Merve Yıldırım Benden Söylemesi Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Merve Yıldırım Benden Söylemesi Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? Fox TV nin sevilen haftasonu programı Benden Söylemesi 14 Haziran pazar günü sezon finali yaparak ekranlara mola veriyor. Benden Söylemesi programının sunuculuğunu üstlenen Merve Yıldırım seyirci tarafından çok beğeniliyor. Sunumu haber yorumları ile samimi bir ortamda yapılan Benden Söylemesi programı pazar günü sezon finali yaparak kendini bir süre özlettirecek.

Merve Yıldırım Benden Söylemesi Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak

Merve Yıldırım Benden Söylemesi Sezon Finali Yaptı

Merve Yıldırım’ın sunuculuğunu üstleneceği Benden Söylemesi programında hayatın her kademesine dokunuluyor. Modadan astrolojiye, sağlıktan magazine sinemaya ve hava durumuna kadar her konuda bilgi veriliyor. Haftanızı güzel bir şekilde planlamak için Benden Söylemesi programı pazar günlerinize fikirler sunuyor.

Benden Söylemesi programı sunuculuğunu Merve Yıldırım yaparken programda ünlü astrolog Hande Kazanova hem burçlarınızı yorumluyor hem de altın fiyatları ile yatırım önerilerinde bulunurken yemek tarifleriyle mutfağınızda harikalar yaratmanızı sağlıyor. Böyle güzel ve sevilerek izlenen bir programda sezon sonu yaklaştığı için sezon finali yapmak zorunda kalıyor. Benden Söylemesi programı çalışanlarının da kısa bir tatile ihtiyacı var diyerek 14 haziran pazar günü sezon finali yapıyor.benden söylemesi yeni sezonu ne zaman

Merve Yıldırım Benden Söylemesi Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Merve Yıldırım’ın sunuculuğunu üstlendiği Benden Söylemesi programının yeni sezonu Eylül 2020 tarihinde başlayacaktır. Eylül ayının muhtemelen ilk haftasında yayına başlayacak olan Benden Söylemesi programı yeni sezonunun başlama tarihi netleşince konumuza ekleyeceğiz.

Fox Tv Benden Söylemesi Sunucusu Merve Yıldırım Kimdir?

Merve Yıldırım 1987 İstanbul doğumlu. Maltepe Üniversitesi mezunu olan Merve Yıldırım lise 2den beri bu mesleğin içerisinde. Radyo Televizyon meslek lisesinde okuduğu için lisede stajını Atv Haber’de yaptı. Bu dönemde hem diksiyon hem de İngilizce eğitimi aldı.  Sonrasında Star Tv Magazin Servisinde muhabir olarak çalışmaya başladı. Kanal D Magazin ve TRT Müzik ile sunuculuk ve spikerlik yapmaya devam etti. merve yıldırım benden söylemesi programı yeni sezon

Merve Yıldırım önünde yazılar olmadan haberi doğaçlama olarak anlattığını söylüyor. Bu onun iletişim gücünü gösteriyor aslında. Fox Haber Merkezi’nde Fatih Portakal, İsmail Küçükkaya, Murat Güloğlu ve Gülbin Tosun’un sunduğu haber programlarında canlı bağlantılar ile haber sunumu yapmıştı. Merve Yıldırım 8 yılı aşkın bir süredir muhabirlik yapıyor ve haberlerin doğru aktarılması için elinden geleni yapıyor. Mesleğini en güzel ve verimli şekilde yapmaya çalışan Merve Yıldırım şimdi de Benden Söylemesi programını sunuyor ve çok beğeniliyor.

Etiketler