Menajerimi Ara Leyla Ertem Kimdir? (Pınar Ünsal)

Bu konumuzda Menajerimi Ara Leyla Ertem Kimdir?  Leyla karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı nedir, dizideki rol özellikleri nelerdir?kaç yaşındadır? hangi okuldan mezun olmuştur? daha önce yer aldığı diziler nelerdir? sosyal medya hesabı ve sevgili var mı? gibi merak edilen sorularınıza hep birlikte yanıt bulacağız. Menajerimi Ara Dizisi Leyla karakteri hakkında merak edilen her şeyi sizlerle bu sayfada paylaşacağız.

Pınar Ünsal Kimdir?Menajerimi Ara Leyla Ertem Kimdir?

Menajerimi Ara Leyla rolüne hayat veren oyuncumuzun gerçek adı Pınar Ünsal‘dır. 8 Ağustos 1980 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir.  Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi,  Tiyatro Bölümü Oyunculuk Anasanat dalı mezunudur. 1.72 boyunda ve 58 kilogramdır. Oyunculuğunu hem televizyon ekranlarında hem de tiyatroda kırmızı perde arkasında sergilemektedir. SM menajerlik ile birlikte çalışmaktadır.

İlk deneyimini yaklaşık 14 yıl önce Geniş Zamanlar dizisi ile yaşamıştır. 2020-2021 sezonunda ise Star Tv’de yayınlanacak olan Menajerimi Ara dizisinde bulunan Leyla rolü ile ekranlarda yerini alacak.Menajerimi Ara Leyla Ertem kimdir?

Menajerimi Ara Leyla Ertem Nasıl Bir Rol Olacak?

Dicle’nin annesi rolünde, kızını tek başına büyütmüş güçlü bir kadındır. Kızına fazlasıyla düşkün ve onu incitmekten fazlasıyla korkan, kızına çok değer veren bir anne rolünde ekranlarda yerini alacaktır.Menajerimi Ara Leyla karakteri Pınar Ünsal

Pınar Ünsal’ın Yer Aldığı Diziler

2006  –  Geniş Zamanlar
2006  –  Kınalı Kuzular
2006  –  Affedilmeyen
2007  –  Parmaklıklar Ardında (Kevser Kılıçkaya)
2007  –  Suç Dosyası
2007  –  Sessiz Gemiler
2010  –  Romantik Komedi (Aynur)
2011  –  Al Yazmalım
2017  –  Bekar Bekir (Jülide)
2018  –  Göktaşı (Marry)
2018  –  Bizi Hatırla
2020  –  Menajerimi Ara (Asistan Leyla)Menajerimi Ara Pınar Ünsal

Pınar Ünsal’ın Sevgilisi Var Mı?

Pınar Ünsal’ın bilinen bir sevgilisi yoktur. İlerleyen zamanlarda bu mutlu haberi aldığımız zaman yine sizlerle paylaşmış olacağız.

Pınar Ünsal’ın Resmi Sosyal Medya Hesabı

Menajerimi Ara Leyla Ertem Kimdir? sorusuna bu konumuzda yanıt vermeye çalıştık. Yetenekli oyuncumuz resmi instagram sayfasını aktif bir şekilde kullanmaktadır. Yaklaşık 5.304 takipçisi ve 358 gönderisi bulunmaktadır. Oyuncumuzun instagram kullanıcı adı: @pinar_unsal Menajerimi Ara Leyla Ertem Kimdir

Menajerimi Ara Leyla Ertem Kimdir? konusu hakkında yazacaklarımız bu kadar. Menajerimi Ara Dizisi oyuncu kadrosu hakkında merak edilenleri bu konumuzdan inceleyebilirsiniz. Menajerimi Ara Leyla hakkında yorum ve görüşleriniz varsa aşağıdaki yorum kısmından bizlere ulaştırabilirsiniz.

Etiketler