Misafir Dizisi Betül (Nezaket Erden) Bilgileri

11.11.2021
722

Sizler için Misafir dizisinde yer alan Betül karakterini yakından tanıtacağız. Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan misafir dizisinin başrollerini Hazal Kaya ve Buğra Gülsoy paylaşmaktadır. 11 Kasım 2021 tarihinden yayın hayatına başlayacak olan Misafir dizisi Oasis isimle yabancı bir diziden uyarlanmıştır. Yönetmen koltuğunda Arda Sarıgün’ün oturduğu Misafir dizinin ana karakterlerinden biri olan Betül karakteride izleyiciler tarafından merak edilmiştir. Bizde sizler için Misafir dizinin ana karakterlerinden biri olan Betül karakterini yakından tanıtacağız ve Misafir dizisi Betül karakteri kimdir? Misafir dizisi Betül karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Misafir Dizisi Betül Karakteri Kimdir?

Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Misafir dizisini ana karakterlerinden biri olan Betül karakteri Erdem’in eşinin yakın arkadaşı ve iyi niyetli bir kadındır. Kendinden önce başkalarını düşünen ve başkalarının duygularını önem veren Betül kendisini hep geri plana atmıştır. Erdem’in eşini yani arkadaşını kaybettikten sonra Erdem’le bir şansı olduğunu düşünen Erdem’e ve çocuklarına büyük destek olan Betül, annesinin karşı çıkmasına rağmen bu kez kendi isteklerinin peşinden gidecektir. Tereddütlü ve nezaketli bir kadın olan Betül, Gece’nin Erdem’in hayatında girmesinin yanında çok küçük kalacaktır.

Misafir Dizisi Betül Kimdir?

Misafir Dizisi Betül kimdirMisafir dizisinin ana karakterlerinden biri olan Betül karakterine başarılı oyuncumuz Nezaket Erden hayat verecektir. Bizde sizler için oyuncumuz Nezaket Erden’i yakından tanıtacağız ve Nezaket Erden kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karşısına en son hangi proje ile geçmiştir? Resmi ınstagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Nezaket Erden Kimdir?

31 yaşındaki oyuncumuz Nezaket Erden 1990 yılında Mersin’de dünyaya gelmiştir. Lise eğitimi için İstanbul’a gelen ve aynı zamanda da Akademi 35 Buçuk Sanat Evi’nde burslu olarak oyunculuk eğitimi alan Nezahat Erden Galatasaray üniversitesinden mezun olmuştur. Kadir Has Üniversitesi’nde film ve drama- oyunculuk programında yüksek lisans yapan oyuncumuz üniversite yıllarında birçok tiyatro oyununda yer almıştır. Daha önce Küçük Şeyler, Insanlar İkiye Ayrılır, Nasipse Adayız, Baraj, Aykut Enişte 2 gibi başarılı projelerde yer alan oyuncumuz kamera karşısına en son 2021 yılında vizyona giren Between Two Dawns isimli sinema filmiyle geçmiştir.

Nezaket Erden Yer Aldığı Diziler

2021 Misafir – Betül
2020 Baraj – NerminMisafir Dizisi Betül (Nezaket Erden) Bilgileri

Nezaket Erden Resmi İnstagram Hesabı

Bu sezon Betül karakteri ile ekranlarda göreceğimiz başarılı oyuncumuz Nezaket Erden sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi ınstagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı işlerle ilgili sık sık paylaşım yapan oyuncumuzun ınstagram da 255 gönderisi ve 10 binden fazla takipçisi vardır. Nezaket Erden’in resmi ınstagram hesabı: @n.erdenn

Nezaket Erden Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncumuz Nezaket Erden’in hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiştir. Özel hayatına gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Nezaket Erden 2017 yılında kendi gibi oyuncu olan meslektaşı Hakan Emre Ünal ile dünya evine girmiştir.

Misafir Dizisi Betül – Nezaket Erden Kıyafetleri

Bu sezon Misafir dizisi ile izleyici karşısına çıkacak olan oyuncumuz Nezaket Erden yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çekmektedir. Oyuncumuz tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizde sizler için oyuncumuz Nezaket Erden’in Misafir dizisinde ve özel hayatında giydiği etek, elbise, ceket, mont, kaban, pantolon, tişört, kazak, hırka, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat bilgisi vererek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Sizler için Misafir dizinin ana karakterlerinden biri olan Betül karakterini ve Betül karakterine hayat veren oyuncumuz Nezaket Erden’i yakından tanıdık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.