Misafir Dizisi Neden Bitti Erken Final Yaptı Devam Eder mi?

28.11.2021
549

Bu içeriğimiz de Misafir Dizisi Neden Bitti Erken Final Yaptı Devam Eder mi? detaylıca yazacağız. Misafir dizisinin neden erken final yaptığından, tekrar başlayıp başlamayacağından ve final tarihinden bahsedeceğiz. Med Yapım imzalı Misafir dizisi başrollerini Hazal Kaya, Ozan Dolunay ve Buğra Gülsoy paylaşmaktadır. Yönetmen koltuğunda Arda Sarıgün’ün oturduğu Misafir dizisinin erken final yapacağı duyulmuştur. Bizlerde bu içeriğimiz de Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Misafir dizisinin neden erken final yaptığından, final tarihinden ve tekrar başlayıp başlamayacağından bahsedeceğiz.

Misafir Dizisi Neden Erken Final Yapıyor?

Misafir Dizisi Neden Bitti Erken Final YaptıYapımcılığını Med Yapım’ın üstlendiği Misafir dizisinin senaryosunu Özge Aras Yiğit kaleme almaktadır. 11 Kasım 2021 tarihinde yayın hayatına başlayan Misafir dizisinin önümüzde ki günlerde final yapacağı duyulmuştur. 11 Kasım 2021 tarihinden itibaren her perşembe Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Misafir dizisi beklenilen reytingleri alamamıştır. Perşembe günü yayınlanan Camdaki Kız, Bir Zamanlar Çukurova, Barbaroslar gibi başarılı dizilerden dolayı istenilen reytingleri alamayan dizi, total de aldığı reytinglerle reyting sıralamasında 15. sıraya yerleşmiştir. Bunun üzerine dizinin yapımcıları erken final kararı almak zorunda kalmıştır.

Misafir Dizisi Bitecek Mi?

Başrollerini Hazal Kaya, Ozan Dolunay ve Buğra Gülsoy’un paylaştığı, dram ve aile türündeki Misafir dizisi 11 Kasım Perşembe akşamı saat 20:00’da izleyici karşısına çıkmıştır. Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Misafir dizisi beklenilen reytingleri alamamıştır. Perşembe günü yayınlanan başarılı dizilerden dolayı izlenmeyen Misafir dizisi total de aldığı reytinglerle reyting sıralamasında 15. sıraya yerleşmiştir. Fox Tv’nin en çok güvendiği diziler arasında yer alan Misafir dizisi beklenilen reytingleri alamadığı ve perşembe gününün en az izlenen dizisi olduğu için final yapacaktır.

Misafir Dizisi Tekrar Başlar Mı?

Oyuncu kadrosunda Hazal Kaya, Buğra Gülsoy ve Ozan Dolunay’ın yanı sıra Bülent Şakrak, Selen Öztürk, Nezaket Erden, Elçin Altamgüç, Berk Yaygın, Beren Gençalp, Salih Demir Ural, Zeyno Asya Orçin ve Emir Kaan Özkan’ın yer aldığı Misafir dizisi yukarıda da belirttiğimiz gibi düşük reyting sebebiyle final yapacaktır. Izleyiciler tarafından dizinin tekrar başlayıp başlamayacağı da merak edilmiştir. 11 Kasım 2021 tarihinden itibaren Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Misafir dizisi önümüzdeki günlerde final yaparak ekranlara veda edecek ve tekrar başlamayacaktır.

Misafir Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?

Perşembe günleri FOX TV’de karşımıza çıkan Misafir dizisi, perşembe günü yayınlanan Camdaki Kız, Barbaroslar, Bir Zamanlar Çukurova gibi dizilerden dolayı beklenilen reytingleri alamamış ve perşembe gününün en az izlenen dizisi olmuştur. Bunun üzerine dizinin yapımcıları final kararı almıştır. Izleyiciler tarafından Misafir dizisinin ne zaman final yapacağı da merak edilmiştir. Yapımcılığını Med Yapım’ın üstlendiği Misafir dizisi 5. bölümüyle ekranlara veda edecektir. Misafir dizisi, 9 Aralık Perşembe akşamı saat 20:00’da yayınlanan 5. bölümüyle final yapacaktır.

Bu içeriğimiz de Misafir dizisinin neden erken final yaptığından, final tarihinden ve tekrar başlayıp başlamayacağından bahsettik. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Misafir Dizisi Neden Bitti Erken Final Yaptı Devam Eder mi? detayları paylaştık. Misafir Dizisi Kaç Bölüm Sürecek?

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.