Mevlana dizisi Gürcü Hatun Kimdir? (Nilay Deniz)

04.12.2021
689

Bu konumuzda Mevlana dizisi Gürcü Hatun Kimdir?, Mevlana dizisinde yer alan Gürcü Hatun karakterini yakından tanıtacağız. Yapımcılığını Kale Film’in üstlendiği Mevlana dizisi önümüzdeki günlerde TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Çekimleri Konya’da devam eden Mevlana dizisine yeni katılan Gürcü Hatun karakteri de merak edilmiştir. Bizler de bu konumuzda Mevlana dizisine yeni katılan Gürcü Hatun karakterini yakından tanıtacağız ve Mevlana dizisi Gürcü Hatun karakteri kimdir? Mevlana dizisi Gürcü Hatun karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Mevlana Dizisi Gürcü Hatun Karakteri Kimdir?

Mevlana dizisi Gürcü Hatun Kimdir (Nilay Deniz)TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Mevlana dizisinin oyuncu kadrosuna yeni katılan Gürcü Hatun, dizinin ana karakterlerinden biridir. Ancak Gürcü Hatun karakterini nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler Gürcü Hatun karakterini nasıl biri olduğu hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Mevlana Dizisi Gürcü Hatun Kimdir?

Mevlana dizisinin ana karakterlerinden biri olan Gürcü Hatun karakterine oyuncumuz Nilay Deniz hayat verecektir. Izleyiciler tarafından Gürcü Hatun karakteri kadar bu karakteri canlandıran oyuncumuz da merak edilmiştir. Bizde sizler için güzel oyuncumuz Nilay Deniz’i yakından tanıtacağız ve Nilay Deniz kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karşısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Nilay Deniz Kimdir?

Mevlana dizisinde yer alan oyuncumuz Nilay Deniz, 28 yaşında içindedir ve 3 Mayıs 1993 yılında Aydın’da dünyaya gelmiştir. Bir süre oyunculuk eğitimi aldıktan sonra 2010 yılında yayınlanan Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi isimli dizi ile sektöre adım atan Nilay Deniz özellikle Aşk Yeniden dizisindeki performansıyla büyük beğeni toplamış ve 2015 yılında Pantene Altın Kelebek ödüllerinde yıldızı parlayanlar ödülünü almıştır. Daha önce Güneşi Beklerken, Mor Menekşeler, Hayata Beş Kala, Ah Neriman, Dayan Yüreğim, Ateş Böceği, Kalk Gidelim, Çatı Katı Aşk gibi başarılı projelerde yer alan oyuncumuz kamera karşısında en son 2021 yılında Kahraman Babam dizisi ile geçmiştir.

Nilay Deniz Yer Aldığı Diziler

2010 Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi – Rüya
2011 Mor Menekşeler – Cevriye
2011 Hayata Beş Kala – Selma
2013 Güneşi Beklerken – Begüm Varol
2014 Ah Neriman – Zeynep
2015-2016 Aşk Yeniden – Selin
2017 Dayan Yüreğim – Seray
2017 Ateş Böceği Aslı – Eğilmez
2019 kalk gidelim Nehir – Demir
2020 Çatı Katı Aşk – Yasemin Çetin
2021 Kahraman Babam – Yonca
2021 Mevlana – Gürcü Hatun

Nilay Deniz Resmi İnstagram Hesabı

Mevlana dizisinde Gürcü Hatun karakterini canlandıracak olan güzel oyuncumuz Nilay Deniz sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı işlerle ilgili sık sık paylaşım yapan oyuncumuz Nilay Deniz’in instagram da 148 gönderisi ve 1,1 milyon takipçisi vardır. Nilay Deniz’in resmi instagram hesabı: @aydeniznil

Nilay Deniz Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncumuz Nilay Deniz’in hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiştir. 28 yaşındaki oyuncumuz Nilay Deniz 2017 yılında görüntü yönetmeni sevgilisi Erçin Karabulut ile dünya evine girmişti. Ancak çift fikir ayrılıkları yaşamış ve 2020 yılında boşanarak yollarını ayırmıştır. Eşinden boşandığını sosyal medyadan duyuran oyuncumuz Nilay Deniz’in şimdilerde ise hayatında bilen biri yoktur.

Bu konumuzda Mevlana dizisinde yer alan Gürcü Hatun karakterini ve bu karakteri canlandıran oyuncumuz Nilay Deniz’i yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri, görüş ve düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Mevlana dizisi Gürcü Hatun bilgilerini verdik. Mevlana dizisi oyuncuları burada.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.