Merve Honca Kimdir? Kraliçe Dizisi Simay (Burak’ın partneri)

25.02.2023
19

Merve Honca kimdir? Kraliçe dizisi Simay karakterini yakından tanıtacağız. Yapımcılığını Mednova’nın üstlendiği Kraliçe dizisi Queen Sugar isimli yabancı diziden uyarlanmıştır. Yönetmen koltuğunda Cevdet Mercan’ın oturduğu Kraliçe dizisi Simay karakterine oyuncumuz Merve Honca hayat vermektedir. Bizlerde bu konumuzda Kraliçe dizisi Simay karakterini ve Simay karakterini canlandıracak olan oyuncumuz Merve Honca’yı yakından tanıyacağız.

Kraliçe Dizisi Simay Karakteri Kimdir?

Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Kraliçe dizisi Simay, dizinin önemli karakterlerinden biridir. Simay karakteri, Ateş’in takım arkadaşı Burak ile sevgilidir. Ancak Simay ve Burak çiftinin bu mutlu ilişkileri İpek yüzünden bozulacaktır. Kraliçe dizisinin önemli karakterlerinden biri olan Simay karakterine ise oyuncumuz Merve Honca hayat verecektir.Kraliçe Dizisi Simay kimdir (Burak’ın partneri)

Kraliçe Dizisi Simay Kimdir?

Burak’ın partneri Simay karakterini oyuncumuz Merve Honca canlandıracaktır. İzleyiciler Simay karakteri kadar bu karakteri canlandıran oyuncumuzu da merak etti. Bizlerde Merve Honca kimdir? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Kamera karşısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Merve Honca Kimdir?

25 Ağustos 1998 yılında dünyaya gelen Merve Honca, İstanbul Kültür Üniversitesi Sinema Ve Televizyon Bölümünden mezun olmuştur. Üniversiteden mezun olduktan sonra Ekol Oyunculuk Yönetimi, 23 CRAFT gibi kurumlarda staj eğitimini tamamlamıştır. Senaryo yazarlığı kursları alan oyuncumuz kamera karşısına ilk defa 2022 yılında Prestij Meselesi filmi ile geçmiştir. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan Merve Honca Felix Menajerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır.Merve Honca Kraliçe Dizisinde Simay rolünde

Merve Honca Yer Aldığı Diziler

Prestij Meselesi filmiyle sektöre adım atan ve oyunculukla tanışan Merve Honca, daha önce herhangi bir dizide yer almıştır. Genç oyuncumuz Merve Honca’nın yer aldığı ilk dizi projesi Kraliçe olmuştur. Merve Honca, Kraliçe dizisinde hayat verdiği Simay karakteriyle dizi oyunculuğuna adım atmıştır.

Merve Honca Resmi İnstagram Hesabı

Sektörde yeni olan oyuncumuz Merve Honca, resmi Instagram hesabından sık sık paylaşım da bulunmaktadır. Instagram’da 41 gönderisi ve yaklaşık 2 bin takipçisi bulunan Merve Honca’nın resmi Instagram hesabı: @mervehonca

Merve Honca Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Sektörün yeni yüzlerinden olan güzel oyuncumuz Merve Honca evli değildir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan Merve Honca sektörde yeni olduğu için daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır. Bundan dolayı da oyuncumuz Merve Honca’nın hayatında bilinen biri yoktur.

Kraliçe Dizisi Simay – Merve Honca Kıyafetleri

Güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çeken Merve Honca, kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyi yakıştı biridir. Merve Honca oldukça tarz parçalar seçmektedir. Bizler de ilerleyen günlerde güzel oyuncumuz Merve Honca’nın Kraliçe dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini, elbiselerini ve kullandığı aksesuarlarını marka- fiyat bilgisi vererek detaylı bir şekilde sayfamıza ekleyeceğiz.

Merve Honca kimdir? Kraliçe dizisi Simay karakterini yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..