Mine Kılıç Kimdir? Kefaret Dizisi Arzu Karakteri

25.11.2020
775

Kefaret dizisi çarpıcı hikayesi ile pek çok kişiyi etkisi altına almış ve kısa sürede büyük bir takipçi kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Dizide yer alan karakterler son derece merak konusu olan dizide en çok merak edilen karakterlerden bir tanesi de Arzu karakteri oldu. Bizde sizler için bu konumuzda Kefaret Dizisi Arzu Karakteri ve ona hayat veren oyuncumuz Mine Kılıç hakkında bilgiler vereceğiz.Kefaret Dizisi Arzu Kimdir

Kefaret Dizisi Arzu Karakteri

Elif’i o büyütmüştür, Remzi’nin de kız kardeşidir. O küçük yaşta iken annesi başka birisi ile kaçmış, babası da sürekli çeşitli sebeplerden hapse girip çıkmaktadır, babası hapisteyken sürekli ona mektuplar yazmakta ve onunla irtibatını koparmamaktadır. Arzu karakteri babasına çok bağlı birisidir fakat ailesinde tarafa yüzü hiç gülmemiştir. Abisi ve babaannesi de onu sahip çıkmamış ve adeta kendisini kendi büyütmüştür.

Kefaret Dizisi Arzu Kimdir?

Kefaret Dizisi Arzu KarakteriKefaret dizisinde Arzu karakterinin özellikleri kadar Arzu karakterine hayat veren oyuncumuz da merak konusu oldu. Kefaret dizisinde Arzu karakterine başarılı oyuncumuz Mine Kılıç hayat verecektir. Şimdi de sizler için Mine Kılıç’ın hayatı, yaşı, mezun olduğu okullar, daha önceki dizileri ve resmi instagram hesabı gibi bilgilerden bahsedeceğiz.

Mine Kılıç Kimdir?

Mine Kılıç KimdirMine Kılıç, 1Ocak 1986 yılında Mersin’de dünyaya gelmiştir. 1,70boyunda ve 56 kilogramdır. Türker İnanoğlu Sinema ve Televizyon Eğitim Vakfında kamera önü eğitimi almıştır. 2007 yılından bu yana dizilerde yer almaya başlamıştır. 13 yıldır oyunculukla yakından ilgilenen oyuncumuz Mine Kılıç, oyunculuğu ile pek çok yapımcı ve menajerlik şirketinin dikkatini çekmiştir.

Mine Kılıç Dizileri

2020 – Kefaret (Arzu)
2018 – Yaşamayanlar (Elif)
2016 – Bana Sevmeyi Anlat
2012 – Beni Böyle Sev
2007 – Oyun Bitti

Mine Kılıç Resmi İnstagram Hesabı

Mine Kılıç Resmi İnstagram HesabıBaşarılı ve güzel oyuncumuz sosyal medyayı oldukça aktif kullanmaktadır. Mine Kılıç resmi instagram hesabını da oldukça aktif kullanmaktadır. Resmi instagram hesabında ise yaklaşık 73 gönderisi ve 69 bini aşkın da takipçisi bulunmaktadır. Mine Kılıç resmi instagram hesabı kullanıcı adı : @klcmne

Kefaret Dizisi Arzu Karakterini ve ona hayat veren oyuncumuz Mine Kılıç’ı sizlere tanıtmaya çalıştık. Sizinde Mine Kılıç ve Arzu karakteri hakkında merak ettiğiniz şeyler olursa rahatlıkla yanıt verebiliriz. Soru, görüş ve düşüncelerini yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz. Dizide yer alan diğer oyunculara  Kefaret Dizisi Oyuncuları Kadrosu konumuzdan ulaşabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. Fahrettin Fahri usta diyelim dedi ki:

    Mine kızım çok başarılısın tebrik ederim başarının devamını diliyorum