Menajerimi Ara 15 Kasım Pazar Yeni Bölüm Neden Yok Final Mi Yaptı?

Menajerimi Ara 15 Kasım Pazar Yeni Bölüm Neden Yok Final Mi Yaptı? Menajerimi Ara dizisi 15 kasım pazar akşamı yeni bölüm yayınlanması beklenirken Star TV ekranlarında tekrar bölümünün yayınlandığı görülüyor. Menajerimi Ara dizisi 15 kasım pazar yeni bölüm var mı yok mu? Menajerimi Ara dizisi yayından mı kaldırıldı neden yeni bölümü yok bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.

15 Kasım Menajerimi ara var mı yok mu?

Menajerimi Ara dizisinde Ayşenil Şamlıoğlu’nun ardından Ahsen Eroğlu ve Bedir Bedir’de koronavirüs’e yakalandı. Star TV ekranlarında yayınlanan ve pazar akşamları izleyici ile buluşan menajerimi ara dizisi oyunculardan birkaç tanesinin koronavirüsü vakasına yakalanması nedeniyle 1 haftalık ara verdi. Çekimleri durağan ve oyuncuların iyileşmesi için dizi setine ara veren yapımcı menajerimi ara dizisinin bir ya da 2 hafta ekrana gelmemesine neden olan salgın ile ilgili tedbirler alındığını açıkladı. 15 Kasım Pazar akşama menajerimi ara dizisi yayınlanmayacak. İşte Menajerimi ara Dicle’nin koronavirüs mesajı:

Menajerimi ara dicle'nin koronavirüs mesajıMenajerimi ara dizisinin başrolünde oynayan ve Dicle karakteri ile ön plana çıkan Ahsen Eroğlu yaptığı açıklamayla koronavirüsü nedeniyle bir süre dinleneceği ni duyurdu ve kendisine geçmiş olsun dilekleri ile tenleri teşekkür etti.

menajerimi ara dizisi 15 kasimda yok

Menajerimi Ara Dizisi 15 Kasım Pazar Yeni Bölüm Neden Yok?

Ay Yapım imzalı olarak yayınlanan Menajerimi Ara dizisi başrollerinde Ayşenil Şamlıoğlu, Fatih Artman, Barış Falay, Canan Ergüder, Ahsen Eroğlu ve Deniz Can Aktaş yer alıyor. Menajerimi Ara dizisinde menajerlik şirketinde çalışan menajerlerin asistanları ve ünlü simalarla aralarındaki ilişkiler anlatılıyor. Menajerimi Ara dizisinin her bölümüne Tv ve sanat dünyasındaki ünlü simalar katılıyor. Bu yüzden de Menajerimi Ara dizisi diğer dizilerden farkını ortaya koyuyor.

menajerimi ara yeni bolumu ne zaman

Menajerimi Ara dizisi 15 Kasım pazar akşamı yeni bölümü yayınlanmayacaktır. Her pazar akşamı Star TV ekranlarında Menajerimi Ara dizisi yayınlanıyordu ancak bu pazar akşamı yayınlanmayacak. Menajerimi Ara dizisi setinde korona virüs vakaları arttı. Başrol oyuncusu Ayşenil Şamlıoğlu korona virüs oldu. Ayşenil Şamlıoğlu’nun ardından set çalışanlarının bazılarında da korona virüs tespit edildi. Bu yüzden de sete bir süre ara verildi.

Menajerimi Ara dizisi korona virüs sayıları arttığı için set çalışmayı durdurdu. Menajerimi Ara dizisi korona virüs testleri negatife döndüğünde tekrar sete çıkılacaktır. Ancak bu bir haftadan fazla sürecektir. Karantina süreleri biterse ve yeni korona virüs vakaları Menajerimi Ara setinde artmazsa sete çıkılabilir.

menajerimi ara dizisi 15 kasim neden yok final mi yapti

Menajerimi Ara Dizisi Final Mi Yaptı?

Menajerimi Ara dizisi final yapmadı. Menajerimi Ara dizisi set çalışanları korona virüs sebebiyle seti durdurdu. Başrol oyuncusu Ayşenil Şamlıoğlu başta olmak üzere bazı oyuncular ve set çalışanlarında korona virüs çıktı. Bu yüzden de set durduruldu. Karantina süresi bittiğinde Korona virüs testi negatif olduğunda Menajerimi Ara sete çıkacaktır ve yeni bölümleri başlayacaktır.

menajerimi ara aysenil samlioglu koro oldu

Menajerimi Ara Dizisi Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Menajerimi Ara dizisi 15 Kasım pazar akşamı yayınlanmayacak. Sonraki hafta yani 22 Kasım pazar akşamı yeni bölüm yayınlanabilir. Korona virüs sayısı azalırsa böyle olacaktır. Ancak koronavirüs sayıları artarsa bir iki hafta daha yeni bölüm yayınlanmaz. Ama önümüzde hafta için resmi açıklama olmadığı için Menajerimi Ara dizisi 22 Kasım pazar akşamı yeni bölümü ile karşınıza diyebiliyoruz. Menajerimi Ara dizisini izliyor musunuz? Korona virüs sebebiyle hastalanan oyunculara iyi dileklerinizi yorum kısmından yazabilirsiniz.

Etiketler