Menajerimi Ara Yeni Sezon Olacak mı? 2. Sezon Devam Eder mi?

31.01.2021
131

Star Tv’nin sevilen dizilerinden biri olan Menajerimi Ara dizisinin izleyicileri, dizinin 2. sezonda olup olmayacağını merak etmiş ve araştırmaya başlamıştır. Bizde sizler için Fransız yapım Dix pour cent dizisinden uyarlanan Menajerimi Ara dizisinin önümüzde ki sezon ekranlarda olup olmayacağından ve dizinin final mi yoksa sezon finali mi yapacağından bahsedeceğiz.

Menajerimi Ara 2. Sezon Olacak Mı?

Menajerimi Ara Yeni Sezon Olacak mıHer Pazar Star Tv de izleyicilerle buluşan dizi 25 Ağustos 2020 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Dizi ilk bölümlerinde oldukça ilgi görmüştü ve reyting sıralamalarında üst sıralarda yer almaktaydı, ancak daha sonra tv de oldukça iddialı dizilerin yer almasından dolayı dizinin reytinglerinde düşüş yaşanmıştır. Yapımcılar ise bu durum karşısında dizinin gününü değiştirmiş ve Salı gününden Pazar gününe alınmıştır. Bu durum işe yaramıştır ve sevilen dizi tekrar aldığı reytinglerle adından sıkça söz ettirmiştir. Dizi şuan güzel bir başarı yakalamıştır ve bu şekilde ilerlerse 2. sezon da ekranlarda olmaya devam edecektir.

Menajerimi Ara 2022-2023 Yeni Sezonda Olacak Mı?

Her hafta birbirinden ünlü isimleri konuk eden dizi alışılmış senaryoların dışına çıkmış ve büyük ilgi görmüştür. Sosyal medyada da en çok konuşulan dizilerden biri olan Menajerimi Ara dizisi şuan güzel bir başarı yakalamış ve kendini izleyiciye sevdirmeyi başarmıştır. Dizinin başrol oyuncuları Ahsen Eroğlu ve Deniz Can Aktaş’ın uyumda dizinin reytinglerinde büyük etkisi vardır. Ay Yapım imzalı dizi bu başarıyla devam ederse 2022-2023 sezonunda da yine bizlerin karşısında olacaktır.

Menajerimi Ara Bitecek Mi?

Menajerimi Ara 2. Sezon Devam Eder miYönetmen koltuğunda Deniz Çelebi Dikilitaş’ın oturduğu dizi, başarılı oyuncu kadrosu ve senaryosu sayesinde büyük ilgi görmüştür. Pazar günlerinin sevilen dizisi Menajerimi Ara bu başarıyla ilerlerse önümüzde ki sezon ekranlarda olmaya devam edecektir. Her hafta merakla izlenen dizi geniş izleyici kitlesine sahiptir, bu kitle diziyi severek izlemekte ve ilgiyle takip etmektedir. Dizi kendini bu kadar sevdirmişken bitmesi gibi bir durum söz konusu olamaz. Yani Star Tv’nin sevilen dizisi Menajerimi Ara bu sezon bitmeyecektir.

Menajerimi Ara Final Mi Yapacak?

Pazar günlerinin sevilen dizisi, yayınlandığı günden beri büyük ilgi görmüştü ve reyting sıralamalarında üst sıralarda yer almaktaydı ancak daha sonra dizinin reytinglerinde düşüş yaşanmıştır. Bunun üzerine gün değişikliğine gidilmiştir ve bu durum işe yaramış, dizi tekrar aldığı reytinglerle yükselişe geçmiştir. Şuan güzel bir başarıyla ilerleyen dizi, bu sezon final yapmayacaktır. Dizinin biteceği ve final yapacağı hakkında ki söylentiler doğru değildir. Dizi eğer başrol oyuncularını kaybetmezse önümüzde ki sezon devam edecektir.

Menajerimi Ara Final Mi, Sezon Finali Mi Yapacak?

Menajerimi Ara Yeni 2. Sezon Devam edecek miAy Yapım imzalı dizinin senaryosunu Ekin Atalar kaleme almaktadır. Güçlü oyuncu kadrosuyla büyük ilgi gören dizi, yayınlandığı gün sosyal medyada trend olmayı başarmaktadır. Geniş izleyici kitlesine sahip olan dizi bu yıl final yapmayacaktır. Dizi bu başarıyla ilerlerken final gibi bir durum söz konusu olamaz ve 2021 yılının Haziran ayında sezon finaline giden dizi önümüzde ki sezon kaldığı yerden devam edecektir.

Bu konumuzda sizlere her Pazar Star Tv ekranlarında izleyicilerle buluşan Menajerimi Ara dizisinin yeni sezonda ekranlarda olup olmayacağından ve dizinin final mi yoksa sezon finali mi yapacağından bahsettik. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.