Menajerimi Ara Sevinç Kimdir? Yeni Asistan (Ayşe Köksal)

Başarılı oyuncu kadrosu ve farklı senaryosuyla günden güne yükselişte olan, Star Tv’nin sevilen dizisi Menajerimi Ara‘da son dakika senaryo değişikliği oldu. Dizinin başrol oyuncusu Dicle karakterine hayat veren Ahsen Eroğlu’nun koranavirüse yakalanması sonucunda senaryo da ve oyuncularda değişikliğe gidildi. Dicle karakterinin işten kovulması üzerine yeni bir asistan alındı. Ve büyük bir hızla bu yeni asistanın kim olduğu araştırılmaya başlandı. Bizde sizler için yeni asistan Sevinç kimdir? Bu karaktere hayat veren oyuncu kimdir? Sorularını cevapladık.Menajerimi Ara Sevinç Kimdir

Menajerimi Ara Sevinç Karakteri

Daha önce 7. bölümde karşımıza çıkan oyuncu, tekrar dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Daha öncede Dicle’nin istifası üzerine ajansa yeni alınan asistanı canlandırmıştı. Fakat sonra Dicle’nin istifasını geri çekmesi üzerine ajanstan ayrılmak zorunda kalmıştı. Dicle Sevinç’e, ona uygun bir iş bulduğunda haber vereceğini söylemişti. Şimdi ise Dicle’nin kovulması üzerine Feris’in yeni asistanına hayat verecektir. Sevinç karakteri; işleri çabucak çözebilen, başarılı bir asistandır.

Menajerimi Ara Sevinç Kimdir?

Menajerimi Ara Sevinç KarakteriGüzel oyuncu Ayşe Köksal’ın hayat verdiği Sevinç karakteri son günlerde herkes tarafından araştırılıyor ve oldukça merak ediliyor. Aldığı reytinglerle yükselişte olan dizinin yeni asistanına hayat veren güzel oyuncumuz Ayşe Köksal da, en az Sevinç kadar merak edilmiş ve araştırılmıştır. Şimdi gelin birlikte güzel oyuncumuz Ayşe Köksal‘ı tanıyalım.

Ayşe Köksal Kimdir?

24 yaşında ki oyuncu 1996 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. Tiyatro eğitimlerini de yine Doğduğu şehirde, İstanbul’da almıştır. Sektörde çok yeni olan güzel oyuncu hakkında fazla bir bilgi bulunmamaktadır. Edindiğimiz bilgilere göre, daha önce “Robot Pinokyo” isimli çocuk tiyatro oyununda, “Kralın Altınları” gibi oyunlarda oynamıştır. Aynı zamanda güzel oyuncunun “Ellerimdeki Kan” isimli bir remix paçası da vardır.Ayşe Köksal Kimdir

Ayşe Köksal Yer Aldığı Diziler

Sektörde çok yeni olduğu için daha önce ekranlarda görmediğimiz güzel oyuncunun ilk profesyonel dizisi Menajerimi Ara’dır. Bu dizi ile oyuncumuzun yapımcılar tarafından dikkat çekeceğini ve daha büyük projelere de adını yazdıracağını düşünüyoruz. Güzel oyuncuya bundan sonra ki projelerinde başarılar dileriz.

Ayşe Köksal Resmi İnstagram Hesabı

Ayşe Köksal Resmi İnstagram HesabıGüzel ve başarılı olduğunu düşündüğümüz Ayşe Köksal sosyal medyada çok sık paylaşım yapan ve sosyal medyayı aktif olarak kullanan güzel oyuncunun, 142 gönderisi ve 1540 takipçisi vardır. Ayşe Köksal’ın resmi instagram hesabı ise: @aysekoksaln ‘dır.

Sizler için Menajerimi Ara dizisinin yeni oyuncusu Sevinç kimdir ? Sevinç karakterine hayat veren oyuncu kimdir? Sorularına yanıt vermeye çalıştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri bize yorum kısmından iletebilir, görüş ve düşüncelerinizi de bizimle paylaşabilirsiniz.  Menajerimi Ara dizisi oyuncuları kadrosu konusu hakkında merak ettiklerinize ise burada bulabilirsiniz.

Etiketler