Merve Boluğur Yeni Dizisi Var mı, Ne Zaman Başlayacak? 2021-2022

Yaptığı paylaşımlarla sürekli gündemde olan güzel oyuncumuz Merve Boluğur hepimizin bildiği gibi ekranlara bir süre ara vermişti. Bizde sizlere yeni sezonda ekranlara dönmeye hazırlandığını söyleyen güzel oyuncumuzun, herhangi bir projeyle anlaşma sağlayıp sağlamadığını açıklayacağız. Merve Boluğur Yeni Dizisi Var mı, Ne Zaman Başlayacak? 2021-2022 Merve Boluğur Yeni Dizi projesi hakkında detaylar burada..

Merve Boluğur Kimdir?

16 Eylül 1987 yılında İstanbul da dünyaya gelen oyuncu, Kadir Has Üniversitesinin hazırlığında kalmış ve bırakmıştır. Kamera karışısına ilk defa 2005 yılında Cornetto reklamıyla geçen oyuncumuz profosyenel oyunculuğa 2006 yılında Keloğlan Karaprense Karşı sinema filmi ile geçmiştir dizide hayat verdiği Birgül karakteriyle büyük beğeni toplayan oyuncumuz aynı yıl Acemi Cadı dizisinde başrol olarak yer almaya başlamıştır. 2006-2007 yıllarında dizide hayat verdiği Ayşegül karakteri sayesinde adını herkese duyuran oyuncumuz bugüne kadar birçok başarılı projede yer almıştır. 2014-2016 yıllarında Maybelline New York markasının reklam yüzü olan oyuncumuz birçok kategoride de ödüller almıştır ve 2018 yılının Mart ayında “Merve Boluğur” adlı kozmetik markasını kurmuştur.

Merve Boluğur Rol Aldığı Diziler

Merve Boluğur Yeni Dizisi nedir 2021-20222006-2007 Acemi Cadı Ayşegül
2007 Aşk Yeniden Eylül
2009 Kül ve Ateş Hayal İsfendiyar
2010-2011 Küçük Sırlar Ayşegül Yalçın
2011-2013 Kuzey Güney Zeynep Çiçek
2013-2014 Muhteşem Yüzyıl Nurbanu Sultan
2017 İçimdeki Fırtına Ezgi Kara Bademli

Merve Boluğur Yeni Sezonda Hangi Dizide Oynayacak?

Kariyerinde ki asıl çıkışı ilk yer aldığı Acemi Cadı dizisiyle ve Muhteşem Yüzyıl dizisinde ki performansıyla yakalayan güzel oyuncumuz sosyal medyada yaptığı her paylaşımla gündem olmaktadır. Hepimizin bildiği gibi yaklaşık olarak 4 yıldır setlerden uzak olan oyuncumuz, izleyici karışısına 4 yıldır çıkmazken bile en çok konuşulan isimlerin başında geliyor. Setleri çok özlediğini söyleyen oyuncumuz, sete verdiği arayı bitireceğini ve yeni sezonda izleyicilerin karışısına sürpriz bir şekilde çıkacağını söylemişti. Ancak oyuncumuz, uzun bir süre ekranlarda yoktum, içime sinen ve uzun soluklu bir işte yer almak istiyorum diyerek gelen teklifleri titizlikle değerlendirdiğini belirtmiştir ve oyuncumuzun bu yüzden kesinleşen bir projesi yoktur.

Merve Boluğur 2021-2022 Projesi Belli Oldu Mu?

Kamera karşısına en son 2017 yılında İçimde Fırtına dizisiyle geçen oyuncumuz dizide başrol olarak yer almıştı, ancak dizi beklenen reytingleri alamayınca 6. bölümde ekranlara veda etmişti ve oyuncumuz da İçimdeki Fırtına dizisiyle beraber setlere ara vermişti. Yaklaşık 4 yıldır ekranlarda görmeyi özlediğimiz güzel oyuncu, geçtiğimiz günlerde bir Youtube kanalı açmıştır ve ordan sevenlerinin sorularını cevaplayarak onların karışısına çıkmaktadır. Söylediği her sözle gündem de olan oyuncumuz setlere verdiği arayı bitireceğini söylemişti. 2021-2022 sezonlarında bizlerin karışısında olacağını söyleyen oyuncumuz, uzun sürecek bir işte yer almak istediğini söylemiş ve bu yüzden gelen teklifleri büyük bir titizlikle incelediğini belirtmişti. Yeni sezonda bizlerin karışısında olmaya hazırlanan oyuncumuzun bundan dolayı 2021-2022 projesi henüz kesinleşmemiştir. Oyuncumuz herhangi bir proje ile anlaşma sağladığı zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Merve Boluğur Yeni Dizisinde Kiminle Oynayacak?

Merve Boluğur 2021-2022 Dizisi ProjesiEn son yer aldığı İçimdeki Fırtına dizisinde Yusuf Çim,Gizem Karaca,Burak Yamantürk,Tarık Papuççuoğlu, Levent Can, Alper Kut,Servet Pandur,Burak Can,Nazmi Kırık,Ceren Benderlioğlu, Mehmet Özgür, Hatice Aslan gibi başarılı oyuncular Merve Boluğur’a eşlik etmişti. Güzel oyuncumuz henüz gelen teklifleri değerlendirdiği için yeni sezon projesi kesinleşmemiştir. Bu yüzden kimlerle birlikte rol alacağı da belli değildir. Oyuncumuzun yeni sezon projesi belli olduğu zaman, bizde sizlere oyuncumuzun kimlerle birlikte rol alacağından bahsedeceğiz.

Merve Boluğur Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncumuz 24 Ağustos 2015 tarihinde şarkıcı Murat Dalkılıç ile dünya evine girmişti ancak çift anlaşamayarak 11 Eylül 2017 tarihinde boşanmıştır. Geçtiğimiz yaz sosyal medyadan tanıştığı Burak Dayı ile bir süre birlikte olduktan sonra yollarını ayıran oyuncumuzun hayatında şuan bilinen biri yoktur.

Merve Boluğur Resmi İnstagram Hesabı

Yaptığı paylaşımlarla sürekli gündemde olan güzel oyuncumuz sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından sık sık paylaşım yapan oyuncumuz instagramda 352 gönderisi ve 3,7 milyon takipçisi vardır. Merve Boluğur’un resmi instagram hesabı: @mervebolugur Merve Boluğur 2021-2022 Yeni Sezon Dizisi ne zaman

Merve Boluğur Kıyafetleri Elbiseleri

Oyuncumuz sadece yaptığı paylaşımlarla yada özel hayatıyla değil tarzıyla da merak edilip ilgi odağı olmaktadır. Duru güzelliği ve kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biri olan Merve Boluğur’un sevenleri de oyuncumuzun giydiği kıyafetleri ve kullandığı aksesuarları merak edip araştırmaktadır. Bizde sizler için oyuncumuzun özel hayatında ve yeni sezonda yer alacağı dizide giydiği kıyafetleri, kullandığı aksesuarları marka ve fiyat belirterek sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizlere ekranlarda görmeyi özlediğimiz güzel oyuncu Merve Boluğur’un yeni sezon projesinin belli olup olmadığından bahsettik. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri bize yorum kısmından iletebilirsiniz. Merve Boluğur Yeni Dizisi ile 2021-2022 yeni sezonda ekrana gelince sizlerle paylaşacağız.

Etiketler