Misafir Dizisi İlayda Kimdir? Feyza Sevil Güngör

28.10.2021
721

Sizler için Misafir dizisinde yer alan İlayda karakterini yakından tanıtacağız. Misafir Dizisi İlayda Kimdir? konumuzda detaylıca anlatılacak. Med Yapım imzalı Misafir dizisi 4 Kasım Perşembe akşamı saat 20:00’da Fox Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Oasis isimli diziden uyarlanan Misafir dizisinin başrollerini Hazal Kaya ve Buğra Gülsoy paylaşmaktadır. Büyük ilgi görmesi beklenilen Misafir dizisinde yer alan İlayda karakteri de izleyiciler tarafından merak edilmiştir. Bizde sizler için Misafir dizisinde yer alan İlayda karakterini yakından tanıtacağız ve Misafir dizisi İlayda karakteri kimdir? Misafir dizisi İlayda karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Misafir Dizisi İlayda Karakteri Kimdir?

Misafir Dizisi İlayda Kimdir? Fox Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Misafir dizisinde yer alan İlayda karakterinin nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler Misafir dizisinde yer alan İlayda karakteri hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.Misafir Dizisi İlayda Kimdir

Misafir Dizisi İlayda Kimdir?

Med Yapım imzalı Misafir dizisinde yer alan İlayda karakterine güzel oyuncumuz Feyza Sevil Güngör hayat verecektir. İlayda karakteri kadar bu karakteri canlandıran ve sektörün yeni yüzlerinden olan güzel oyuncumuz Feyza Sevil Güngör de izleyiciler tarafından merak edilmiştir. Bizde sizler için bu konumuzda Misafir dizisinde İlayda karakterine hayat veren güzel oyuncumuz Feyza Sevil Güngör’ü yakından tanıtacağız.

Feyza Sevil Güngör

Misafir dizisinde İlayda karakterine hayat vermeye hazırlanan güzel oyuncumuz Feyza Sevil Güngör henüz 24 yaşının içindedir ve oyuncumuz 1997 yılında dünyaya gelmiştir. 2015 yılında İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde eğitimine başlayan oyuncumuz geçen sene mezun olmuştur. Üniversiteden mezun olduğu yıl Savaşçı dizisi ile oyunculuğa adım atan Feyza Sevil Güngör profesyonel oyunculuk eğitimine devam etmektedir. İhsan Aydın menajerlik şirketine bağlı olarak çalışan oyuncumuz Feyza Sevil Güngör Savaşçı dizisinde hayat verdiği Ayça karakteriyle büyük beğeni toplamış ve bu sezon için Misafir dizisi ile anlaşma sağlamıştır

Feyza Sevil Güngör Yer Aldığı Diziler

2020 Savaşçı – Ayça
2021 Misafir – İlaydaMisafir Dizisi İlayda rolü karakteri

Feyza Sevil Güngör Resmi Instagram Hesabı

Bu sezon Misafir dizisiyle ekranlarda göreceğimiz oyuncumuz Feyza Sevil Güngör sosyal medyada da oldukça aktiftir. Sektörün yeni yüzlerinden olan güzel oyuncumuz Feyza Sevil Güngör resmiınstagram hesabından sık sık paylaşım yapmaktadır. Instagram da 49 gönderisi ve yaklaşık olarak 14 bin takipçisi bulunan oyuncumuz Feyza Sevil Güngör’ün resmi ınstagram hesabı: @feyzasevilgungor

Feyza Sevil Güngör Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncumuz Feyza Sevil Güngör’ün hayatında birinin olup olmadığını da merak edilmiştir. 24 yaşında ki oyuncumuz henüz evli değildir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan oyuncumuz Feyza Sevil Güngör sektörde yeni olduğu için oyuncumuzun daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır. Bundan dolayı Feyza Sevil Güngör’ün hayatında binen biri yoktur.

Misafir Dizisi İlayda – Feyza Sevil Güngör Kıyafetleri

Sektörün yeni yüzden olan güzel oyuncumuz Feyza Sevil Güngör yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de dikkat çekmektedir. Kusursuz fiziğiyle giydi her şeyin yakıştığı biri olan oyuncumuz tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizde sizler için güzel oyuncumuz Feyza Sevil Güngör’ün özel hayatına ve Misafir dizisinde giydiği etek, elbise, pantolon, tişört, kazak, gömlek, ceket, mont, kaban, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini ve kullandığı tüm aksesuarlarını marka- fiyat bilgisi vererek sayfamızdan paylaşacağız.

Sizler için Misafir dizinde yer alan İlayda karakterini ve İlayda karakterine hayat veren oyuncumuz Feyza Sevil Güngör’ü yakından tanıttık. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Misafir Dizisi İlayda Kimdir? sizlere tanıttık. Misafir Dizisi Oyuncuları kimler burada..

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.