Mucize Doktor Demir Neden Yok? Niçin Diziden Çıktı Geri Dönecek Mi?

Mucize Doktor Demir Neden Yok? Niçin Diziden Çıktı Geri Dönecek Mi? Fox TV ekranlarında yayınlanan Mucize Doktor dizisi 2 sezondur yayınlanıyor. Mucize Doktor dizisi yeni bölümünde bir ayrılık göreceğiz. Dizinin sevilen oyuncularından birisi olan Fırat Altunmeşe ayrılıyor. Mucize Doktor dizisi Demir neden yok, diziden neden çıktı bilgilerini sizlerle paylaşalım.

Mucize Doktor dizisi demir neden cikti

Mucize Doktor Dizisi Demir Neden Yok?

MF Yapım imzalı dizisi Mucize Doktor’da Demir karakterine hayat veren Fırat Altunmeşe projeye veda etti. Yağız Alp Akaydın’ın yönettiği Mucize Doktor dizisinde rolü biten Altunmeşe’nin koronavirüs vakalarının artmasıyla beraber panik atak yaşamaya başladığı söylendi. Oyuncu Fırat Altunmeşe sağlık problemleri sebebiyle diziden ayrılma kararı aldı. Fırat Altunmeşe yapım şirketiyle anlaşarak bir süre çalışmaya ara vermek istediği öğrenildi.

Fırat Altunmeşe Mucize Doktor Dizisinden Neden Çıktı?

Mucize Doktor dizisinde Demir rolünü canlandıran oyuncu Fırat Altunmeşe dizinin ilk bölümünden itibaren rol alıyor. Sevilen oyuncu Fırat Altunmeşe Demir rolü ile çok sevilirken birden bire böyle ayrılık kararı herkesi şaşırttı. Fırat Altunmeşe sağlık problemleri sebebiyle diziden ayrılmak istedi. Yapım şirketi ile anlaşarak yeni bölümde diziden ayrılıyor. Sağlık problemlerinin sebebi artan koronavirüs vakaları.

Mucize Doktor dizisi Demir ayrildi Firat Altunmese

Fırat Altunmeşe Mucize Doktor Dizisine Geri Dönecek Mi?

Demir yani Fırat Altunmeşe’nin koronavirüsten dolayı gelişen panik atakları vardır. Sağlık problemleri daha da ilerlemeden böyle bir karar aldı. Mucize Doktor’da ki Demir dizi de Açelya ile sevgiliydi. Senaryo gereği Demir’in ayrılışı nasıl olacak? Demir’in ayrılma sebebi ne gösterilecek göreceğiz. Mucize Doktor dizisinde Açelya karakterini canlandıran Hayal Köseoğlu Demir ile birlikte diziden ayrılır mı onu da göreceğiz.

Firat Altunmese Mucize doktordan neden ayrldi

Mucize Doktor dizisinde Demir diziye geri dönecek mi? Demir koronavirüs sebebiyle diziden ayrıldı bu yüzden de koronavirüs vakaları azalınca diziye geri dönebilir. Mucize Doktor dizisinde Demir önemli bir karakterdi. Sevgilisi Açelya da hala dizide yer aldığı için oyuncunun geri dönme ihtimali vardır. Mucize Doktor dizisinden ani ayrılışı ile gündeme oturan Fırat Altunmeşe’ye sağlık diliyoruz öncelikle. Panik atak önemli bir hastalık ve umarız ki diziden ayrılması onun sağlığına fayda sağlar. En yakın zamanda da tekrar onu Mucize Doktor dizisinde görmek istiyoruz.

Sizler Mucize Doktor Demir rolünü canlandıran Fırat Altunmeşe’nin diziden ayrılmasını nasıl yorumlarsınız? Aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz.

Yorum yaz

9 Yorum

  1. Bu dizi cooook hoşuma gidiyor , ne olur demir iyileşsin ve geri dönsün ha bu arada Muhsini hiç sevmedim ,ferman da çabuk iyileşsin

  2. izleyiciyle alay eder gibi,yapimcilar istedigi anda dizilerden birini cikartip baskasini alabiliyor,izleyicilerin gorusleri hic onemli degil reyting ve para ugruna her sey mubah malesef

  3. Avatar Dizi hayranı

    Diziye kesinlikle demirin dönmesi lazım tokat sahnesi muhteşemdi doruk ile demir iyi bir ikiliydi kesinlikle dönmesi lazım

  4. mucize doktor da çok başarısız bir 2.sezon izliyoruz . bu saatten sonra Ali Vefa da ayrılsa farketmez artık. Çünkü diziden ayrılmak ara alıştık . Hekimoğlu oldukca iyi yükselişte . dikkat ..

  5. Öncelikle Allah şifa versin. umarım tez zamanda bu covid defolur gider. Demir de diziye geri döner bence onsuz izlenmez

Etiketler