Menajerimi Ara Merve Kimdir? Gerçek adı (Almila Ada)

Start Tv’de yayın hayatına devam eden Menajerimi Ara dizisi oyuncu kadrosuna yeni isimler eklemeye devam ediyor. Diziye yeni dahil olan karakterlerden bir tanesi de Merve karakteri oldu. Diziye gelişi ile isminden sıkça söz ettirecek olan Merve karakterini izleyiciler oldukça merak etti. Bizde sizlerle bu konumuzda Menajerimi Ara dizisine yeni dahil olan Merve karakterini ve ona hayta verecek olan oyuncumuzu sizlere detaylı bir şekilde tanıtacağız. İşte Menajerimi Ara Merve Kimdir? sorusu gibi pek çok sorunun cevabı haberimizde..Menajerimi Ara Merve Karakteri

Menajerimi Ara Merve Karakteri

Menajerimi Ara dizisi birbirinden ünlü isimleri kadrosu ekleyerek gündemde kalmaya devam ediyor. Diziye yeni dahil olan karakterlerden bir tanesi de Merve karakteri oldu. Merve karakterini karakteristik özellikleri hakkında detaylı bir açıklama henüz gelmedi. Menajerimi Ara dizisi Merve karakteri hakkında detaylı bilgi geldiği zaman sizlerle güncel olarak paylaşacağız.

Menajerimi Ara Merve Kimdir?

Dizide Merve karakterine hayat verecek olan oyuncumuz Almila Ada’dır. Almila Ada’yı merak edip araştırmak isteyen okurlarımız için haberimizin devamında Almila Ada’dan sizlere bahsedeceğiz. Almila Ada kimdir? Almila Ada’nın dizileri nelerdir? Almila Ada’nın sevgilisi kim? Almila Ada’nın sosyal medya hesabı bilgileri nelerdir?

Almila Ada Kimdir?

Almila Ada KimdirAlmila Ada, 4 Ağustıs 1994 yılında İstanbul’da doğmuştur. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesinden mezun olmuştur. Oyuncu olmasının yanı sıra modellik ve balerinlik yapmaktadır. Uzun bir süre bale eğitimi almıştır Annesinden dolayı bir kaç yıl kadar Rusya’da yaşamıştır. 2012 yılından bu yana aktif olarak oyunculukla ilgilenmektedir. En son televizyon ekranlarına Güvercin dizisi ile çıkmıştır.

Almila Ada’nın Yer Aldığı Diziler

2014 – Kaderimin Yazıldığı Gün
2016 – Kırgın Çiçekler
2017 – Adı Efsane
2017 – Cennetin Gözyaşları
2018 – Bir Deli Rüzgar
2019 – Güvercin
2021 – Menajerimi Ara (Merve)

Almila Ada Resmi İnstagram Hesabı

Almila Ada Resmi İnstagram HesabıAlmila Ada, aktif bir instagram kullanıcısıdır. Oyuncumuz resmi instagram hesabını aktif olarak kullanmakta ve takipçileri ile sık sık paylaşım yapmaktadır. Almila Ada’nın resmi instagram hesabında 221 gönderisi ve 509 bini aşkın takipçisi yer almaktadır. Almila Ada’nın resmi instagram hesabı kullanıcı adı: @almilaada

Almila Ada Sevgilisi Var Mı? Sevgilisi Kim?

Almila Ada severlerinin en çok merak ettikleri konulardan bir tanesi de oyuncumuzun sevgilisinin olup olmadığı oldu. Almila Ada 7 yıl boyunca Fransız olan Paul Sevdik ile birliktelik yaşıyordu. Ancak oyuncumuz Alina Ada ve Paul Sevdik ikilisinin ilişkisine ait son zamanlarda bir bilgi bulunmamaktadır. Büyük olasılık ile ayrıldıklarını düşünmekteyiz.Menajerimi Ara Merve Karakterinin Kıyafetleri

Menajerimi Ara Merve Karakterinin Kıyafetleri

Bildiğiniz üzere Menajerimi Ara dizisinde pek çok karakterin kıyafetleri ve elbiseleri merak ediliyor. Dizide kıyafetleri ve elbiseleri en çok merak edilen karakterlerden bir tanesi de Merve karakteri olacak gibi görünüyor. Menajerimi Ara dizisine Merve karakteri dahil olduğu zaman Merve karakterinin kıyafetlerini marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte sizlerle paylaşacağız.

Menajerimi Ara Merve Kimdir? sorusuna benzer pek çok soruya sizler adına yanıt vermeye çalıştık. Sizlerin de konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi bizimle paylaşmanızı beklemekteyiz. Dizide yer alan oyuncularımızı merak eden okurlarımız detaylı bilgiye ulaşmak adına  Menajerimi Ara dizisi oyuncuları kadrosu konusu isimli konumuza bakabilirler.

Etiketler