Mucize Doktor Ali Vefa Kadın Dizisinde Doruk’u İyileştirecek

Fox TV’nin sevilen dizisi Kadına sürpriz bir isim konuk olacak bu hafta. Perşembe akşamları Fox tv de ekrana gelen Mucize Doktor dizisinin başarılı baş rol oyuncusu Ali Vefa karakterini canlandıran Taner Ölmez Kadın dizisine konuk oyuncu olarak katılacak ve aniden hastalanan Doruk’a müthiş bir dokunuş yaparak hayatta kalmasına imkan sağlayacak.

Mucize Doktor Ali Vefa Kadın Dizisinde Doruk’u İyileştirecekMucize Doktor Ali Vefa Kadın Dizisine konuk oldu

Yapımcılığını MEDYAPIM – MF Yapım’ın üstlendiği Kadın dizisinin yönetmenliğini Nadim Güç’ün yaptığını zaten biliyoruz. Baş rol oyuncuları arasında Özge Özpirinçci, Bennu Yıldırımlar, Feyyaz Duman, Seray Kaya, Gökçe Eyüboğlu, Hakan Kurtaş, Ahmet Rıfat Şungar, Tuğçe Altuğ, Kübra Süzgün, Ali Semi Sefil, Sahra Şaş, Pınar Çağlar Gençtürk, Şerif Erol, Hümeyra gibi önemli isimlerin yer aldığı Kadın dizisinin kadrosuna konuk oyuncu olarak Taner Ölmez dahil oldu bu hafta.

Kadın dizisinin 19 Kasım Salı akşamı yayınlanacak olan 72.bölümüne dahil olacak olan “Mucize Doktor” dizisinde başarılı otistik doktoru Ali Vefa karakteriyle büyük beğeni toplayan Taner Ölmez konuk olarak katılacak. Kadın dizisinde Doruk aniden rahatsızlaşınca Bahar onu hemen doktora götürür. Burada karşılaştığı mucize doktor lakaplı Ali Vefa ile görüşen bahar Doruk’un kendine gelmesi için Ali Vefaya bırakır. Ali Vefa üstün güçleri ile Doruk’u iyileştirir.

Ali Vefa Kadın Dizisinde Doruk’u İyileştirecekMucize Doktor Ali Vefa Kadın Dizisinde Doruk'u İyileştirecek

Taner Ölmez böylelikle Kadın dizisinin yen bölümünde 19 Kasım salı günü konuk oyuncu olarak dizide doktorluk yapacaktır. Çok sevilen Mucize doktor dizisinde de başrolün hakkını veren ve çok sevilip sayılan Ali Vefa karakteri böylece, Amerikan dizilerinde sıkça kullanılan “crossover” tekniğini (yani diziler arası değişim) kullanılmış olacak. Kadın dizisi, yeni bölümleriyle 19 kasım salı günü ve her Salı 20.00’de Fox Tv’de!

Ali Vefa karakterinde dizide izleyeceğimiz Taner Ölmez oldukça başarılı bir oyunculuk çıkararak Mucize doktor dizisinin üst düzeyde reytingler almasını sağlıyor. Herkesin takdir ettiği rol yeteneğinin Ali Vefa karakteri ile bütünleşmesi ile Kadın dizisinde de oldukça iyi bir izlenim bırakacağını düşündüğümüz Ali vefa karakterinin Kadın dizisinde Doruk’un iyileşme sürecinde katkıları izleyiciyi mest edecek. Beklenmedik anda Kadın dizisinde Mucize Doktor Ali Vefa’yı görenler ise şaşkınlığını alamayacak.

Mucize Doktor Ali Vefa Kadın DizisindeSizlerde Mucize Doktor dizisinde Ali Vefa karakterini oynayan Taner Ölmez’in Kadın Dizisinde Doruk’u İyileştirecek olması hakkındaki yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız. Şimdiden yorumlarını yazan tüm ziyaretçilerimize teşekkür ederiz. İzleyici Yorumu: – Arda ve Ceyda daha güzel olurdu. Arda da otizmli. Ali Vefa ile bir araya gelmesi anlamlı olurdu. Ceyda-Ali Vefa diyalogunu da merak ederdim. Bahar ilgimi çekmiyor.

Yorum yaz

1 Yorum

Etiketler