Mucize Doktor Bitmesin Final Yapmasın Devam Etsin

15.05.2021
604

Fox Tv de 2 sezondur devam eden Mucize Doktor Dizisi Bitmesin Final Yapmasın 3. sezonda da kaldığı yerden devam etsin kampanyası ile sizlerleyiz. Bildiğiniz üzere Mucize Doktor dizisinin yapımcısı olan MFYapım son paylaşımında dizinin biteceğini final yapacağını duyurdu ve sevenlerini izleyicisini şaşırttı. Çünkü herkes dizinin devamının geleceğini düşünüyordu.

Mucize Doktor Bitmesin Final Yapmasın

Yapımcı MF firması açıkladığı final kararı ile herkesi şaşırttı. İşte Mucize Doktor Bitmesin Final Yapmasın dememize deneden olan o final kararı yazısı: Ali Vefa’mız büyüdü, gelişti, hayallerini gerçekleştirdi. Onu en mucizevi haliyle hatırlayabilmek adına 27 Mayıs Perşembe 64. Bölümüyle hikayemize veda ediyoruz. Bize kalplerini açan tüm seyircimize teşekkür, minnet ve sevgiyle.. Mucize Doktor Bitmesin Final Yapmasınİşte bu paylaşımla öğrendi izleyici Mucize Doktorun finalini.

Mucize Doktor Bitmesin Final Yapmasın Devam Etsin Kampanyası

Daha önce sevilen diziler için çeşitli kampanyalar düzenleyerek dizilerin devam etmesini sağlamaya çalıştık. Star Tv de Adını Sen Koy dizisi ile yaptığımız kampanya sonrası dizi TV8 e transfer olarak yoluna devam etmişti. Şimdi benzer bir gelişme Mucize Doktor dizisi için neden olması. Eğer Mucize Doktor dizisi Fox Tv de bitecekse başka bir kanalda da devam edebilir. Ama öncelikle Mucize Doktor Bitmesin devam etsin konusunda neler yapabiliriz? Kısaca yazalım;

1- Mucize Doktor Bitmesin Final Yapmasın kampanyası konusunda yapacağımız ilk şey bu konunun altındaki yorum kısmına dizi bitmesin, final olmasın şeklinde yorum yazıp paylaşmak olacak.
2- Daha sonra bu sayfayı sosyal medya sitelerinde paylaşarak eşimizin dostumuzun Mucize Doktor Bitmesin Final Yapmasın konusundaki yorumlarını ve bu sayfayı görmesini sağlamak olacak.
3- Son aşamada ise sizlerden gelen yorum ve görüşleri bizde Mf yapım ile Fox Tvye göndermek ve ciddi bir destek olduğunu göstermek olacak. Umarız Fox Tv sizlerin bu mesajlarına duyarsız kalmaz..

Mucize Doktor Başka Kanala Transfer Olur mu?

Fox Tv son dönemde maddi imkansızlıklar içinde. Pandemi nedeniyle gelirler düştü, bu nedenle bir çok dizisi de final kararı aldı ve bitiyor. Ancak Mucize Doktor gibi güçlü reytingi olan bir diziyi hangi kanal olsa transfer etmek ister. Bu nedenle Mucize Doktor dizisi başka bir kanala transfer olacaksa bu konuda sizlere son haberleri paylaşacağız. Özellikle Tv8 Mucize Doktor dizisini transfer etmek isteyebilir. Bu konuda gelişme olursa haber edeceğiz sizlere. Mucize Doktor Bitmesin Final Yapmasın gerekirse başka kanala transfer olsun konusunda sizlerden de yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz.

YORUMLAR

 1. Mucize doktor dedi ki:

  Mucize doktoru severek izliyordum lütfen devam etsin bitmesin

 2. Ali dedi ki:

  Mucize doktor 6 sezon kadar devam isiyorum tüm aile dizi seviyordun

 3. mucize doktor dedi ki:

  lütfen devam etsin hep izliyoruz sezon finali yapsın

 4. Emre dedi ki:

  Dizi bitmesin devam etsin daha bir çok senaryo var bir çok olasılık var lütfen devam ettirin

 5. Mert dedi ki:

  Lutfen final olmasin

 6. Semiha gündüz dedi ki:

  Mucize doktor 42 yaşındayım bu kadar severek ve hayranlıkla izlediğim tek diziydi .bitmesin ama bu akşam çok güzel bir finalle bitti .Gerçekten eğer başka bir kanalda tekrar başlarsa .karma karışık bir dizi olur ve çok sürmez .final yapar.mucize doktor gibi dizilerin olmasını ümid ediyorum.

 7. Anonim dedi ki:

  izlenebilen tek diziye yazık ettiniz

 8. Anonim dedi ki:

  izlenebilen tek diziyi kapitale kurban ettiniz yazık

 9. Rahmi dedi ki:

  Mucize doktor bitmesin izlemesi çok keyifli bir dizi lütfen bitirmeyin

 10. Anonim dedi ki:

  EN SEVDİĞİMİZ DİZİLER HEKİMOĞLU MUCİZE DOKTOR RUHUMUZU DİNLENDİREN HER HAFTA FARKLI BİR KONUYLA ZEVKLE SEYRETTİĞİMİZ MUCİZE DOKTOR LÜTFEN BİTMESİN.TANER ÖLMEZ ONUR TUNA MURAT AYGEN SİNEM ÜNSAL HEPSİ HEPSİ ÇOK ÇOK BAŞARILI LÜTFEN KIYMAYIN GÜZEL DİZİMİZE

 11. Eyüp dedi ki:

  Mucize doktor bitmesin sezon finali yapsın.

 12. Anonim dedi ki:

  mücize doktor hiç bitmesin devem etsin devam etsin lütfen bizim için yapma

 13. Anonim dedi ki:

  bu akşam mücize doktor sezon finali olabilir ama lütfen bitmesin fox tv’nin kalsın

 14. Anonim dedi ki:

  mücize doktor hiç bitmesin devem etsin

 15. Anonim dedi ki:

  ben mücize doktor çok seviyorum lütfen final olamasın

 16. ebruörge dedi ki:

  mucize doktor lütfen bitmesin biz aylece izliyoruz

 17. Leyla dedi ki:

  Mucize doktor dizisi bitmesin final yapmasın devam etsin lütfen

 18. Anonim dedi ki:

  Mucize Doktor Bitmesin

 19. Murat söğütlü dedi ki:

  Mucize doktor final yapmasın

 20. Mehmet can dedi ki:

  Mucize doktor dizisi lütfen bitmesin herşey i yaparım lütfen bitmesin 3.sezonla devam etmek üzere
  #MUCİZEDOKTORBİTMESİN

 21. Ceren dedi ki:

  Mucize Doktor’u severek izlerdim. Ama final olacağını duyunca gözyaşlarımı az daha tutamayacaktım. Mucize Doktor biterse ben de biterim. Lütfen Mucize Doktor bitmesin.

 22. Anonim dedi ki:

  Mucize doktor kesinlikle bitememeli final olacağını öğrunince yıkıldım kahroldum bittim sakın bitmesin 3. Sezonu hatta 4.sezonuda oynasın

 23. Yağmur dedi ki:

  MUCİZE DOKTOR DİZİSİNİN FİNAL OLUCAĞINI DUYUNCA ÇOK ÜZÜLDÜM, YIKILDIM, KAHROLDUM, AĞLAMAMAK İÇİN KENDİMİ ZOR TUTTUM. MUCİZE DOKTOR DİZİSİNİ FİNAL YAPMAYIN, FİNAL OLMASIN, FİNAL İSTEMİYORUZ. NOLURR YALVARIRIM FİNAL OLMASİN. #MUCİZEDOKTORBİTMESİN

  1. Mucize doktor dedi ki:

   Mucize doktor kesinlikle BİTMESİN final olacağını öğrunince yıkıldım kahroldum bittim sakın bitmesin 3. Sezon hatta 4.sezonuda oynasın mukemmel bir dizi final OLMASIN final OLMASIN final BİTMESİN