Misafir Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak?

14.11.2021
480

Sizler için Misafir dizisinin kaç bölüm süreceğini ve ne zaman final yapacağını açıklayacağız. Yapımcılığını Med Yapım’ın üstlendiği Misafir dizisini yönetmen koltuğunda Arda Sarıgün oturmaktadır. 11 Kasım Perşembe akşamı Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Misafir dizinin başrolleri Buğra Gülsoy ve Hazal Kaya paylaşmaktadır. Aile ve dram türündeki Misafir dizisinin oyuncu kadrosu ve konuşma yanı sıra dizinin kaç bölüm süreceği ne zaman final yapacağı da merak edilmiştir. Bizde sizler için Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Misafir dizisinin kaç bölüm süreceğini ve ne zaman final yapacağını açıklayacağız.

Misafir Dizisi Kaç Bölüm Sürecek?

Misafir Dizisi Ne Zaman Final YapacakJaponya’da oldukça ses getiren Oasis isimli diziden uyarlanan Misafir dizisi 11 Kasım 2021 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Misafir dizisi totalde aldığı reytinglerle reyting sıralamasında 12. sıraya yerleşmiştir. Başrollerini Hazal Kaya Buğra Gülsoy’un paylaştığı Misafir dizisi reytinglerinde herhangi bir yükseliş elde etmezse eğer önümüzdeki günlerde final yapmak zorunda kalacaktır. Misafir dizisinin kaç bölüm süreceği hakkında henüz kesin bir bilgi bulunmamaktadır. Ancak Misafir dizisinin aldığı reytingler bu şekilde ilerlerse dizi ortalama bir 10-15 bölüm sürecektir.

Misafir Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?

Med Yapım imzalı Misafir dizisinin senaryosunu Mahinur Ergun kaleme almaktadır. Çekimleri İstanbul’da devam eden Misafir dizisinin ne zaman final yapacağı da merak edilmiştir. Geçtiğimiz hafta perşembe günü Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Misafir dizisi ilk bölümünde 3,71 reyting almış ve reyting sıralamasında 12. sıraya yerleşmiştir. Perşembe günü yayınlanan Camdaki Kız, Bir Zamanlar Çukurova, Barbaroslar gibi bu sezonun en çok izlenen dizileri ile aynı gün yayınlanan Misafir dizisi reytinglerinde herhangi bir yükseliş elde etmezler önümüzdeki günlerde final yapmak zorunda kalacaktır.Misafir Dizisi Kaç Bölüm Sürecek

Misafir Dizisi Ne Zaman Bitecek?

Oyuncu kadrosunda Hazal Kaya, Buğra Gülsoy ve Ozan Dolunay’ın yanı sıra Bülent Şakrak, Selen Öztürk, Nezaket Erden, Elçin Altamgüç, Berk Yaygın, Beren Gençalp, Salih Demir Ural, Zeyno Asya Orçin, Emir Kaan Özkan gibi başarılı isimlerin yer aldığı Misafir dizisi her perşembe saat 20:00 da FOX TV’de yayınlanmaktadır. Geçtiğimiz hafta yayın hayatına başlayan Misafir dizisi ilk bölümünde aldığı reytinglerle reyting sıralamasında 12. sıraya yerleşmiştir. Misafir dizisinin Ne zaman biteceği hakkında kesin bir bilgi yoktur ancak Misafir dizisinin aldığı reytingler bu şekilde ilerlerse her dizinin yapımcıları erken final kararı almak zorunda kalacaktır.

Misafir Dizisi 2. Sezon Devam Edecek Mi?

Yönetmen koltuğunda Arda Sarıgün’ün oturduğu Misafir dizinde travmatik bir çocukluk geçirmiş olan genç bir kadın olan Gece ve eşini yeni kaybetmiş üç çocuklu bir baba olan Erdem’in hikayesi anlatılacaktır. 11 Kasım Perşembe akşamı yayın hayatına başlayan Misafir dizisi belirli bir izleyici kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Totalde 3,71 reyting alan Misafir dizisinin ulaştığı bu kitle diziyi ikinci sezona taşıyamayacak kadar azdır. Misafir dizisinin başarısı bu şekilde devam ederse eğer dizinin yapımcıları erken final kararı almak zorunda kalacaktır. Yani Misafir dizisinin ikinci sezonda da devam etmesi için reytinglerinin yükselmesi gerekmektedir.

Sizler için Misafir dizisinin kaç bölüm süreceğini ve ne zaman final yapacağını açıkladık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Misafir Dizisi Kaç Bölüm Sürecek konumuz bu kadar. Misafir Dizisi Oyuncu kıyafetleri burada.

YORUMLAR

  1. DESTAN dedi ki:

    TOZKOPARAN ISKENDER IYI DIL BANJE TOZKOPARAN METE IYI METE ISKENDERDEN DE YAKISIKLI