Mucize Doktor Aysel Kimdir? (Aslı Bankoğlu)

İlk bölümü ile karşınızda 12 Eylül 2019 tarihinde Fox TV kanalında çıkmış olan Mucize Doktor dizisi oyuncu kadrosuna yeni isimler eklemeye devam ediyor. Dizide gelişen olayları daha heyecanlı bir hale getirmek adına dizinin oyuncu kadrosuna yeni karakterler dahil oluyor. Mucize Doktor dizisine yeni dahil olan karakterlerden bir tanesi Aysel karakteri oldu. Biz de sizlerle bu konumuzda Mucize Doktor dizisindeki Aysel karakterinden ve ona hayat veren oyuncumuz Aslı Bankoğlu’ndan bahsedeceğiz.Mucize Doktor Aysel Karakteri

Mucize Doktor Aysel Karakteri

Mucize Doktor dizisine önümüzdeki bölümde katılacak olan Aysel karakteri, gelişi ile tüm dengeleri değiştirecek gibi görünüyor. Ancak Aysel karakterinin özellikleri ile ilgili resmi siteler tarafından net bir açıklama gelmedi. Biz de sizlerle beraber Mucize Doktor dizisindeki Aysel karakterini gözlemleyip karakteristik özelliklerini yine güncel olarak sizlerle paylaşacağız.

Güncel: Diziye gelişi ile diziye olan heyecanı daha da arttıran Aysel karakteri, beyninde tümör olan bir hastadır. Eşinin ölümü ile de psikolojik olarak zor zamanlar geçiren Aysel, halüsinasyonlar görmeye başlamıştır ve çevresindeki insanlara bilinçli bir şekilde saldırmamaktadır.

Mucize Doktor Aysel Kimdir?

Mucize Doktor dizisinde Aysel karakterine hayat verecek başarılı oyuncumuz Aslı Bankoğlu’dur. Aslı Bankoğlu’nu merak edip araştırmak isteyen okurlarımız ve izleyicilerimiz kadına konumuzun ilerleyen kısmında Aslı Bankoğlu’nun hayatından ve bilgilerinden detaylı bir şekilde sizlere bahsedilip, Aslı Bankoğlu’nu sizlere tanıtacağız.

Aslı Bankoğlu Kimdir?

Aslı Bankoğlu KimdirBaşarılı ve güzel oyuncumuz Aslı Bankoğlu, 2 Aralık 1979 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 1,63 boyunda ve yay burcu olan Aslı Bankoğlu, eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tamamlamıştır. Mesleğine oyuncu olarak başlamış olan Aslı Bankoğlu, 2019 yılında kendisine ait bir menejerlik firması kurmuştur. Şu anda da hem menajerlik hem de oyunculuk ile yakından ilgilenmektedir.

Aslı Bankoğlu’nun Yer Aldığı Diziler

En İyi Arkadaşım
Güldünya
Arka Sıradakiler
Akasya Durağı
Türk Malı
Bizim Yenge
Kolpaçino Bomba
Kız Annesi
Ya Sonra
Böyle Bitmesin
Gölgedekiler
Zeliş ile İrem
Seni Seviyorum Adamım
Tanıklar
Eski Sevgiliyi Unutmanın 10 Yolu
Kasap Havası
Aç Kapıyı Çok Fenayım

Aslı Bankoğlu’nun İnstagram Hesabı

Aslı Bankoğlu aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır. Aslı Bankoğlu’nun resmi instagram hesabında 3025 gönderisi bulunurken 21 bin aşkın da takipçisi yer almaktadır. Aslı Bankoğlu’nun resmi instagram hesabı kullanıcı adı: @aslibankoglu Twitter’da da oldukça aktif olan Aslı Bankoğlu, twitter hesabından da takipçileriyle paylaşım yapmaktadır. Twitter’da ise 491 gönderisi ve 3706 takipçisi bulunmaktadır. Aslı Bankoğlu’nun resmi twitter hesabı kullanıcı adı: @aslibankogluAslı Bankoğlu'nun İnstagram Hesabı

Aslı Bankoğlu’nun Sevgilisi Var Mı? Sevgilisi Kim?

Aslı Bankoğlu, hakkında en çok merak edilen konulardan bir tanesi sevgilisinin olup olmadığı oldu. 41 yaşında olan güzel ve başarılı oyuncumuz Aslı Bankoğlu’nun bir sevgilisi bulunmamaktadır. Bekar olan Aslı Bankoğlu yeni bir ilişkiye başladığı zaman yine sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

Mucize Doktor Aysel Karakterinin Kıyafetleri

Mucize Doktor dizisinde pek çok karakterde de olduğu gibi Aysel karakterinin kıyafetleri de oldukça merak edilecek gibi görünüyor. Biz de sizlerle Aysel karakteri Mucize Doktor dizisine dahil olduğu zaman karakterin kullanmış olduğu elbise, etek, gömlek, ceket, ayakkabı ve aksesuarları marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte sizlerle paylaşacağız. Sizlerin de Aysel karakterinin kıyafetlerinden merak ettiğiniz parçalar olursa aşağıda yer alan yorum kısmından bölüm ve sahne bilgisi ile birlikte bizlere sorabilirsiniz.

Bu konumuzda da sizlere Mucize Doktor dizisindeki Aysel karakterinden ve Aysel karakterine hayat verecek olan oyuncumuz Aslı Banoğlu’ndan bahsetmek istedik. Sizlerin de Aysel karakteri ve konu hakkındaki görüş, düşünce ve fikirlerinizi bizlerle paylaşmanızı bekliyoruz. Ayrıca Mucize Doktor dizisine yeni dahil olan oyucular için:  Mucize Doktor dizisine yeni gelen oyuncular

Etiketler