Menajerimi Ara Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler Sözleri Kim Söylüyor?

Yorum Yap 94 kez izlendi

Menajerimi Ara Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler Sözleri Kim Söylüyor? Menajerimi Ara Dizisi Koş Koş Nereye Kadar Şarkısı Sözleri Kim Söylüyor? Menajerimi Ara dizisi tanıtım fragmanları yayınlanıyor. Dizi öz izleme videoları ve tanıtım fragmanları ile seyircisini şimdiden kazanmaya başladı. Menajerimi Ara dizisinde ünlü isimlerin hayatlarına set ortamlarına kamera tutuluyor ve izleyiciye senaryoya uyarlanarak sunuluyor.

18 Ekim Menajerimi Ara 9. bölümde çalan Pinhani Bir yer bulalım, dünyadan uzak şarkısı sözleri

Bir yol var ama her yerde tuzak
Bir yol daha var, dönmek de yasak
Deryaya yakın, dünyadan uzak
Deryaya yakın, dünyadan uzak
Gel vazgeçelim hiç zorlamadan
Sen aklı selim, ben yorgun adam
Bir yer bulalım, dünyadan uzak
Bir yer bulalım, dünyadan uzak
Yine gözümüz yükseklerde
Hayat geçiyor perde perde
Doydum artık bana müsaade
Bir yer bulalım, dünyadan uzak
Yapamadığım birçok şey var
Hem tatminsizim, hem günahkar
Sen beni bu şehirden kurtar
Bir yer bulalım, dünyadan uzak

Menajerimi Ara dizisi başrollerinde Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu gibi güçlü oyuncular yer alıyor. Menajerimi Ara dizisinde İstanbul’a sinema sektöründe çalışmak için gelen Dicle’nin oyuncular ve menajerlerinin dünyasına girişiyle içine düştüğü dünyanın ipuçları veriliyor. menajerimi ara dizisi calan sarkilar

Ali Bilgin’in yönetmenliğinde yayınlanacak olan Menajerimi Ara dizisi ünlü isimlerinde her bölümde konuk olmasıyla oyuncu ve menajerlerin sinema sektörünün ego savaşlarını, umutlarını, hayal kırıklıklarını ekrana taşıyacak. Menajerimi Ara dizisinin senaryosunu Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak kaleme alıyor.

Menajerimi Ara Dizisinde Çalan Koş Koş Koş Nereye Kadar Şarkısı Sözleri;
Koş koş koş nereye kadar,
Bu dünyanın bir sonu var,
Yok yok söyle neler derler ama,
Benim düşlerim var.
Bir tutsam elinden…

menajerimi ara dizisi kos kos nereye kadar sarki sozleri videosu Menajerimi Ara dizisinde çalan şarkı dizisinin genelinde çalan bir şarkı olacak. Şarkıyı kimin söylediği ve tamamı şimdilik bilinmese de Menajerimi Ara dizisinde çalan koş koş nereye kadar şarkısı sözleri ve vüdeosunu kısa süre sonra bu konumuzda sizlerle paylaşacağız.

Menajerimi Ara dizisi ilk tanıtım fragmanlarında bazı şarkılara yer verildi. Menajerimi Ara dizisi tanıtım fragmanında çalan Aleyna Tilki ”Bu Benim Masalım” şarkısının videosunu da sizlerle paylaşalım. Menajerimi Ara dizisinde çalan şarkıları ve ve sözlerini de sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Tanıtım fragmanında Aleyna Tilki’nin şarkısı ve tamamını sizlerle paylaşıyoruz.

Menajerimi Ara dizisinde çalan şarkının videosunu konumuzda paylaşıyoruz. Menajerimi Ara dizisinde her bölüm birbirinden güzel şarkılar çalıyor. Şarkının sözleri videosunu bu konumuzda paylaşmaya devam edeceğiz.

Etiketler