Mucize Doktor Bitmesin Final Yapmasın Devam Etsin

Fox Tv de 2 sezondur devam eden Mucize Doktor Dizisi Bitmesin Final Yapmasın 3. sezonda da kaldığı yerden devam etsin kampanyası ile sizlerleyiz. Bildiğiniz üzere Mucize Doktor dizisinin yapımcısı olan MFYapım son paylaşımında dizinin biteceğini final yapacağını duyurdu ve sevenlerini izleyicisini şaşırttı. Çünkü herkes dizinin devamının geleceğini düşünüyordu.

Mucize Doktor Bitmesin Final Yapmasın

Yapımcı MF firması açıkladığı final kararı ile herkesi şaşırttı. İşte Mucize Doktor Bitmesin Final Yapmasın dememize deneden olan o final kararı yazısı: Ali Vefa’mız büyüdü, gelişti, hayallerini gerçekleştirdi. Onu en mucizevi haliyle hatırlayabilmek adına 27 Mayıs Perşembe 64. Bölümüyle hikayemize veda ediyoruz. Bize kalplerini açan tüm seyircimize teşekkür, minnet ve sevgiyle.. Mucize Doktor Bitmesin Final Yapmasınİşte bu paylaşımla öğrendi izleyici Mucize Doktorun finalini.

Mucize Doktor Bitmesin Final Yapmasın Devam Etsin Kampanyası

Daha önce sevilen diziler için çeşitli kampanyalar düzenleyerek dizilerin devam etmesini sağlamaya çalıştık. Star Tv de Adını Sen Koy dizisi ile yaptığımız kampanya sonrası dizi TV8 e transfer olarak yoluna devam etmişti. Şimdi benzer bir gelişme Mucize Doktor dizisi için neden olması. Eğer Mucize Doktor dizisi Fox Tv de bitecekse başka bir kanalda da devam edebilir. Ama öncelikle Mucize Doktor Bitmesin devam etsin konusunda neler yapabiliriz? Kısaca yazalım;

1- Mucize Doktor Bitmesin Final Yapmasın kampanyası konusunda yapacağımız ilk şey bu konunun altındaki yorum kısmına dizi bitmesin, final olmasın şeklinde yorum yazıp paylaşmak olacak.
2- Daha sonra bu sayfayı sosyal medya sitelerinde paylaşarak eşimizin dostumuzun Mucize Doktor Bitmesin Final Yapmasın konusundaki yorumlarını ve bu sayfayı görmesini sağlamak olacak.
3- Son aşamada ise sizlerden gelen yorum ve görüşleri bizde Mf yapım ile Fox Tvye göndermek ve ciddi bir destek olduğunu göstermek olacak. Umarız Fox Tv sizlerin bu mesajlarına duyarsız kalmaz..

Mucize Doktor Başka Kanala Transfer Olur mu?

Fox Tv son dönemde maddi imkansızlıklar içinde. Pandemi nedeniyle gelirler düştü, bu nedenle bir çok dizisi de final kararı aldı ve bitiyor. Ancak Mucize Doktor gibi güçlü reytingi olan bir diziyi hangi kanal olsa transfer etmek ister. Bu nedenle Mucize Doktor dizisi başka bir kanala transfer olacaksa bu konuda sizlere son haberleri paylaşacağız. Özellikle Tv8 Mucize Doktor dizisini transfer etmek isteyebilir. Bu konuda gelişme olursa haber edeceğiz sizlere. Mucize Doktor Bitmesin Final Yapmasın gerekirse başka kanala transfer olsun konusunda sizlerden de yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz.

Yorum yaz

23 Yorum

 1. Avatar Semiha gündüz

  Mucize doktor 42 yaşındayım bu kadar severek ve hayranlıkla izlediğim tek diziydi .bitmesin ama bu akşam çok güzel bir finalle bitti .Gerçekten eğer başka bir kanalda tekrar başlarsa .karma karışık bir dizi olur ve çok sürmez .final yapar.mucize doktor gibi dizilerin olmasını ümid ediyorum.

 2. EN SEVDİĞİMİZ DİZİLER HEKİMOĞLU MUCİZE DOKTOR RUHUMUZU DİNLENDİREN HER HAFTA FARKLI BİR KONUYLA ZEVKLE SEYRETTİĞİMİZ MUCİZE DOKTOR LÜTFEN BİTMESİN.TANER ÖLMEZ ONUR TUNA MURAT AYGEN SİNEM ÜNSAL HEPSİ HEPSİ ÇOK ÇOK BAŞARILI LÜTFEN KIYMAYIN GÜZEL DİZİMİZE

 3. Mucize doktor dizisi lütfen bitmesin herşey i yaparım lütfen bitmesin 3.sezonla devam etmek üzere
  #MUCİZEDOKTORBİTMESİN

 4. Mucize Doktor’u severek izlerdim. Ama final olacağını duyunca gözyaşlarımı az daha tutamayacaktım. Mucize Doktor biterse ben de biterim. Lütfen Mucize Doktor bitmesin.

 5. Mucize doktor kesinlikle bitememeli final olacağını öğrunince yıkıldım kahroldum bittim sakın bitmesin 3. Sezonu hatta 4.sezonuda oynasın

 6. MUCİZE DOKTOR DİZİSİNİN FİNAL OLUCAĞINI DUYUNCA ÇOK ÜZÜLDÜM, YIKILDIM, KAHROLDUM, AĞLAMAMAK İÇİN KENDİMİ ZOR TUTTUM. MUCİZE DOKTOR DİZİSİNİ FİNAL YAPMAYIN, FİNAL OLMASIN, FİNAL İSTEMİYORUZ. NOLURR YALVARIRIM FİNAL OLMASİN. #MUCİZEDOKTORBİTMESİN

  • Avatar Mucize doktor

   Mucize doktor kesinlikle BİTMESİN final olacağını öğrunince yıkıldım kahroldum bittim sakın bitmesin 3. Sezon hatta 4.sezonuda oynasın mukemmel bir dizi final OLMASIN final OLMASIN final BİTMESİN

Etiketler