Metot Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu (Başlama Tarihi)

Dijital bir platform olan Gain’de yayınlanacak yeni dizilerden bir tanesi de Metot dizisi oldu. Dijital platformda dizi izlemeyi seven izleyicilerimiz dizinin oyuncuların oldukça merak etti. Bizde bu konumuzda okurlarımız ve dizi severler adını Metot dizisinin oyuncularından ve dizinin başlama tarihinden detaylı bir şekilde sizlere bahsedeceğiz. İşte Metot dizisi oyuncuları..

Metot Dizisi Oyuncuları Kadrosu

Şebnem Hassanisoughi – Merve
Serkan Keskin
Mustafa Kırantepe
Sarp Aydınoğlu

Şebnem Hassanisoughi – Merve

Metot Dizisi Şebnem Hassanisoughi – MerveŞebnem Hassanisoughi, 7 Aralık 1985 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Metot dizisinin başrol karakterlerinden bir tanesini canlandıracak olan oyuncumuz Şebnem Hassanisoughi, Merve karakterine hayat verecektir. Üniversite eğitimini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı sahne sanatları bölümünde tamamlamış olan oyuncumuz, yüksek lisans eğitimini de Kadir Has Üniversitesi film ve drama bölümü üzerine yapmıştır. Daha önce pek çok reklam filminde ve tiyatro oyununda yer alan oyuncumuz ilk oyunculuk deneyimini 2008 yılındaki Dantel dizisi ile yaşamıştır. Oyunculuğu seyirciler tarafından oldukça beğenilen Şebnem Hassanisoughi, daha önce oyunculuk başarısından dolayı pek çok da ödüle layık görülmüştür.

Serkan Keskin

Metot Dizisi Serkan KeskinMetot dizisinde yer alan ve oldukça ön planda bulunan oyuncularımızdan bir tanesi de Serkan Keskin’dir. Serkan Keskin, 25 Kasım 1977 tarihinde Kocaeli’nde doğmuştur. Oyunculuğa İzmit Şehir Tiyatrosu ile adım atmış olan Serkan Keskin, ilk oyunculuk deneyimini 2003 yılındaki Çaylak dizisi ile yaşamıştır. Çaylak dizisi ile oldukça beğenilen Serkan Keskin, ardından da Korkuyorum Anne, Kalbin Zamanı, Gönül Yarası gibi pek çok dizi ve filmde boy göstermiş oyunculuğu ile de seyircilerin beğenisini kazanmıştır. En son ise karşımıza Ya İstiklal Ya Ölüm filmi ile çıkmış ve bu film ile de oldukça beğeni kazanmıştır.

Mustafa Kırantepe

Metot Dizisi Mustafa KırantepeMustafa Kırantepe, 29 Temmuz 1979 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Eskişehir Anadolu Üniversitesi devlet konservatuarı tiyatro bölümünde eğitimini tamamlamasının ardından İstanbul Devlet Tiyatrosu’nda da bir süre çalışmıştır. İlk oyunculuk deneyimini 2007 yılındaki Made in Europa filmi ile yaşamış olan Mustafa Kırantepe, en son ise karşımıza geçtiğimiz aylarda Çukur dizisi ile çıkmıştır. Daha önceleri ise Ulan İstanbul, Yok Artık, Leyla ile Mecnun ve Ölümlü Dünya gibi pek çok projede boy göstermiştir.

Sarp Aydınoğlu

Metot Dizisi Sarp AydınoğluMetot dizisinde yer alacak olan oyuncularımızdan bir diğeri olan Sarp Aydınoğlu ise 1 Eylül 1980 tarihinde Ankara’da doğmuştur. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet konservatuarında mezun olmasının ardından tiyatroda çalışmaya başlamıştır. Çoğunlukla tiyatro ile ilgilenen oyuncumuz Sarp Aydınoğlu, ilk oyunculuk deneyimini 2004 yılındaki Gönül Yarası filmi ile yaşamıştır. Asıl yükselişini ise Leyla ile Mecnun dizisinde ki yakalamış olan Sarp Aydınoğlu, daha önce Muhteşem Yüzyıl, Bu Kalp Seni Unutur Mu?, Hırsız Polis, Isız Adam gibi dizi ve filmlerde boy göstermiştir.

Metot Dizisi Başlama Tarihi

Yönetmenliğini Serkan Keskin’in yapmış oldu ve psikolojik gerilim türünde olan Metot dizisi dijital bir platform olan Gain’de yayınlanacaktır. 2021 yılına damga vuran dizilerden bir tanesi olması beklenen Metot dizisinin yayın tarihi kesin olarak belirtilmemiştir. Ancak Metot dizisinin 2021 yılının ilerleyen aylarında yayınlanması beklenmektedir.

Bu konumuzda de sizlere dijital bir platform olan Gain’de yayınlanacak Metot dizisinin oyuncularından ve dizinin başlama tarihinden sizlere bahsetmek istedik. Sizlerin de Metot dizisi hakkındaki görüş, düşünce ve yorumlarınızı bizlerle paylaşmanızı büyük bir heyecanla beklemekteyiz. Şimdiden Gain izleyicilerine iyi seyirler dileriz.

Etiketler