Menajerimi Ara Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Bitecek?

Star TV ekranlarında salı günleri yayınlanan Menajerimi Ara dizisi kaç bölüm sürecek kaçıncı bölümde bitecek final yapacak izleyenler oldukça merak ediyor. Son haftalarda salı günleri yayınlanan yeni diziler ile birlikte menajerimi ara dizisinin reytinglerinde düşme oldu mu dizi ne kadar devam edecek kaçıncı bölümde final yapacak ya da erken final yapar mı gibi sorulara bu sayfada detaylı yanıtlar vereceğiz.

Menajerimi Ara Kaç Bölüm Sürecek?

Menajerimi Ara Kac Bolum Surecek Ne Zaman BitecekÖncelikle menajerimi ara dizisinin oldukça güçlü bir oyuncu kadrosundan oluştuğunu belirtmemiz gerekir. Menajerimi ara dizisinin başrollerinde Barış Falay, Canan Ergüder, Ayşe Nil Şamlıoğlu, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş, Fatih Artman, Leyla Pınar Ünsal, Yaprak Medine gibi önemli oyuncular yer alıyor. Böylesine güçlü bir oyuncu kadrosuna sahip olan menajerimi ara dizisi kaç bölüm sürecek dizi ilk bölümleri ile yeteri kadar izlendi mi sorularına reytingler ışığında yanıt vermek istiyoruz. Elbette ilk bölümlere bakarak dizinin oldukça uzun süreceğini en azından sezon sonuna kadar garanti devam edeceğini düşünmüş olabilirsiniz.

Menajerimi Ara dizisi Ne Zaman Bitecek?

Menajerimi ara dizisi ilk bölümden itibaren almış olduğu reyting oranları ile salı günlerinin en çok izlenen dizilerinden birisi oldu. Son bölümde 4.7 oranında Total reyting alan Menajerimi Ara dizisi salı gününün en çok izlenen dizisi olmayı başardı. İşte son reyting sonuçları:Menajerimi Ara dizisi reytingleri nasıl

Menajerimi ara dizisini FOX TV’de yayınlanan baraj dizisi Kanal D’de yayınlanan Hekimoğlu dizisi ve Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Masum gibi diziler takip ediyor. Ancak önümüzdeki günlerde ATV ekranlarında yayınlanan eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisini de unutmamak gerekir. Tüm bu reyting sonuçlarından sonra menajerimi ara dizisinin sezon sonuna kadar rahatça devam edeceğini söyleyebiliriz.

Menajerimi Ara Kaçıncı bölümde final yapıp bitecek?

Menajerimi ara dizisi yapımcısı ile Star TV arasında ilk 15 bölümlük anlaşma sonrasında dizinin reyting durumlarına göre hareket edilecek. Ancak ilk 3 bölümü geride kalan dizinin 5 Total oranına yakın seyrettiği ve diğer dizilerden bir hayli yukarıda olduğunu açıkça söyleyelim. Daha sonraki haftalarda neler olur nadir yaşanır ve reytinglerde nasıl bir sapma olur bilemiyoruz ancak şimdilik menajerimi ara dizisinin yolla oldukça iyi devam ettiğini sıradışı bir konusu olduğunu ve sezon sonuna kadar rahatça devam edeceğini söyleyebiliriz. Diziler genellikle sezon boyunca 30-40 bölüm arasında bölüm yayınlıyor. Buradan hareketle koronavirüs ile ilgili herhangi bir sıkıntı olmazsa menajerimi ara dizisinin de sezon sonuna kadar 35. bölüme kadar ulaşacağını söyleyebiliriz.

Menajerimi ara dizisi yeni sezonda da devam edecek mi?

Menajerimi Ara Kaçıncı bölüm bitecek final yapacakMenajerimi ara dizisi sezon sonuna kadar devam ettikten sonra muhtemelen yeni sezonda da reyting sonuçlarına bakılarak karar verilecek ve 2. Sezonun devam edip etmeyeceğine Star TV karar verecek. Ancak reyting oranları yeterli seviyede kalacağını düşündüğümüz menajerimi ara dizisinin yeni sezonda daha devam etmesi muhtemel görünüyor. Menajerimi Ara dizisi 2021-2022 yeni sezonda devam edecek olursa sizlere ayrıca duyuru yapacağız.

Menajerimi Ara Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Bitecek? Konusunda sizlere detaylı bilgiler vermeye çalıştık. Sizler de Menajerimi Ara dizisinin geleceği hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz. Menajerimi ara dizisi oyuncu kadrosu hakkında merak ettiklerinizi konumumuzdan takip edebilirsiniz.

Etiketler