Mevlana Dizisi Fatma Hatun (Sinem Reyhan Kıroğlu) Bilgileri

06.04.2022
751

Mevlana Dizisi Fatma Hatun kimdir, Mevlana dizisi Fatma Hatun karakterini yakından tanıtacağız. Kale Film’in TRT Dijital için hazırlanan dizisi Mevlana dizisinin yönetmen koltuğunda Can Ulkay oturmaktadır. Bizlerde senaryosunu Ali Aydın’ın kaleme aldığı Mevlana dizisine yeni katılan Fatma Hatun karakterini yakından tanıtacağız ve Mevlana dizisi Fatma Hatun karakteri kimdir? Mevlana dizisi Fatma Hatun karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Mevlana Dizisi Fatma Hatun Kimdir?

Mevlana Dizisi Fatma Hatun (Sinem Reyhan Kıroğlu)Çekimleri Konya’da devam eden Mevlana dizisinde yeni katılan Fatma Hatun karakteri, Mevlana’nın oğlu Sultan Veled’ın partneridir. Ancak, Mevlana dizisinde 23. bölümde dahil olacak olan Fatma Hatun karakteri hakkında başka bir bilgi yoktur. Bizler, Fatma Hatun karakteri hakkında başka bir bilgi ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Mevlana Dizisi Fatma Hatun Kimdir?

Mevlana dizisinde 23. bölümde katılan Fatma Hatun karakterine güzel oyuncumuz Sinem Reyhan Kıroğlu hayat verecektir. Bizde sizler için oyuncumuz Sinem Reyhan Kıroğlu’nu yakından tanıtacağız ve Sinem Reyhan Kıroğlu kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Resmi İnstagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Sinem Reyhan Kıroğlu kimdir Mevlana Dizisi Fatma Hatun

Sinem Reyhan Kıroğlu Kimdir?

30 yaşının içinde olan oyuncumuz Sinem Reyhan Kıroğlu, 28 Şubat 1991 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Çeşitli tiyatro eğitimleri alan ve hala aktif olarak sahne alan oyuncumuz aynı zamanda seslendirme sanatçısıdır. Daha önce Iphigenia isimli tiyatro oyununda dış ses olarak yer alan Sinem Reyhan Kıroğlu, Kurabiye Ev, Romeo’yu Beklerken, Karda, Medet, Gloria gibi tiyatro oyunlarında sahne almıştır. Kamera karşısına ilk defa İçten Sesler Korosu isimli projeyle geçen oyuncumuz özellikle Sen Anlat Karadeniz dizisinde canlandırdığı Zeynep karakteriyle tanınır hale gelmiştir.

Sinem Reyhan Kıroğlu Yer Aldığı Diziler

2022 Mevlana – Fatma Hatun
2020-2021 Orta Kafa Aşk – Selvi
2019-2020 Sen Anlat Karadeniz – Zeynep
2019 İçten Sesler Korusu – BanuSinem Reyhan Kıroğlu Mevlana Dizisinde Fatma Hatun

Sinem Reyhan Kıroğlu Resmi İnstagram Hesabı

Mevlana dizisine yeni katılan oyuncumuz Sinem Reyhan Kıroğlu sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi İnstagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım da bulunan oyuncumuz Sinem Reyhan Kıroğlu’nun İnstagram da 105 gönderisi ve 16 binden fazla takipçisi vardır. Sinem Reyhan Kıroğlu’nun resmi İnstagram hesabı: @sinemreyhann

Sinem Reyhan Kıroğlu Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyuncumuz Sinem Reyhan Kıroğlu’nun hayatında birinin olup olmadığı da merak edildi. Sinem Reyhan Kıroğlu evli değildir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan ve özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden oyuncumuzun daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır. Bundan dolayı oyuncumuz Sinem Reyhan Kıroğlu’nun hayatında bilinen biri yoktur.

Mevlana dizisine yeni katılan Fatma Hatun karakterini ve Fatma Hatun karakterine hayat veren oyuncumuz Sinem Reyhan Kıroğlu’nu yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz. Mevlana Dizisi Oyuncu Kadrosu burada.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yazar mısın?