Menajerimi Ara Jülide Kimdir? (Nazlı Senem Ünal)

Bu konumuzda Menajerimi Ara Jülide kimdir? Gerçek ismi nedir? Nerelidir? Daha önce hangi reklam, dizi ve filmlerde oynadı? Hangi okuldan mezun oldu? Resmi sosyal medya hesapları nelerdir? Sevgisi var mı? gibi sorulara yanıt vereceğiz. Menajerimi Ara dizisinde Jülide dışında tüm oyuncuları Menajerimi Ara Oyuncu kadrosu konumuzda detaylıca inceledik.

Menajerimi Ara Jülide Kimdir?

Menajerimi Ara dizinde dizisinde Jülide karakterine hayat veren oyuncunun gerçek ismi Nazlı Senem Ünal’dır. 22 Mayıs 1991 yılında dünyaya gelmiştir. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimi almasının ardından Tat Ketçap, Vakıfbank ve  Lenova gibi firmaların reklam yüzü olmuştur. Nazlı Senem Ünal ilk dizi oyunculuğu deneyimini ise Üzgünüm Leyla dizisinde yaşamıştır. Aynı zamanda Çok Güzel Hareketler isimli yapımın ikinci kuşağında da da yer almıştır. Oyuncumuzun bu sıralar kullanmış olduğu kıvırcık saçları takipçileri tarafından büyük beğeni toplamıştır.

Menajerimi Ara dizisi genç kadrosu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Ay Yapım’ ın yeni dizisi olan Menajerimi Ara dizisi önümüzdeki günlerde Star Tv ekranlarında seyircilerle buluşması bekleniyor. Dizide Jülide karakteri 20’li yaşların başında genç ve güzel set çalışanı ve aynı zamanda menajerlik şirketinin de çalışanı olan Jülide kısa bir süre sonra fark edilerek setlerde yerini alacak.

Nazlı Senem Ünal ‘ın Yer Aldığı Reklam Filmleri

Tat Ketçap
Vakıfbank Kofti Kahramanlar
Lenova
Turkcell Superonline

Nazlı Senem Ünal’ın Yer Aldığı Sinema Filmleri

2019 Aykut Enişte
2019 Organize İşler: Sazan Sarmalı
Aykut Enişte filminde bir sekretere hayat vermiştir. Organize İşler:Sazan Sarmalı filminde ise bir Cetvel karakterine hayat vererek bir yılda iki kez beyaz perdeye oyunculuğunu taşımıştır ve büyük beğeni toplamıştır.

Nazlı Senem Ünal’ın Sosyal Medya Hesabı

Nazlı Senem Ünal resmi instagram hesabını aktif bir şekilde kullanmaktadır. Yaklaşık 34,1 bin takipçisi bulunmaktadır. Gün geçtikçe takipçi sayısı hızla artış göstermektedir. Güzel oyuncumuzun toplam gönderi sayısı ise yaklaşık 45’dir. İnstagram kullanıcı ismi ise @nazlisenem’dir.

Nazlı Senem Ünal’ın Sevgilisi Var Mı?

Nazlı Senem Ünal’ın arama motorunda ya da resmi sosyal medya hesaplarında sevgisi olduğuna dair bir bilgi bulunmamaktadır. Çok hayret verici bir durumdur ki güzel oyuncumuzun eski sevgilisi konu başlığı adı altında da bir bilgi yoktur. Oyuncumuz özel hayatını sosyal medya ve magazine yansıtmayan bir insan gibi görünüyor.

Menajerimi Ara Julide kimMenajerimi Ara Jülide Kıyafetleri Elbiseleri

Menajerimi Ara Jülide karakterine hayat veren Nazlı Senem Ünal dizide giymiş olduğu elbise ve kıyafetleri ile de merak konusu oldu. Menajerimi Ara dizisinde Jülide’nin giymiş olduğu kıyafetleri, taktığı takıları ve giydiği ayakkabı ile çantasını merak edenler aşağıya yazabilir yorum kısmına.

Etiketler