Menajerimi Ara Göksel Kimdir? Gerçek Adı (Defne Kayalar)

Pazar akşamları saat 20.00’da Star TV’de yayın hayatına devam etmekte olan Menajerimi Ara dizisi oyuncu kadrosuna yeni isimler eklemeye devam ediyor. Menajerimi Ara dizisine dahil olan yeni karakterlerden bir tanesi de Göksel karakteri oldu. Diziye gelişiyle isminden sıkça söz ettirecek olan Göksel karakterinden ve ona hayat veren oyuncumuzdan sizlere detaylı bir şekilde bahsedeceğiz. Menajerimi Ara Göksel Kimdir? Menajerimi Ara Göksel Karakteri

Menajerimi Ara Göksel Karakteri

Önümüzdeki hafta yayınlanacak olan 30. bölümde diziye dahil olan karakterlerden bir tanesi de Göksel karakteri oldu. Menajerimi Ara dizisine gelişi ile pek çok değişikliğe neden olacak olan Göksel karakterinin karakteristik özellikleri hakkında detaylı bir açıklama gelmedi. Biz de sizlerle beraber Göksel karakterini analiz edip güncel olarak sayfamızda paylaşmaya çalışacağız.

Menajerimi Ara Göksel Kimdir?

Menajerimi Ara dizisinde Göksel karakterine hayat verecek olan güzel ve başarılı oyuncumuz Defne Kayalar’dır. Defne Kayalar’ı merak edip araştırmak isteyen okurlarımız ve izleyicilerimiz adına konumuzun ilerleyen kısmında ise Defne Kayalar’dan onun hayatından ve bilgilerinden detaylı bir şekilde sizlere bahsedeceğiz. Gelin hep birlikte Defne Kayalar’ı tanıyalım. Defne Kaylar ile ilgili bilgilerin tamamı haberimizin ilerleyen kısmında..

Defne Kayalar Kimdir?

Defne Kayalar KimdirDefne Kayalar, 7 Mayıs 1975 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Üniversite eğitimini Bilkent Üniversitesi grafik bölümünde tamamlayan Defne Kayalar, 1996 yılından bu yana aktif olarak oyunculuk ile ilgilenmektedir. Bu zamana dek pek çok televizyon dizisi, internet dizisi ve filmde boy göstermiş olan Defne Kayalar, pek çok film ve dizinin de yapımcılığını üstlenmiştir. Daha önce Bu Şehir Arkandan Gelecek, Medcezir, 20 Dakika gibi televizyon dizilerinde yer almış; Alacakaranlık, Yazı Tura gibi film ve dizilerin de yapımcılığını üstlenmiştir. Yaklaşık 4 yıldır televizyonlarda göremediğimiz Defne Kayalar, 2021 yılında Menajerimi Ara dizisi ile karşımıza çıkacaktır.

Defne Kayalar’ın Yer Aldığı Diziler

2010 – Keskin Bıçak (Burcu)
2011 – Al Yazmalım (Suna)
2013 – 20 Dakika (Derin Solmaz)
2013-2015 – Medcezir (Sedef Kaya)
2017 – Bu Şehir Arkandan Gelecek (Nesrin)

Defne Kayalar’ın Resmi İnstagram Hesabı

Defne Kayalar, resmi instagram hesabını da aktif olarak kullanan oyuncularımızdan bir tanesidir. Defne Kayalar’ın resmi instagram hesabında 255 gönderisi bulunurken 151 bini aşkın da takipçisi yer almaktadır. Defne Kayalar’ın instagram sayfasını incelemek isteyen okurlarımız ve izleyicilerimiz @kayalar kullanıcı isimli hesaba bakabilirler.Defne Kayalar'ın Resmi İnstagram Hesabı

Defne Kayalar’ın Sevgilisi Var Mı? Evli Mi?

Defne Kayalar kendisi gibi oyuncu olan ama aynı zamanda dizi ve film yönetmenliği de yapan ayrıca bir süredir tanışmış olduğu Ali Bilgin ile 2014 yılında dünya evine girmişlerdir. Defne Kayalar ve Ali Bilgin ikilisi ise evliliklerini halen devam ettirmektedirler.

Menajerimi Ara Göksel Karakterinin Kıyafetleri

Menajerimi Ara dizisinde pek çok karakterde de olduğu gibi Göksel karakterinin kıyafetleri de oldukça merak edilecek gibi görülüyor. Dizide Göksel karakterine hayat veren oyuncumuz Defne Kayalar fiziği ile giymiş olduğu kıyafetlerin hepsini kusursuz bir şekilde sergilenecektir. Menajerimi Ara dizisine Göksel karakteri dahil olduğu zaman elimizden geldiğince Göksel karakterinin kullanmış olduğu elbise, etek, gömlek, ceket, pantolon gibi parçaları marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte sizlerle paylaşacağız.

Bu konumuzda sizlere Menajerimi Ara dizisinde 30. bölümden itibaren göreceğimiz Göksel karakterinden bahsetmek istedik. Sizlerin de konu ve karakter hakkındaki görüş, düşünce ve fikirlerinize bizlerle paylaşmanızı bekliyoruz. Ayrıca dizideki oyuncuların tamamı için:  Menajerimi Ara dizisi oyuncuları kadrosu konusu

Etiketler