Menajerimi Ara Reyting Sonuçları Nasıl? Dizi İzlendi mi Tutuldu mu?

Star TV ekranlarında 25 Ağustos 2020 Salı günü ilk bölümü ile ekrana gelen Menajerimi Ara dizisi nasıl bir reyting sonucuna ulaştığı AB ve Total reyting sıralaması nasıl oluştu detayları ile sayfamızda sizlere sunacağız. İlk bölümü ile oldukça beğenilen Menajerimi Ara dizisinin reyting sonuçları resmi olarak açıklanır açıklanmaz güncel olarak sayfamıza eklenmeye devam edecek.

Menajerimi ara 2. bölüm reyting sonuçları 1 Eylül Salı

Menajerimi ara dizisi 2. bölüm reyting sonuçlarıMenajerimi ara dizisi ikinci bölümüyle 1 Eylül Salı günü Star TV’de devam etti. Salı günleri sezon dizileri de yayın hayatına başladı ve menajerimi ara dizisine Hekimoğlu ve baraj gibi dizilerde rakip olarak geldi. Güçlü rakiplerine karşı oldukça iyi bir reyting oranı alan menajerimi ara 4.90 oranındaki Total reyting ile haftanın en çok izlenen dizisi olmayı başardı.

Manajerimi ara reyting sonuçları ab ve totalMenajerimi Ara dizisi reyting sonuçları

Menajerimi Ara dizisi Star TV ekranlarında 25 Ağustos’ta ilk bölümüyle yayınlandı. Yaz ekranında salı günleri herhangi bir dizi yayınlanmıyordu. Bu nedenle ilk bölümü ile ciddi bir izlenme oranına ulaşacağını düşünüyoruz. Salı günü yayınlanmaya başlayan Menajerimi Ara dizisinin resmi reyting sonuçları çarşamba günü açıklanıyor. Çarşamba günü saat 10.00 itibari ile açıklanacak olan resmi Reyting sonuçlarını her hafta sizlere duyurmaya devam edeceğiz.

Menajerimi Ara dizisi 1. bölüm reytingleri 25 Ağustos salıMenajerimi ara reyting sonuclari

25 Ağustos salı günü ilk bölümü ile ekrana gelen Menajerimi Ara dizisinde Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu gibi oldukça başarılı isimlerin yanı sıra Deniz Can Aktaş, Yaprak Medine, Pınar Ünsal, Nazlı Senem Ünal gibi başarılı oyuncular da yer alıyor. Menajerimi Ara dizisinin 1. Bölüm reyting sonuçları nasıl olacak yeteri kadar reyting alacak mı yoksa kısa sürede erken final yapar mı gibi merak edilen sorulara her hafta bu sayfada cevap vermeye çalışacağız.

Manajerimi ara dizisi reyting sonuçlarıMenajerimi Ara dizisi 2. bölüm reytingleri 1 Eylül 2020 salı

Menajerimi Ara dizisi ilk bölümün ardından ikinci bölümü ile 1 Eylül Salı günü kaldığı yerden devam edecek. İlk haftalarda dizilerin aldığı reytingler oldukça önem arz ediyor. Bu yüzden Menajerimi Ara dizisinin ilk 3 haftalık reyting başarısı dizinin ömrünü de belirleyecek görünüyor. Çünkü yeni sezonda dizilerin başlaması ile birlikte reytingler kesinleşiyor ve dizlerin ömrü belirleniyor. Menajerimi Ara dizisi yeterli oranda reyting almaya devam ederse sezon boyunca devam edecek, ancak yeterli reytingler alınamazsa kısa sürede erken final haberi beklenebilir.

Menajerimi Ara dizisi erken final yapar mı?

Elbette yeni başlamış bir dizi hakkında geleceğe yönelik olarak kesin şekilde konuşmak doğru olmaz. Ancak gördüğümüz kadarıyla başarılı oyunculukları ve sıradışı senaryosu ile Menajerimi Ara dizisi adından söz ettirecek ve ciddi oranda izlenme oranlarına ulaşacak görünüyor. İlk 3 bölümdeki Reyting sonuçlarına bakarak Menajerimi Ara dizisinin erken final yapıp yapmayacağına kanal karar verebilir. Star tv reytingleri düşen dizilere çok fazla şans tanımıyor. Geçtiğimiz sezon pazar günleri ekrana gelen Güvercin dizisi 4 ve 5 oranında Total reyting almasına rağmen koronavirüs sonrasında dizi gözden çıkarılmış ve final bölümleri eylülün ilk haftası çekilmeye başlamıştır.

Kısacası Star TV’yi çok sabırlı bir kanal olmadığı için Menajerimi Ara dizisinin reytingleri oldukça önemli. Menajerimi Ara dizisinin alacağı düşük reytingler dizinin ömrünün kısa olmasına neden olacak. Bu yüzden izlenme oranlarının yüksek çıkması reytinglerin özellikle Total kısımda oldukça yüksek seyretmesi izleyenlerin en büyük umudu.Manajerimi ara dizisi reytingleri

Sizlerde Menajerimi Ara dizisinin reytingleri hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir, Menajerimi Ara dizisinin AB ve Total reyting sıralamasını her hafta sizlerle paylaştıktan sonra yorumlayabilirsiniz. Şimdilik iyi seyirler dileriz.

Not: Manajerimi ara dizisi reyting sonuçları ve sıralaması ile birlikte Manajerimi ara dizisi oyuncu kadrosunu sizlere detaylı bir şekilde açıkladık. Konumuzdan takip edebilirsiniz..

Yorum yaz

16 Yorum

 1. Çok iyi bir dizi aşırı beğeniyorum umarım uzun bir süre fiNal yapmaz ayrıca deniz in oyunculuğu son derece çok iyi.

 2. Sadece bu hayatta iki dizi sevdim biride bu teşekkürler. geleceğe nasıl adım atcağımı anladım ayrıca dizinin başrolüyle soyadım aynı

 3. Nefis bir dizi oyuncular rollerine çük oturmuş sarı kız harika ilkdefa bi dizi için yorum yapıyorum üç gündür hiç sıkmadan izliyorum komik sahilerde herseferinde beni güldürmeyi başardı

 4. Avatar Allahuteala CC Cennetiyle sereflendirsin

  Esselamualeykum ve Rahmetullahu ve Berekatuhu dizioyuncu.com yonetici kardesi “yazar, senarist, yonetmen” baslikli yazimi begendiginiz icin dizioyuncu.com ailesi olarak sizlere cok tesekkur eder, Allahuteala CC sizlerden razi olsun derim 12 Temmuz 2020 Guzel Koylu dizisi icin “bizden ailemizden guzel koylu” baslikli yazdigim yazidada begenilerinizi iletmistiniz su andada bu begeni yaziniza ben yine guzel koylu dizisindeki begeninize muteakip yazdigim 13 temmuz 2020 tarihli “Allahuteala CC Cennetiyle sereflendirsin” yazimla tekrar tesekkur etmis olayim. Tekrar tesekkur ederim. “Allah CC yar ve yardimcimiz olsun” dileklerimle

 5. Avatar Yazar, Senarist, Yonetmen

  Dizi sinema film (yazi senaryo) oyuncu cast ajanslarin konu edinilerek anlatildigi “menajerimi ara” dizisinin ilk bolumunde seyrederken butun televizyonda dijital ortamda seyrettigimiz yerli dizilerin filmlerin sinamalarin gun hafta finali veya final sonrasi cikan yazilardaki yazi ve senaryolarin cok buyuk cogunlunun uzak dogu ve batili ulke menseili olmalari. ulke olarak 17 devlet ve imparatorluk kurmus dunyanin en kadim en koklu kultur ve medeniyeti sahip Turkiyenin yerli dizi film ve sinamada bize ve dunyaya bizi degilde yerli olarak cektigimiz yapimin yazisinin ve senaryosunun konusu icerigi ve yasantisinin bizden cok o yazi ve senaryoyu aldigimiz yabanci menseili ulke yazarinin karakteri ve ulke kulturunu yasantisini aksettirmesi biz dizilerimizi yerli firmalarimizla sanatcilarimizla cakiyoruz ama yasam kultur ruh bizim degil bir baskasinin ama biz birazcik rutusla bize benzeterek kendimize coluk cocuk gencligimize hatta butun dunyaya ( dunya dizi film pazarlamada 2. sirada olunca) bizmis gibi anlatiyoruz. Hen kendimize hem dunyaya bizimle alakasi olmayan baska ulkenin yasam ve kulturunu yansitan yazari ve senaristinin karakter ve kulturunu biraz rutusla sanki bimisiz gibi anlatiyoruz.
  Ulke olarak dunyanin en koklu en kadim kultur ve medeniyetine sahip ulkemizin yine dunyanin hayran oldugu gipta ve ozlemle baktigi Turk İslam kultur ahlak orf anane insanlik misafirperver yardim severligimizi yansitan yazi ve senaryolariyla yerli milli bizden yazar ve senaristlerimizin ve yazi ve senaryolarini artirmaliyiz bunun icinde İlahiyat ve Fen Edebiyat Fakultelerimize acacagimiz yazarlik senaristlik ve yonetmenlik bolumlerinde sadece ulkemizde insani degil butun dunyada okundugunda yada izlendiginde kendine baglayacak eserin akisina kendini biraktiracak surukleyici ama en onemlisi gercek bizi dunyaya Turk İslam kultur ahlak orf ve anane!eriyle dunyaya tam anlatacak kaliteli urunler verecek yetenekli yerli milli imanina inancina bagli yazar senarist ve yonetmenler yetistirmeliyiz. Bu sayede Turk İslam hem dinimizi hem ulkemizi hem kulturumuzu hem orf anane yasanti insanlik yardimsenerlik misafirperverlik … ozelliklerimizi gosterecek dunya capinda yazarlar senaristler yonetmenler ve eserler cikarmaliyiz. Dunya capinda izlenen bazi ulkelerin kral kralice ve hukumetlerinin bile siki takipcisi oldugu “Dirilis Ertugrul” “Payitaht Abdulhamit” … Dunya capinda eserler yazilar dizi film ve sinemalarimizda yerli milli tam bizden Turk İslam kultur orf adet anane tam olarak yansitan yazi ve senaryolarimizin adet, sayi, alan, konu cesitligini artirdigimiz Dunyada capinda eserlerimizi srtirmaliyiz.Dunya capinda taninan yerli milli imanli inancli yazar senarist ve yonetmenlerimiz olmali bizimde ” cagri, col aslani” gibi dunya calinda eser veren ve dunya capinda taninan Mustafa Akatlarimiz olmali

  • Yorumunuz çok güzel, dizioyuncu.com@gmail.com adresinden bize ulaşabilir misiniz? Veya telefon numaranızı yazar mısınız?

   • Avatar Allahuteaka CC Cennetiyle sereflendirsin

    Yorumumu begendiginiz icin cok tesekkur eder. Allahuteala CC sizlerden razi olmasini dilerim. Bizi yaratan, bize bu cani, bu bedeni, akli emanet eden bizim ve butun evrenin gercek sahibi olan Allahimiz bizlerden yakiti insanlar ve cinler olan Cehennem atesinden kendilerini, yakinlarini ve diger insanlari korumasini istemekte bu sebepledirki ben yazdigim yazimla kendimi ve kardeslerimi yakiti insanlar ve cinler olan Cehennem atesine girmeyelim hicbir kimsenin akli hayalinin bile ulasamadigi nimetlerle dolu Cennetlere girelim umidiyle. Bunun yaninda Hz Muhammet Mustafa (SAV) ummetine hitaben “siz insanlar icin cikarilmis hayirli bir ummetsiniz, iyiligi emreder kotulukten alikoyar Allaha iman edersiniz” Ali imran110 ve” sizden hayra cagiran, iyiligi (marufu) emreden ve kotulukten (munkerden) sakindiran bir topluluk bulunsun. Kurtulusa eren iste bunlardir” Ali imran 104. Ayeti Kerimeleri mucibince biz Hz Muhammet Mustafa (SAV) ummeti olarak. Kalbinde zerre kadar imani olan hic kimse ebedi Cehennemde kalmaz ama istegimiz Cehenneme hic ugramamak. insanlar Allaha sirk kosmak haric yaptiklari butun gunah ve hatalarina pisman olup bir daha donmemek uzere tovbe ettiklerinde (kul hakki durumunda helallik almali) tovbesini kabul edecegini gunahlarini sifirlayacagini hatta hata ve gunahina karsilik yerine telafi edecek iyilik yaptiginda eski gunahlarin sevaba bile cevirecegini bildirmekte. Bunun yaninda Allahuteala CC butun yarattiklari icindede en sevdigi kulu olan Peygamberimiz Hz Muhammet Mustafa SAV efendimiz ummetlerinin kisa sureliginede olsa Cehenneme girmemeleri ebedi Ridvan, Adn, Firdevs, Naim…Cennetlerine gitmeleri icin sadece ummetleri icin butun omrunce cabalamis Miracta sirf ummetinin kurtarmak icin secde halinde Allahuteala CC ummuti ummeti diyerek Allahuteala CC ummetinin Cehennemden azl olup Cennetlik olmasini ummetinin selametini istemis olan butun gayesi butun cabasi ummetinin Cehennemden azl Cennete nail olmasini isteyen bir peygamberin ummetiyiz. Allahuteala CC Hazretleri Hz Muhammet Mustafa SAV ummeti icin”siz insanlar icerisinden cikarilmis en hayirli bir ummetsiniz iyilikleri emreder kotuluklerden alikorsunuz, Allaha iman edersiniz” (Ali imran 110) dedigi Hz Muhammet Mustafanin SAV ummetiyiz. Bunun disinda muminler birbirlerini hatta yaratilmis olan herseyi dunyalik hicbir menfaat cikar beklemeden sirf Allah rizasi icin sirf Allah icin sevdikleri zaman mahsetde hicbir golgenin olmadigi yerde golgelenecek 7 gruptan biriside sirf hicbir dunyalik menfaat cikar gozetmeden birbirlerini sevenler olacak bunun yaninda sirf Allah icin birbirlerini sevenle beraber yan yana Cennete kolaylikla girecek. ben sizleri kardeslerimi sirf Allah icin seviyorum. Bu sebeple hem butun insanimiz (kardesimizin) hem dizi sinama ceken yazarindan senaristine oyuncusuna kardeslerimizin film arsivlerinde saklanarak ilerde cogaltilarak su an insanimizin kardeslerimizin hatta dunya capinda izlemesine sonucunda bir cok filmde konusundan giyimine varana kadar gunah ve vebal dolu film kareleri sebebiyle kardeslerimin her izlendiginde mizan kefelerinin sol tarafini dolduracak, amel defterlerinin soldan veya arkalarindan alacak duruma gelmemelerini istemekteyim. iyiligin acigindan gizlisi cok daha guzel cok daha sevaptir sadece insanliga ornek olmak insanlar gorunce iyilik yapanlar artacak yayginlasacaksa iyilik aciktan yapilmali ama insan Allah icin kardesinin iyiligi icin iyilik yapmali kendisine ovunulsundiye degil ben yazimi Allah icin ve hicbir cikar ve menfaat gozetmeden Allahuteala CC icin sevdigim kardeslerim icin yazdim. Allahuteala CC butun ummeti musluman kardeslerime her iki cihanda huzur mutluluk saglik bereket dolu gunler versin kardeslerimi ve bizleri Cehennemin nari cahimine ( Cehennem atesi) Cehenneme hic ugratmasin butun ademogullsri ve adem kizlarinida İslamla muserref etsin Esselamualeykum ve Rahmetullahu ve Berekatuhu Allahuteala CC selami rizasi rahmeti bereketi Peygamber efendimiz Hz Muhammet Musatafa SAV muhabbeti sevgisi sefaati uzerimize olsun. Allahuteala CC yar ve yardimcimiz olsun.

Etiketler