Menajerimi Ara Zeynep Kimdir? (Melodi Özkazanç)

28.11.2020
524

Aldığı reytinglerle günden güne yükselişte olan, Star Tv’nin sevilen dizisi Menajerimi Ara her hafta yeni bir olayla gündeme geliyor. Geçen hafta hepimizin bildiği üzere Dicle işten kovulmuştu ve yerine alınan yeni asistan Sevinç merak konusu olmuştu. Bu hafta ise merak edilen isim Zeynep oluyor. Her hafta birbirinden başarılı ünlü isimleri konuk eden dizi de bu hafta hepimizin yeni duyduğu bir isim var; Zeynep karakteri. Bizde sizler için “Menajerimi Ara Zeynep Kimdir?” “Zeynep karakterine hayat veren oyuncu kimdir?” Sorularına yanıt vermeye çalıştık.Menajerimi Ara Zeynep Karakteri

Menajerimi Ara Zeynep Karakteri

Diziye bu hafta yeni katılan ve oldukça merak edilen Zeynep Karakterinin konuk oyuncu olarak diziye katıldığını biliyoruz fakat henüz nasıl bir rol de olacağını bilmiyoruz. Resmi sitelerden herhangi bir açıklama yapıldığında, bir bilgiye ulaştığımızda bunu sizlerle paylaşacağız. Zeynep karakteri için bizi takipte kalabilirsiniz.

Menajerimi Ara Zeynep Kimdir?

Menajerimi Ara Zeynep KimdirMenajerimi Ara adlı dizide Zeynep Karakteri kadar, bu karaktere hayat veren oyuncumuzda oldukça merak edildi. “Menajerimi Ara Zeynep Karakterine Hayat Veren Oyuncu Kimdir?” Sorusu son günlerde oldukça merak edildi ve bu karaktere hayat veren güzel oyuncu araştırılmaya başlandı. Bizde sizler için Zeynep Karakterine hayat veren güzel oyuncumuz Melodi Özkazanç’ı tanıtacağız.

Melodi Özkazanç Kimdir?

Melodi Özkazanç kimdirMelodi Özkazanç, 28 yaşındadır. 12 Ocak 1992 yılında dünyaya gelmiştir. Dokuz Eylül Üniversitesi Oyunculuk bölümünden mezun olmuştur. Eskişehir  Şehir Tiyatroları Gençlik Sahnesinde oyunculuk yapan oyuncu “Morfin Tadında, İnsanlık Sos ” gibi birçok tiyatro oyununda rol almıştır. 20. Uluslararası İzmir kısa film festivaline katılmış ve “İlga” isimli kısa filmde oynamıştır. Ayrıca “Gerisi Önemli Değil” adlı kısa filmde de rol almıştır. Drama eğitimleri de veren oyuncumuz Melodi Özkazanç bir menajerlik oyuncusudur.

Melodi Özkazanç’ın Rol Aldığı Diziler

Güzel oyuncu sektörde henüz çok yeni olduğu için daha önce bir dizide rol almamıştır. İlk televizyon tecrübesine başarılı dizi Menajerimi Ara‘da başlamıştır. Umarım güzel oyuncuyu bundan sonra ekranlarda daha sık görürüz. Kendisine bundan sonraki projelerinde başarılar diliyoruz.

Melodi Özkazanç’ın Resmi İnstagram Hesabı

Melodi Özkazanç'ın Resmi İnstagram HesabıGüzel oyuncu Melodi Özkazanç sosyal medyayı aktif kullanmakta ve sık sık paylaşım yapmaktadır. Oyuncumuz Melodi Özkazanç’ın resmi instagram hesabında 51 gönderisi ve 1031 takipçisi vardır. Takipçi sayısı günden güne artış göstermekte olan oyuncumuzun resmi instagram hesabı ise: @melodiozkazanc ‘tır.

Menajerimi Ara Zeynep Kimdir? Bu karaktere hayat veren güzel oyuncu Melodi Özkazanç kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizi ve filmde rol almıştır? Gibi sorulara sizler için yanıt veremeye çalıştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Görüş ve düşüncelerinizi de bizlerle paylaşırsanız çok seviniriz. Menajerimi Ara dizisi oyuncuları kadrosu konusu hakkında merak ettiklerinizi burada bulabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.