Mesti Aşk Filmi Oyuncuları Kimler Konusu Özeti Vizyon Tarihi Nerede Çekiliyor?

15.10.2019
1.197

Mesti Aşk isimli yeni bir filmin oyuncu kadrosunu çekildiği yerleri ne zaman vizyona gireceğini ve Mesti Aşk filmi ile ilgili yeni haberleri ve oyuncular ile ilgili bilgileri bu sayfada sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Mesti Aşk Mevlana Hazretlerinin hayat hikâyesinden yola çıkılarak yeni bir anlayışla anlatılmasını hedefleyecek olan çok özel bir film olacak. Mesti Aşk filminin oyuncu kadrosunu ve karakterlerini bu sayfada sizlerle paylaşacağım.

Mesti Aşk filmi oyuncu kadrosuMesti Aşk filminin oyuncu kadrosu:

Mesti Aşk filminin oyuncu kadrosunda İbrahim Çelikkol, Hande Erçel, Boran Kuzum , Burak Tozkoparan, Selma Ergeç ve Bensu Soral gibi önemli isimler yer alıyor. Mesti Aşk filminde tanıdığmız Türk oyunculardan başka olarak yabancı oyuncularda yer alıyor. Parsa Pirouzfar, Shahab Hosseini Mesti Aşk filminin sevilen oyuncuları oldu. Filmin yönetmen koltuğunda oyuncuların övgüyle bahsettiği #HasanFethi oturuyor.Çok yakın bir zamanda Demet Özdemir ile birlikte Evim dizisinde başrol oynayacak olan İbrahim Çelikkol Mesti Aşk filmi ile sinemaseverlere konuk olacak. Yine çok yakında Azize isimli dizide baş rolde oynayacak olan Hande Erçel de Mesti Aşk filminin kadın başrol oyuncusu olacak. Bensu Soral ise yardımcı kadın oyuncu olarak Mesti Aşk filminde yer alan en önemli isimlerden birisi. Mesti Aşk filminin oyuncularını kısaca tanıyalım..

Mesti Aşk Oyuncu kadrosu karakterleriİbrahim Çelikkol

14 Şubat 1982 tarihinde İzmit’te doğan İbrahim Çelikkol gençlik yıllarında profesyonel bir basketbolcu olarak görev yaptı. Daha sonra profesyonel olarak modellikte yapan İbrahim Çelikkol yapımcı Osman Sınav ile tanıştıktan sonra oyunculuk konusunda kendisini geliştirmeye başladı ve özellikle İffet isimli dizide Deniz Çakır ile birlikte oynayınca popülerliği arttı.

Mesti Aşk filmi baş rolü İbrahim Çelikkol2012 yılında İstanbul’un fethi 1453 filminde, 2013 yılında ise Merhamet isimli dizide oynayan İbrahim Çelikkol 2014 yılında Kod Adı Reaksiyon isimli dizide baş rolü oynarken 2018 yılında Muhteşem İkili dizisi ile Kanal D’de ekrana geldi de Kerem Bürsin ile baş rolleri paylaştı. Yeni sezonda Demet Özdemir ile birlikte Evim dizisinde rol alacak olan İbrahim Çelikkol bakalım Mesti Aşk filminde nasıl bir karakteri canlandıracak.

Mesti aşk hande erçel kimya hatunHande Erçel – Kimya Hatun

Hande Erçel, Türk- İran ortak yapımı Mesti Aşk filminde Kimya Hatun rolüyle seyirci karşısına çıkacak. Hande Erçel 24 Kasım 1993 tarihinde Balıkesir ilimizde dünyaya geldi. Mimar Sinan Üniversitesi’nde güzel sanatlar Fakültesi geleneksel Türk sanatları bölümünde yüksek eğitimini tamamlayan Hande Erçel 2015 yılında katılmış olduğu güzellik yarışması ile adını duyurmuş daha sonra da almış olduğu özel dersler sonrasında ilk dizi film oyunculuğunu Çılgın Dershane isimli filmde ortaya koymuştur. Hande Erçel’in ilk dizisi ise Hayat Ağacı olmuştur.

Hande Erçel Mesti Aşk filmi Kadın başrol oyuncusuHande Erçel’in herkes tarafından tanındığı ilk dizi ise Güneşin Kızları isimli Kanal D dizisi olmuştur. Daha sonra Aşk Laftan Anlamaz dizisinde Burak Deniz ile Siyah İnci dizisinde ise Tolgahan Sayışman ile baş rolü oynayan Hande Erçel geçtiğimiz yıl TRT ekranlarında Halka dizisinde rol almıştır. Hande Erçel yeni sezonda Buğra Gülsoy ile birlikte Azize dizisinde başrolü oynayacak. Aynı zamanda Mesti Aşk filminde baş rolde İbrahim Çelikkol ile birlikte oynayacak olan Hande Erçel bakalım hangi karakteri canlandıracak.

Bensu Soral

Bensu Soral 23 Mart 1991 tarihinde Bursa’da dünyaya gelmiştir. Hande Soral’ın kardeşi olan Bensu Soral hem güzelliği hem de oyunculuk yeteneği ile Mesti Aşk filminin başrol oyuncularından birisi olmuştur. Liseyi Bursa’da okuyan Bensu Soral daha sonra Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar fakültesinde grafik tasarım eğitimi görmeye başladı. Ablası olan Hande Soral’ın da yönlendirmesi ile oyunculuk konusunda yeteneğini gösteren Bensu Soral ilk olarak Yol Ayrımı isimli dizide ekran karşısına çıktı.

Mesti Aşk filmi Kadın baş rolü Bensu Soral2008 yılında yayınlanmaya başlayan Vicdan dizisinin oyuncu kadrosunda da yer alan Bensu Soral Boynu Bükükler isimli dizinin başrol oyuncularından birisi oldu. 2015 yılında Bensu Soral Tatlı Küçük yalancılar isimli dizide Aslı karakterini başarıyla canlandırdı. 2016 yılında ise İçerde isimli dizide Aras Bulut İynemli’nin başrolü oynadığı dizide Melek karakterini canlandırmış ve herkesin tanıdığı bir isim olmuştur. Bensu Soral son olarak geçtiğimiz yıl vizyona giren Organize İşler Sazan Sarmalı filminde oynamıştı. Bensu Soral 2019 yılında çekimlerine başlanan Mesti Aşk filminde bakalım hangi karakteri canlandıracak.

Parsa Pirouzfar

Parsa Pirouzfar oyuncu 1972 yılında İran’da doğdu. Yakışıklı oyuncunun ünü sınırları aştı. Daha önceden Inja Bedeoone Man flminde rol alan Parsa Pirouzfar şimdi de Türkiye de vizyona girecek olan Mesti Aşk filminde rol alacak. Parsa Mesti Aşk filminde Mevlana’yı canlandıracak. İran sinemasının önemli yönetmenlerinden Hassan Fathi’nin yöneteceği filmde rol alacak olan Parsa Pirouzfar Türkiye de de bu film sayesinde meşhur olacaktır.

Shahab Hosseini

Shahab Hosseini şöyle okunuyor Şahap Hüseyni. İranlı aktör 1974’te Tahran’da doğdu. Tahran Üniversitesi’nde Psikoloji okurken okulu bıraktı ve radyolarda çalıştı. Dizilerde küçük roller alınca da bu sektöre yöneldi. Asghar Farhadi filmleriyle meşhur oldu tanındı  2008 yapımı Elly Hakkında filminde ve 2011’deki Bir Ayrılık filminde rol aldı. İki yıl önce The Salesman filmiyle Cannes Film Festivali’nde en iyi erkek oyuncu ödülünü kazandı. Mesti Aşk filminde de Şems karakterine hayat verecek.

Mesti Aşk Oyuncu kadrosu karakterleriBoran Kuzum

Boran Kuzum 1992 Ankara doğumludur. Boran Kuzum İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Sahne Sanatları Bölümü Tiyatro Anasanat Dalı’nda eğitim almıştır. İlk kez  2015 senesinde Analar ve Anneler dizisiyle sektöre atılmış ve sonrasında bir çok dizi filmde rol almıştır. Muhteşem Yüzyıl Kösem,Vatanım Sensin, Cingöz Recai,Şahin Tepesi ve Hakan Muhafız filmlerinde ve dizilerinde rol aldı.

Selma Ergeç

Selma Ergeç, 1978 Almanya doğumludur. 1998’de Münster Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde eğitime başladı. Üniversite eğitiminin üçüncü yılında Türkiye’ye gelip staj yaptı. Bu sırada okulundan bir senelik izin alan Ergeç, Böyle Mi Olacaktı isimli dizide rol alarak oyunculuğa adım attı. 2000’de Uğurkan Erez Ajans’ta mankenlik ve foto modellik yapmaya başladı. Aynı yıl Emre Altuğ’un Gidecek Yerim mi Var isimli şarkının klibinde oynadı. 

Tıp fakültesini yarıd abırakıp Fernuniversitaet Hagen’de psikoloji ve felsefe eğitimi almaya başladı. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde bir yıl boyunca misafir öğrenci olarak yer aldı. Selma Ergeç, İngiltere’de drama eğitimi de aldı. Selma Ergeç’in rol aldığı dizi filmlerin hepsini yazamasakta çünkü oldukça fazlalar. Senin Hikayen, Gönül İşleri, Kırımlı, Kanlı Girdap, Vatanım Sensin ve Yaşamayanlar dizi filmlerinde rol aldı.

Burak Tozpokaran

Burak Tozkoparan 1992 İstanbul doğumludur. Persona Sanat ajansına kayıtlı olarak çalışan Burak Tozkoparan daha önce bazı dizi filmlerde rol aldı. Yakışıklılığı ile de son dönemin aranan oyuncuları arasında yer alıyor. Paramparça ilk dizisi olurken, Hesapta Aşk, Kırgın Çiçekler, Sesinde Aşk Var ve Tek Yürek dizi filmlerinde rol aldı. Oyuncunun instagram hesabını takip etmek isteyenler için ; https://www.instagram.com/buraktozkoparan/?hl=tr

Mesti Aşk filminin konusu nedir:

Mesti Aşk filmi gerçekten yaşanmış bir hikaye dayanıyor. Mevlana Hazretlerinin hayat hikayesinden yola çıkılarak güzel bir dille onun yaşantısını kaleme alan Mesti Aşk filmi çok güzel bir bakış açısıyla Mevlana Hazretlerinin yaşantısını gözler önüne serecek. Kitaplardan okuduğumuz, adından sıkça bahsedilen Mevlana’nın gerçek yaşam öyküsünün anlatılacağı Mesti Aşk filminin oldukça ilgi göreceğini, hem ülkemizde hem de İranlı yönetmen tarafından çekilecek olduğu için İran’da ve tüm Avrupa’da gösterime girecek olan Mesti aşk filmi bakalım izleyiciden ilgi görecek mi?

Mesti Aşk filminin oyuncuları kimlerMesti Aşk filminde hangi oyuncular yer alıyor?

Mesti Aşk filminde erkek baş rolde oynayan İbrahim Çelikkol, kadın başrolde Hande Erçel ve kadın yardımcı rolde Bensu Soral gibi çok önemli oyuncular yer alıyor. Elbette bu saydığımız isimlerden çok daha fazla oyuncu Mesti Aşk filminde yer alacak ancak ilk belli olan ve baş rollerde oynaması beklenen oyuncular hem güncel hem de kamera önünde sürekli deneyimli olan başroller olduğu için sizlere öncelikle bu oyuncuları kısaca tanıtmak istedik. Mesti Aşk filmine yeni giren oyuncular oldukça buraya yazacağız ve kadroyu güncelleyeceğiz.

Mesti Aşk filminin vizyon tarihi ne zaman?

Mesti Aşk filminin çekimleri Ekim ayının 9’unda başladı. Deneme çekimleri yapılan dizinin tüm kadroyla çekimlerini Kasım ayı sonuna kadar bitirmesi bekleniyor. Kasım Ayı sonunda biten Mesti Aşk filminin çekimleri sonrasında montaj çalışmaları ve sinema severler ile buluşması ise 2020 yılını bulacak. Tahminimize göre 17 Ocak 2020 tarihinde vizyona girmesini beklediğimiz Mesti Aşk filminin kesinleşen tarihini ve afişini buraya daha sonra ekleyip sayfamızı güncelleyeceğiz.

Mesti Aşk filminde hangi oyuncular var konusu neMesti Aşk filmi nerede çekiliyor?

Mesti Aşk filminin çekildiği yer neresi nerede çekiliyor sorusu da oldukça merak uyandıracak eminiz. Hem Konya ilimizde hem de İstanbul’da çekimleri yapılacak olan Mesti Aşk filminin çekimleri başlayınca daha detaylı şekilde Mesti Aşk filmi nerede çekiliyor sorusuna cevap yazacağız. Mesti Aşk filminin fragmanı çıkar çıkmaz buraya ekleyeceğiz. Mesti Aşk filmiyle ilgili detaylı bilgileri size yazmaya devam edeceğiz. Lütfen sayfayı ara sıra yenileyiniz.

Sizlerde Mesti Aşk filmi hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. Anonim dedi ki:

    Hande erçele bu rol çok yakışmış