Mucize Doktor 2. Sezon Oyuncu Kadrosu Yeni Gelen Diziden Ayrılan Oyuncular

Yorum Yap 528 kez okundu.

Mucize Doktor 2. Sezonu Yeni Gelen Oyuncuları Diziden Ayrılan Oyuncular… Mucize Doktor dizisi ilk sezonuyla reyting rekorları kırdı ve seyircilerden tam puan aldı. Otizmli ve savant sendromlu bir gencin hayat hikayesinin anlatıldığı Mucize Doktor dizisi bir yabancı diziden uyarlama. Mucize Doktor dizisi ilk sezonu haziran ayında sezon finali yapıyor. Mucize doktor dizisi 2. sezonu eylül ayında başlayacak ve 2. sezonu başlarken dizinin kadrosuna yeni isimler katılıyor. Mucize Doktor dizisi yeni katılan oyuncuların bilgilerini bu konumuzda sizlerle paylaşıyoruz.

Mucize Doktor dizisi MF Yapım imzası taşırken dizinin senaryosunu Pınar Bulut ve Onur Koralp yazıyor. 2013 yılında Güney Kore’de yayınlanan Good Doctor dizisinden uyarlama olan Mucize Doktor dizisi Fox TV ekranlarında 12 eylül 2019 tarihinden itibaren yayınlanıyor. Mucize Doktor dizisi başrollerinde Taner Ölmez, Onur Tuna, Sinem Ünsal üstlenirken oyuncu kadrosunda Reha Özcan, Murat Aygen, Hazal Türesan, Özge Özder ve Merve Dizdar yer alıyor. Mucize doktor dizisi yeni sezonunda diziye katılan oyuncular kimler?

Mucize doktor ekibe yeni katılan oyuncular kimler

Mucize Doktor Dizisi 2. Sezon Yeni Katılan Oyuncular Kimler

Zerrin Tekindor- Vuslat

zerrin tekindor kimdir mucize doktor vuslat

Mucize Doktor dizisine yeni bir oyuncu katılıyor. Zerrin Tekindor Mucize Doktor dizisinde Ezo’nun annesi Vuslat rolünü canlandırıyor. Ezo’nun annesi Vuslat rolü ile yeni bölümde diziye dahil olacak olan Zerrin Tekindor asilliği ile her zaman yıldız gibi parlamıştır. Zerrin Tekindor kimdir? Zerrin Tekindor 1964 Burhaniye doğumludur. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Kurt Seyit ve Şura, Kara Sevda, Şahin Tepesi, Zemheri, Müslüm dizi filmlerinde rol aldı.

Ezgi Asaroğlu – Ezo

Mucize Doktor Ezo karakteri Ezgi AsaroğluEzgi Asaroğlu Ezo karakteri olarak Mucize Doktor dizisine katıldı. Taner Ölmez’in canlandırdığı Ali Vefa karakterinin komşusu rolüyle diziye katılan ve 3 Aralık 2020 tarihinde yayınlanacak yeni bölümde Mucize Doktor dizisine yeni bölüme gelen Ezgi Asaroğlu dizide Ezo karakterinde oynayacak. Ezgi Asaroğlu’nun Mucize Doktorda oynayacağı Ezo rolüyle ilgili detaylar burada >> Mucize Doktor Ezo

Seda Bakan- Ferda

Seda Bakan Mucize Doktor dizisi 17 aralık perşembe bölümünde ayrıldı. FOX’un sevilen dizisi ‘Mucize Doktor’a yeni sezon için iki sürpriz isim dahil oldu kadroya! Başrollerinde Taner Ölmez, Onur Tuna, Sinem Ünsal, Hazal Türesan, Reha Özcan gibi isimlerin yer aldığı Mucize Doktor dizisinin 2. sezon kadrosuna Hakan Kurtaş ve Seda Bakan dahil oldu. Seda Bakan son olarak Bana Sevmeyi Anlat dizisinde Leyla karakterine hayat vermişti. Seda Bakan Mucize Doktor dizisinde Ferda karakterini canlandıracak.

Seda Bakan Mucize Doktor dizisi 2. sezon kadrosunda

Hakan Kurtas Mucize Doktor dizisinde

Hakan Kurtaş – Doruk

Doktor Doruk karakterini canlandıran Hakan Kurtaş Mucize Doktor dizisinin 2. sezon kadrosuna dahil oldu. Hakan Kurtaş son olarak Çarpışma dizisinde Demir karakterine hayat vermişti. Seda Bakan ile Hakan Kurtaş Mucize Doktor dizi kadrosunda yeni sezonda yer alacaklar. Mucize Doktorda Hakan Kurtaş’ın karakteri Doruk oldu. Bakalım Doktor Doruk dizide neler yapacak.

Mucize Doktor dizisi yeni gelen oyuncularMucize Doktor dizisi 2. sezonunda diziye yeni isimler katılacaktır. Mucize doktor dizisi senaryosu gereği yeni oyuncular katılırken şimdilik sizlere sezon sona doğru kimlerin katıldığını paylaşalım. Mucize Doktor dizisine son olarak Merve Dizdar katılmıştı. Merve Dizdar hastaneye asistan olarak katıldı. Asistan Merve Dizdar hırslı azimli ve hastanenin en iyi asistan cerrahı olmak için mücadele ediyor. Nazlı ile çatışsa da zamanla hastanede kendini kanıtlayacaktır.

Merve dizdar mucize doktor asistan kız

Mucize doktor dizisine önceki bölümde de Suat Sungur ve eşi rolüyle Ayşen İnci katılmıştı. Suat Sungur hasta ve son zamanlarını istediği gibi gönlünce geçirmeye çalışan biriyken eşi Ayşen İnci onun hayatına bir zarar gelecek diye sürekli yanında ama zararlı aktiviteler yapmaması için de onu uyarıyordu. Sonunda ikili ayrılık noktasına gelmiş olsada Ali’nin verdiği fikir sonrasında barışıp mutlu oldular. mucize doktor dizisi alinin babası kim

Mucize doktor dizisine sezon sonuna doğru konuk oyuncu olarak Ali’nin anne ve babası katıldı. Doktor Ali Vefa’nın anne ve babasını dizinin ilk bölümünde ve geçmişe dönüş sahnelerinde görmüştük. Ali’nin babası gaddar birisiydi ve Ali’yi hiç kabul etmedi hatta Ali’nin abisi öldüğünde keşke onun yerine Ali ölseydi demişti. Ali’nin tüm travmalarının sebebi aslında babasının o tavırları. Ali’nin annesi ise mazlum bir kadın. Eşinin baskısından dolayı sesi çıkmayan bir kadın. Küçük yaşlarda Ali’yi terkettiler, annesi babasına karşı çıkamadı. Onun sözüyle oğlunu otizmli olduğunu bile bile bıraktı. Ali yetiştirme yurdunda büyüdü. Anne ve babasından iyilik göremeyen Ali yıllar sonra babasının karşısında görüyor.
mucize doktor ali vefanın dizideki annesi gerçek adı

Ali’nin babası yıllardır ettiklerinin karşılığını buluyor. Ali’ye muhtaç oluyor. Hastalığını iyileştirecek iyi fikir Ali’de var. Ama Ali babasından öyle korkuyor ve onu görmek istemiyor ki bunun için çaba harcayacak mı göreceğiz. Ali’nin annesi de babasını kurtarması için Ali’ye yalvarıyor. Ali’nin babasını tedavi ettikten sonra ailesi ile arası düzelir mi dersiniz? Ali’nin anne ve babası Ali’yle yaşamak ister mi? Yorumları size bırakıyoruz. Mucize doktor dizisi kadrosuna şimdilik konuk oyuncu olan anne ve babasının gerçek isimlerini bulup konumuza ekleyeceğiz. Bilen kişiler yorum kısmına yazarsa seviniriz.

Mucize Doktor 2. Sezon Ayrılan Oyuncular Kimler

Mucize Doktor dizisi 2. sezonu çekimleri temmuz ortasında başlayacak. Koronavirüs sebebiyle erken sezon finali yapan dizinin yeni bölümleri de ağustos ayı ortasında başlayacaktır. Mucize Doktor dizisi sezon finalinden sonra diziden bazı oyuncular kendi kararları gereği ayrıldılar. Mucize Doktor dizisi 2. sezonunda dizinin başrol oyuncuları arasında yer alan Kıvılcım karakterini canlandıran Özge Özder diziden ayrıldı. mucize doktor dizisinden kimler ayrıldı

Mucize Doktor dizisine 25. bölümde dahil olan Merve Dizdar da yeni sezonda yer almayacak. Mucize Doktora katılan Merve Dizdar yeni asistan Damla rolündeydi. Damla biraz uyanık ve hırslı oluşu ile diğer asistanlar tarafından sevilmese de Ali Vefa ona iyi davranmış ve Damla’nın sert kalbi yumuşamıştı. Mucize Doktor dizisinde Damla rolüyle renk katan oyuncu Merve Dizdar yeni sezonda yer almayacak.

Etiketler