birlikte zaten bu ülkede çalışana para yok oyun ve eylenceye para bol keseden veriliyor ama şunu bilin sizin senin benim nefesim koksun vergiden firmalar reklam baskın kanala sizden gidip aldığınız ürününü 2 katı fiyatına alın hep birlikte nefesimiz kokarak izleyelim bravo…

 8. Yönetmen dizinin tutacağını bildiği için oyuncuların ücretini baştan ucuza kapatmış..Uyanık yönetmen 🤨

 9. Burak özcivit 325 bin alırken Taner ölmez 70 alıyor arada fark göremiyorum. En çok izlenmesine rağmen dedi ki:

  Burak özcivit 325 bin alırken Taner ölmez 70 alıyor arada fark göremiyorum. En çok izlenmesine rağmen

 10. gözümü kirpmadan izlediğim dizi ali vefa nin ücreti rolüne göre az 100 binden aşağı olamaz hem başrol hem en zor rolüne sahip

 11. Ali vefa 150bin almalı.en zor rol onun ve oda hakkını veriyor doğrusu.basarilarinin devamını dilerim

 12. Ali Vefa 100 bin lira
  Ferman Hoca 90 bin lira
  Nazlı’ nın ise 70 bin lira almasi tam yerinde olurdu..


Eklenme Tarihi: 8 Ekim 2019