Menajerimi Ara Dizisi Final Yapmasın 2. Sezon Devam Etsin

Star Tv de devam eden Menajerimi Ara Dizisi Final Yapmasın 2. Sezon Devam Etsin kampanyası başlatmak ve izleyicilerden destek almak istiyoruz. Pazar akşamları Star TV’de yayınlanan Menajerimi Ara dizisi bu sezonun en farklı yapımlarından birisi olmayı başardı. Gerek farklı senaryosu gerekse sürekli değişen oyuncuları ile sıradışı bir dizi olan Menajerimi Ara 2. Sezon devam edecek mi yoksa final yapıp gidecek mi gibi merak edilen sorulara da bu sayfamızda yanıt bulabilirsiniz.

menajerimi ara dizisi nmenajerimi ara dizisi ne zaman biteceke zaman bitecek

Menajerimi Ara Dizisi Final Yapacak mı?

Star TV’de pazar akşamları yayınlanan Menajerimi Ara dizisi son haftalarda almış olduğu düşük reytingleri ile dikkat çekiyor. Aslında sezona çok iyi bir başlangıç yapan ve oldukça yüksek izlenme oranlarıyla izleyicinin dikkatini çeken Menajerimi Ara dizisi daha sonra gün değiştirerek yoluna devam etti. Pazar akşamlarına daha sonra gelen yeni diziler ile reytingleri hızlı bir şekilde düşmeye başlayan Menajerimi Ara dizisi son olarak TRT ekranlarında başlayan Teşkilat dizisinin kurbanı oldu. Teşkilat dizisi çok yüksek oranda reytingler almaya başlayınca Menajerimi Ara dizisinin izleyici oranı iyice azaldı bu nedenle dizi final kararı aldı.

menajerimi ara dizisi erken final yapar mi

Menajerimi Ara Dizisi Bitmesin Final Yapmasın

Diziyi uzun süredir takip edip güzel sahneleri ile zaman geçiren izleyiciler Menajerimi Ara dizisinin devam etmesini istiyor. Bu nedenle Menajerimi Ara dizisi her ne kadar son haftalarda düşük reytingler almaya başlasa da ciddi bir izleyici kitlesi tarafından takip ediliyor. Ortalama olarak 3 civarında Total reyting alan Menajerimi Ara dizisini yaklaşık olarak her hafta 3 milyon kişi izliyor. Aslında bu rakam oldukça yüksek bir orana tekabül etse de reklam kazançları 3 oranının altındaki reytinglerde maalesef kanala zarar ettiriyor. Bu nedenle kanallar reytingler düşmeye başlayınca daha fazla zarar etmemek için genellikle dizilere final kararı alıyor.

menajerimi ara dizisi final yapiyor bitiyor

Menajerimi Ara Dizisi Bitmesin Final Olmasın Kampanyası

Her ne kadar yüksek reytingleri olmasa da Menajerimi Ara dizisinin iyi bir izleyici kitlesi bulunuyor. Diziyi baştan beri izleyip takip edenler Menajerimi Ara dizisi bitmesin tarzındaki düşüncelerine destek arıyor. Bizde dizioyuncu.com olarak Menajerimi Ara dizisi bitmesin final olmasın kampanyası başlatmak istiyoruz. Peki neler yapacağız bu kampanyada?

1– Öncelikle Menajerimi Ara dizisi bitmesin final yapmasın ikinci sezonda da yoluna devam etsin tarzındaki yorum ve görüşlerinizi aşağıdaki yorum kısmına yazıp bu sayfayı sosyal medyada Facebook Twitter Instagram gibi sayfalarda paylaşarak sevdiklerinizin ve yakınlarınızın da bu kampanyayı görmesine imkan sağlayabilirsiniz. Sizlerden gelen yorum ve görüşleri bizde Star TV ile paylaşarak dizinin devam etmesi için ne kadar büyük bir desteğin olduğunu yorum ve görüşleri paylaşarak gösterelim.

menajerimi ara dizisi bitmesin

2-Böylelikle Star TV sizlerden gelen yorum ve görüşleri önemseyebilir, dizinin devam etmesine olanak sağlayabilir. Ancak tek başına yorum ve görüşlerimiz yeterli olmayacaktır. Bu nedenle hem Menajerimi Ara dizisini izlemeye devam edelim hem de sevdiklerimize diziyi izlemeleri konusunda ricada bulunalım. Umarız Star TV Menajerimi Ara dizisinin devam etmesi için bir fırsat verir ve dizi ikinci sezonda da yoluna devam eder.

menajerimi ara final yapmasin bitmesin

Menajerimi Ara Dizisi 2. Sezon Devam Edecek mi?

Umarız devam eder ancak bunun için ciddi bir izleyici kitlesinin de destek olması gerekiyor. Dizileri besleyen ve devamını sağlayan almış olduğu reyting ve reklam gelirleridir. Reklam gelirlerinin devam etmesi dizininde uzun soluklu bir dizi olmasına olanak sağlar. Menajerimi Ara dizisi ikinci sezonda da devam edecek mi diye merak edenler için şimdilik nisan ve mayıs aylarını beklemek ve dizinin alacağı reytingleri güncel haliyle görmek gerekiyor diye düşünüyoruz. Sizlerden de başlatmış olduğumuz kampanyaya destek istiyoruz.

Lütfen sizler de aşağıdaki yorum kısmına Menajerimi Ara dizisi bitmesin final yapmasın ikinci sezonda da devam etsin tarzındaki yorum ve görüşlerinizi yazarak bizlere destek olunuz. Ayrıca Menajerimi Ara dizisi ne zaman bitecek final yapacak konumuza da göz atabilirsiniz.

Yorum yaz

1 Yorum

Etiketler