Menajerimi Ara Nejat Kimdir? (Erol Ozan Ayhan)

Bu konumuzda Menajerimi Ara Nejat Kimdir? kaç yaşındadır? hangi okuldan mezun olmuştur? daha önce hangi dizlerde yer almıştır? sevgilisi var mı? resmi sosyal medya hesabı kullanıcı adı gibi merak edilen sorulara hep birlikte yanıt bulacağız.Menajerimi Ara dizisi Nejat karakteri hakkında merak edilen her şeyi sizlerle bu sayfada paylaşacağız.

Menajerimi Ara Erol Ozan AyhanMenajerimi Ara Nejat Kimdir?

Star Tv’nin çok  sevilen yeni dizileri arasında yer alan Menajerimi Ara dizisi oyuncularına bir yeni isim daha ekledi. Gün geçtikçe kadrosu daha da genişlemekte olan dizimiz izleyiciler tarafından tam not almayı başardı. Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği yönetmen koltuğunda ise Ali Bilgin’in yer aldığı, baş rollerinde ise Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Ayşenil Şamlıoğlu ve Deniz Can Aktaş’ın paylaştığı yapıma yeni bir isim daha eklendi.  Diziye Nejat karakteri dahil oldu. Henüz karakter özellikleri tam bilinmemekle birlikte Nejat karakterine Erol Ozan Ayhan’ın hayat vermesi bekleniyor.

Menajerimi Ara Nejat karakterini oynayan oyuncu Erol Ozan Ayhan kimdir? sorusuna cevap verelim.

Menajerimi Ara NejatErol Ozan Ayhan Kimdir?

Erol Ozan Ayhan, 1 Ocak 1981 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar bölümü mezunudur. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarına öğretim üyesi olarak atanmış bir süre orada çalışmıştır. Uzun yıllardır oyunculuk ile uğraşmaktadır. Tiyatro oyunculuğu deneyimi dizi oyunculuğu deneyiminden daha fazladır. Daha önce pek çok dizide yer almış ayrıca beyaz perdede de bir çok kez boy göstermiştir. Yetenekli oyuncumuz başarıları sonucunda pek çok ödüle da layık görülmüştür.

Menajerimi Ara Yeni OyuncularErol Ozan Ayhan’ın Yer Aldığı Filmler

2009 – Kurtlar Vadisi Gladio (Doktor)
2010 – Ada: Zombilerin Düğünü (Murat)
2016 – Yok Artık 2 (Furkan)

Erol Ozan Ayhan’ın Yer Aldığı Diziler

2008 – Mordkommission İstanbul (Birol Baslam)
2016-2017 – Vatanım Sensin (Yüzbaşı Yannis)
2018 – Jack Ryan (Baran)
2018-2019 – Jet Sosyete (Mehmet Baygın)
2020 – Menajerimi Ara (Nejat)

Erol Ozan Ayhan KimdirErol Ozan Ayhan’ın Resmi Sosyal Medya Hesabı

Menajerimi Ara Nejat Kimdir? sorusuna bu konumuzda yanıt vermeye çalıştık. Yetenekli oyuncumuzun resmi instagram hesabında yaklaşık 299 gönderisi ve 1.613 takipçisi bulunmaktadır.  Oyuncumuzun resmi instagram sayfası kullanıcı ismi: @ayhan.ozan

Menajerimi Ara Nejat Kimdir? konusu hakkında yazacaklarımız bu kadar. Menajerimi Ara Nejat hakkında yorum ve görüşleriniz varsa aşağıdaki yorum kısmından bizlere ulaştırabilirsiniz. Menajerimi Ara dizisi oyuncuları kadrosu konusu hakkında merak ettiklerinize sayfamızdan bakabilirsiniz.

 

Etiketler