Menajerimi Ara Emrah Kimdir? (Semi Sırtıkkızıl)

Bu konumuzda Menajerimi Ara Emrah Kimdir?Emrah karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı nedir,  dizideki rol özellikleri nelerdir? kaç yaşındadır? hangi okuldan mezun olmuştur? daha önce yer aldığı dizi ve tiyatro oyunları nelerdir? sosyal medya hesabı ve sevgili var mı? gibi merak edilen sorularınıza hep birlikte yanıt bulacağız. Menajerimi Ara Dizisi Emrah karakteri hakkında merak edilen her şeyi sizlerle bu sayfada paylaşacağız.

Menajerimi Ara Emrah Kimdir?

Menajerimi Ara Emrah

Menajerimi Ara Emrah rolüne hayat veren oyuncumuzun gerçek ismi Semi Sırtıkkızıl’dır. Semi Sırtıkkızıl 1996 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Haliç Üniversitesi Konservatuvar Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Tiyatro ve dizi oyuncusudur.
İlk dizi deyimini yaklaşık olarak beş yıl önce ATV ekranlarında yayınlanan Analar ve Anneler dizisi ile sağlamıştır. Sonrasında ise 2016 yılında Fox Tv ekranlarında Sarp karakteri ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Menajerimi Ara dizisine dek rol aldığı dizilerde hep bölüm oyuncusu olarak karışımıza çıkan Semi Sırtıkkızıl Menajerimi Ara dizisinde ana kadroda yer alacak.Menajerimi Ara Emrah Kimdir?

Menajerimi Ara Emrah Rolü Nasıl Bir Karakter Olacak?

Neşesi ve enerjisiyle bilinen Emrah karakteri, Çınar’ın ajanstaki sağ koludur. Kıvrak zekalı ve alaycı bir yapıya sahiptir. Herkese laf yetiştirebilecek güçte olan Emrah, zararsız bir  dedikodu biçimi ve  magazine olan neşeli düşkünlüğüyle ajansta olan biten her olaya hakimdir.Semi Sırtıkkızıl

Semi Sırtıkkızıl’ın Yer Aldığı Diziler

2020 – Menajerimi Ara (Emrah)
2018 – Kadın (Levent)
2016-2017 – Umuda Kelepçe Vurulmaz (Sarp)
2015 – Analar ve Anneler (Haluk)Menajerimi Ara Emrah Kimdir?(Semi Sırtıkkızıl)

Semi Sırtıkkızıl’ın Yer Aldığı Tiyatro Oyunları

Sahibinden Kiralık
Yakınlaşmanın İmkansızlığı
Martı
Lysistrata
Bir Yaz Gecesi
Macbeth

Semi Sırtıkkızıl’ın Sevgilisi Var Mı?

Semi Sırtıkkızıl’ın bilinen bir sevgilisi yoktur. İlerleyen zamanlarda bu mutlu haberi aldığımız zaman yine sizlerle paylaşmış olacağız.Menajerimi Ara Emrah Kimdir?(Semi Sırtıkkızıl)

Semi Sırtıkkızıl’ın Resmi Sosyal Medya Hesabı

Menajerimi Ara Emrah Kimdir? sorusuna bu konumuzda yanıt vermeye çalıştık. Yakışıklı oyuncumuz resmi instagram sayfasını aktif bir şekilde kullanmaktadır.  Yaklaşık 16,8 bin takipçisi ve 33 gönderisi bulunmaktadır. Gün geçtikçe genç oyuncumuz daha çok tanınmakta ve takipçi sayısı hızla yükseliş göstermektedir. Oyuncumuzun instagram kullanıcı adı: @semisirtikkizil

Menajerimi ara Emrah kimdir gerçek adı nedirMenajerimi Ara Emrah Kimdir? konusu hakkında yazacaklarımız bu kadar. Menajerimi Ara Dizisi oyuncu kadrosu hakkında merak edilenleri bu konumuzdan inceleyebilirsiniz.

Yorum yaz

1 Yorum

Etiketler