Misafir Dizisi Müzikleri Çalan Şarkı ve Sözleri

25.10.2021
980

Bu konumuzda Misafir dizisinde çalan şarkı ve müzikleri sözleriyle birlikte sizlerle paylaşacağız. Misafir Dizisi Müzikleri Çalan Şarkı ve Sözleri burada sunulacak. Med Yapım imzalı Misafir dizisi 4 Kasım Perşembe akşamı Fox Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Oasis isimli yapancı diziden uyarlanan Misafir dizisinin başrollerini Hazal Kaya ve Buğra Gürsoy paylaşmaktadır. Yönetmen koltuğunda Arda Sarıgün’ün oturduğu Misafir dizisinin konusu ve oyuncu kadrosunun yanı sıra, dizide çalan şarkı ve müzikler de merak etmiştir. Bizlerde, Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanılan Misafir dizisinde çalan şarkı ve müzikleri sözleriyle birlikte sizlerle paylaşacağız.

Misafir Dizisinde Çalan Şarkı Ve Müzikler

Başrollerini Hazal Kaya ve Buğra Gürsoy’un paylaştığı Misafir dizisinin senaryosunu Özge Aras kaleme almaktadır. Tanıtım fragmanı geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve izleyiciler tarafından büyük ilgi gören Misafir dizisinin yapımcılığını ise Med Yapım üstlenmiştir. Japonya’da yayınlanan ve en çok izlenen dizilerinden biri olan Oasis isimli diziden uyarlanan Misafir dizisi 4 Kasım Perşembe akşamı Fox Tv ekranlarında izleyicilerle buluşacaktır. Merakla beklenen Misafir diziside çalan müziklerde merak edilmiştir. Misafir dizisinin ilk bölüm fragmanında çalan müzik, Yeni Türkü grubunun seslendirdiği Başka Türlü Bir Şey isimli şarkıdır. Bizler Başka Türlü Bir Şey şarkısının sözlerini sizlerle paylaşacağız ve dizi yayın hayatına başladığı zaman dizide çalan müzikleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Misafir dizisinde çalan Yeni Türkü – Başka Türlü Bir Şey

Misafir Dizisi Müzikleri Çalan ŞarkılarBaşka türlü birşey benim istediğim
Ne ağaca benzer ne de buluta
Burası gibi değil gideceğim memleket
Denizi ayrı deniz, havası ayrı hava

Nerede gördüklerim, nerede o beklediğim
Rengi başka, tadı başka
Bir başka yolculuk dalından düşmek yere
Yaşadığımdan uzun
Bir tatlı yolculuk dalından inmek yere
Ağacın yüksekliğince, dalın yüksekliğince rüzgarda
Ve bir yeni ömür vardığın çimen yeşilliğince
Başka türlü birşey benim istediğim
Ne ağaca benzer ne de buluta
Burası gibi değil gideceğim memleket
Denizi ayrı deniz, havası ayrı hava
Nerede gördüklerim, nerede o beklediğim
Rengi başka, tadı başa

Misafir dizisinde çalan şarkılar müzikler

Misafir Dizisi Müzikleri Çalan Şarkıları ve sözlerini burada sizlere sunacağız. İşte İlk tanıtım fragmanında çalan şarkılar videosu:

https://www.youtube.com/watch?v=QeXuHnkbT7s

Bu konumuzda Misafir dizisinde çalan şarkıları sizlerle paylaştık ve Misafir dizisi yayın hayatına başlandığı zaman dizide çalan şarkıları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Misafir Dizisi Müzikleri Çalan Şarkı ve Sözleri detaylıca sunduk. Misafir Dizisi Oyuncu Kadrosu konumuza bakabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.